Konflikt na linii Boxdel vs Jóźwiak jest na tyle głośny, że wiele osób przeczuwało, że w trakcie ich panelu podczas konferencji może dojść do wielu przepychanek słownych. Nikt się jednak nie spodziewał, że włodarz FAME straci kontrolę nad sobą, obrażając swojego rywala w karygodny sposób. Gorącą atmosferę dodatkowo potęgowali widzowie, którzy w dużej mierze byli za "Boxdelem", skandując do prezesa FEN niecenzuralne słowa.

Boxdel uderza Jóźwiaka przy face to face

To był dopiero początek. W trakcie face to face pomiędzy Michałem "Boxdel" Baronem a Pawłem Jóźwiakiem doszło do szarpaniny. Najpierw "Boxdel" wyprowadził cios w tzw. schaby Jóźwiaka, a następnie mocny prawy sierpowy w głowę. Po wszystkim Jóźwiak chciał opuścić konferencję, tłumacząc to przekroczeniem wszystkich granic przez Barona. Boxdel z kolei zasugerował, że jego rywal włożył mu palec w oko. Na późniejszych nagraniach wyszło jednak, że do takiego czegoś nie doszło. Przyznał to nawet sam "Boxdel" podczas krótkiego live'a na kanale Aferki.

- Utarł mi po prostu łbem. Tak wszedł po prostu, że poczułem to oko. Tylko że ja miałem tak zawężoną percepcję wzroku i tam byłem tak podkurwiony, że no nie wiem. Są czasem takie rzeczy, że to trzeba poczuć. Najbardziej mi głupio, że to tak nieelegancko wyszło.

Boxdel ukarany

Boxdelowi za swój wybryk się nie upiekło. Pozostali włodarze FAME postanowili nałożyć na niego karę finansową. Jaka jest to kwota? "Boxdel" wyjaśnił wszystko podczas wywiadu z Mateuszem Kaniowskim.

- Zostało mi odjęte 10 proc. z kwoty gwarantowanej. To było karygodne zachowanie. Nie mogła mnie ominąć rozmowa z innym włodarzem federacji Krzysztofem Rozparą.

Bukmacher Betclic przygotował specjalny bonus na obstawianie FAME MMA 17. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem! W zamian otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 PLN przy pierwszej wpłacie. Jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, otrzymasz cashback w formie freebetu w wysokości stawki pomniejszonej o podatek. Następnie wykorzystaj go, stawiając dowolny zakład z kursem minimalnym 2.14. Jeśli wygrasz, freebet możesz wypłacić.