Ostatnia gala Prime Show MMA 4 w tym roku zagości w Szczecinie. Wydarzenie zaplanowane jest na 26 listopada. Organizatorzy jednej z najpopularniejszych freakowych gal przygotowali dla fanów bogatą kartę walk Prime Show MMA 4 składającą się z dziesięciu pojedynków. Najciekawiej zapowiada się starcie Normana Parke z Adamem Oknińskim oraz mistrzyni Europy i mistrzyni świata WBC Ewy Piątkowskiej z Anną "IFBB Pro" Andrzejewską. Do klatki po raz trzeci w federacji Prime wejdzie również Michał "Bagietka" Gorzelańczyk. Zmierzy się on z niezbyt lubianym i kontrowersyjnym Łukaszem "Kamerzysta" Wawrzyniakiem. W walce wieczoru zobaczymy Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego i Pawła "Popek" Mikołajuwa. Przed tym jednak czeka nas ciekawa druga konferencja Prime Show MMA 4. Zobaczymy na niej wszystkich zawodników i być może poznamy nowe twarze, które wystąpią na kolejnej odsłonie. Kiedy odbędzie się 2 konferencja Prime Show MMA 4? Czy transmisja drugiej konferencji Prime Show MMA 4 online jest za darmo?

Prime Show MMA 4 druga konferencja kiedy?

Za nami pierwsza konferencja High League 5 oraz gala FAME MMA 16, na której oglądaliśmy dziesięć pojedynków, w tym walkę wieczoru pomiędzy Marcinem Dubielem i Trombą. Skupiając się jednak na Prime Show MMA 4 druga konferencja przed głównym eventem odbędzie się w nadchodzący poniedziałek, 21 listopada.

2 konferencja Prime Show MMA 4 - godzina

O której godzinie Prime Show MMA 4 druga konferencja? Godzina rozpoczęcia nie uległa zmianie w stosunku do poprzednich edycji Prime. W związku z tym 2 konferencja Prime Show MMA 4 rozpocznie się oficjalnie o godzinie 20:00.

Gdzie II konferencja Prime Show MMA 4?

Druga konferencja, na której pojawią się czołowi zawodnicy czwartej odsłony gali Prime MMA najprawdopodobniej odbędzie się w Warszawie. Dokładniej w studiu ATM. Wstęp jest ograniczony i nie można kupić na to biletu.

Zobacz także: Fortuna Prime Show MMA

Transmisja drugiej konferencji Prime Show MMA 4 - Gdzie oglądać?

Jak zawsze oprócz możliwości obejrzenia drugiej konferencji bezpośrednio w Warszawie, transmisja online 2 konferencji Prime Show MMA będzie dostępna na oficjalnym kanale federacji na platformie YouTube. Warto podkreślić, że transmisja II konferencji Prime Show MMA 4 jest zupełnie darmowa!

Kto na 2 konferencji Prime Show MMA 4?

Pełna karta walk Prime Show MMA 4 jest już znana, dlatego wiemy, kto wystąpi na drugiej konferencji Prime Show MMA 4. Przepychankę słowną z pewnością kontynuować będą "Bagietka" i "Kamerzysta". Panowie nie darzą siebie szacunkiem, o czym przekonaliśmy się na ostatnim face to face. Spory konflikt mają także ze sobą Tomasz Olejnik i Patryk "Robalini" Śliwa. Pozostali zawodnicy, którzy pojawią się na drugiej konferencji Prime Show MMA 4 to: Kasjusz "Don Kasjo" Życiński, Paweł "Popek" Mikołajuw, Kamila "Zusje" Astafiewa, Monika Godlewska, Ewa Piątkowska, Anna "IFBB Pro" Andrzejewska, Norman Parke, Adam Okniński, Damian "Stifler" Zduńczyk, Adam Soroko, Rafał Gawron, Piotr Kałuski, Aleksandr "Sasha" Muzheiko, Adrian Cios oraz Konrad "Skolim" Skolimowski i Emilian "Księciunio" Bayer.

Sprawdź: Typy Prime Show MMA


Kiedy druga konferencja Prime Show MMA 4?
2 konferencja gali Prime Show MMA 4 odbędzie się 21 listopada.
O której godzinie 2 konferencja Prime Show MMA 4?
II konferencja Prime Show MMA 4 zaplanowana jest na godz. 20:00.