Już 25 lutego odbędzie drugi event organizacji KSW w tym roku. Gala KSW 79 to dziewięć emocjonujących pojedynków, jednak wielu kibiców najbardziej wyczekuje walki Arkadiusza Wrzoska z Tomasem Moznym. O której godzinie walka Arkadiusz Wrzosek vs Tomas Mozny? Arkadiusz Wrzosek vs Tomas Mozny kiedy walka?

Arkadiusz Wrzosek vs Tomas Mozny - Kiedy walka? Data

Pojedynek reprezentanta Polski ze Słowakiem zapowiada się pasjonująco. Obaj zawodnicy to fenomenalni kickbokserzy, dlatego nic dziwnego, że fani spodziewają się głównie stójkowej batalii. Walki w MMA już nie raz jednak pokazywały, że spotkanie dwóch wybitnych stójkowiczów bardzo często kończy się w parterze. Dobrym przykładem może być poprzednia walka Wrzoska, którą stoczył z Tomaszem Sararą. Co prawda, mogliśmy podczas niej oglądać wiele efektownych wymian, jednak parter również odegrał istotną rolę w tym pojedynku.

Gala KSW 79 odbędzie się 25 lutego 2023 roku w Libercu. Początek został zaplanowany na godz. 19:00. Wcześniej około godziny 18:00 wystartuje studio. Pierwsze starcie Frederico Komuenha powinno rozpocząć się mniej więcej o 19:10. Następnie będziemy świadkami 6 kolejnych pojedynków. Organizatorzy zdecydowali, że walka Arkadiusz Wrzosek vs Tomas Mozny będzie siódma w karcie walk KSW 79. Biorąc pod uwagę, że walki w organizacji KSW toczą się na dystansie trzech rund po pięć minut, należy przyjąć, że razem z wyjściem zawodników do klatki, każde starcie potrwa około 30 minut. Oznacza to, że pojedynek Wrzosek vs Mozny powinien rozpocząć się nie wcześniej niż o godz. 22:00.

Arkadiusz Wrzosek vs Tomas Mozny - Historia Zawodników

Dla obu zawodników będzie to rewanż. Ich pierwszy pojedynek odbył się jednak na zasadach kickboxingu, a doszło do niego w październiku 2015 roku na gali Boxing Night 11 w Warszawie. Wtedy, po pięciorundowym boju, lepszy okazał się Słowak.

Arkadiusz Wrzosek

Arkadiusz Wrzosek przez wiele lat był najlepszym polskim kickboxerem. W wieku 26 lat zadebiutował w najlepszej organizacji K-1 na świecie - Glory. Łącznie stoczył w tej federacji cztery pojedynki. W debiucie przegrał jednogłośną decyzją z Benjaminem Adegbuyi, jednak w kolejnych walkach prezentował się znacznie lepiej. Reprezentant Polski wygrał dwie kolejne walki na Glory. Cenne było zwłaszcza zwycięstwo z legendą kickboxingu - Badrem Harim, które Wrzosek odniósł we wrześniu 2021 roku. Polak znokautował go wysokim kopnięciem w drugiej rundzie pojedynku.

W marcu 2022 roku Glory doprowadziło do rewanżu Wrzosek vs Hari. Walka zakończyła się jednak rezultatem no contest z powodu zamieszek na trybunach. Po tej sytuacji organizacja postanowiła rozstać się z Arkadiuszem Wrzoskiem. Po 30-latka zdecydowało się wtedy sięgnąć KSW.

W największej polskiej organizacji Wrzosek zadebiutował na KSW 73 20 sierpnia 2022 roku. W swojej pierwszej walce w MMA 30-latek zmierzył się z Tomaszem Sararą. Starcie miało wiele zwrotów akcji, jednak finalnie na swoją korzyść rozstrzygnął je Arkadiusz Wrzosek. Wygrał on w trzeciej rundzie przez TKO.

Tomas Mozny

Tomasz Mozny swoją pierwszą walkę w MMA stoczył w 2011 roku. Debiutu nie mógł jednak zaliczyć do udanych, przegrał bowiem z reprezentantem Polski - Hubertem Lechem. W późniejszych latach rozwijał swoją karierę w kickboxingu. Podobnie jak Arkadiusz Wrzosek, na swoim koncie ma występy dla organizacji Glory. Słowak stoczył w niej łącznie sześć pojedynków, z których wygrał tylko dwa. Swoją ostatnią walkę w formule K-1 zanotował w marcu 2022 roku na gali RFA: Warm Up. Wygrał wtedy już w pierwszej rundzie z Michalem Reissingerem.

Siedem miesięcy później powrócił do startów w MMA. W drugim zawodowym występie w tej formule wystąpił na gali RFA 4, gdzie zmierzył się z kolejnym Polakiem - Kamilem Mindą. Mimo dużych problemów w pierwszej rundzie, Tomas Mozny ostatecznie zwyciężył przez TKO w drugiej odsłonie.

Arkadiusz Wrzosek vs Tomas Mozny o której godzinie walka?

Walka Arkadiusz Wrzosek vs Tomas Mozny, która obstawisz u bukmachera Fortuna (zobacz: kod promocyjny Fortuna) biorąc pod uwagę, że gala wystartuje o 19:00, powinna rozpocząć się około godziny 22:00. Wszystko zależy jednak od tego, ile potrwają i w jaki sposób zakończą się poprzednie starcia.

Kiedy KSW 79?

Gala KSW 79 odbędzie się w Libercu. Drugą imprezę w tym roku zaplanowano na 25 lutego 2023 roku. Początek już od godziny 19:00.

KSW 79 gdzie oglądać?

Wyłączne prawa do transmitowania gal KSW ma platforma streamingowa Viaplay. Dostęp do transmisji KSW 79 kosztuje 34 PLN. Subskrypcja odnawia się do momentu, aż sami z niej nie zrezygnujemy. Jeśli mieszkamy w kraju, w którym nie ma możliwości wykupienia subskrypcji na Viaplay, możemy to zrobić w dalszym ciągu na stronie kswtv.com

ksw 79

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 79. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł!