Najman vs Cios typy i kursy na rewanżowe starcie, które odbędzie się na dzisiejszej gali Clout MMA 3. Pierwsza walka zakończyła się przez dyskwalifikację Marcina Najmana za nielegalne ciosy w tył głowy. Kto wygra walkę Najman vs Cios?

Typy na Najman vs Cios - Clout MMA 3

Typowanie tego pojedynku to tak naprawdę wróżenie z fusów. Najman w pierwszym starciu z Ciosem udowodnił, że jest nieprzewidywalny. Przed rewanżowym starcie Cios zapowiedział, że tym razem on również ma zamiar faulować, a to może oznaczać ponownie szybkie skończenie i wielki niedosyt kibiców.

Obserwując postawę obu zawodników oraz ich wrogie nastawienie przewidujemy, że ten pojedynek potrwa poniżej 1,5 rundy. Walkę Najman vs Cios można typować wykorzystując kod promocyjny Fortuna.

TYP: Poniżej 1,5 rundy

Kursy na Marcin Najman vs Adrian Cios

Kursy na Najman vs Cios, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Początkowo kursy były wyrównane, a po kilku tygodniach od ogłoszenia dość wyraźnym faworytem był El Testosteron. Teraz jednak znów kursy są wyrównane. Kurs na wygraną Marcina Najmana wynosi 1.75, natomiast triumf Adriana Ciosa został oszacowany na 1.85.

Najman vs Cios - zakłady bukmacherskie - Clout MMA 3

Zakłady bukmacherskie na walkę Najman vs Cios dostępne są wyłącznie w firmie Fortuna, legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem Clout MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Najman vs Cios znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sporty walki -> Clout MMA.

Typy na Najman vs Cios - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Najman vs Cios? Typy Clout MMA można obstawiać wyłącznie u bukmachera Fortuna, który jest oficjalnym sponsorem organizacji Clout MMA. Typy na Clout MMA będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.