Hajto vs Wawrzyniak typy i kursy na walkę wieczoru dzisiejszej gali Clout MMA 3. Dla Wawrzyniaka będzie to debiut natomiast dla Tomasza Hajto już drugie starcie. Kto wygra walkę Hajto vs Wawrzyniak?

Typy na Hajto vs Wawrzyniak - Clout MMA 3

Faworytem bukmacherów jest Wawrzyniak. Jednak my mamy nieco odmienne zdanie. Tomasz Hajto w debiutanckiej walce udowodnił, że mimo zaawansowanego wieku rusza się całkiem nieźle. Przez długi czas stawiał opór młodszemu i mającemu lepsze warunki fizyczne Bartmanowi.

Postawa Wawrzyniaka jest natomiast niewiadomą. Według nas Hajto zdoła przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę dzięki nieco większemu doświadczeniu i charakterowi. Walkę Hajto vs Wawrzyniak można typować wykorzystując kod promocyjny Fortuna.

TYP: Tomasz Hajto

Kursy na Hajto vs Wawrzyniak

Kursy na Hajto vs Wawrzyniak, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Według bukmacherów walka wieczoru Clout MMA 3 powinna być niezwykle wyrównana. Faworytem jest jednak Jakub Wawrzyniak, na którego kurs wynosi 1.42. Triumf Tomasza Hajto został natomiast oszacowany na 2.46.

Hajto vs Wawrzyniak - zakłady bukmacherskie - Clout MMA 3

Zakłady bukmacherskie na walkę Hajto vs Wawrzyniak dostępne są wyłącznie w firmie Fortuna, legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem Clout MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Hajto vs Wawrzyniak znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sporty walki -> Clout MMA.

Typy na Hajto vs Wawrzyniak - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Hajto vs Wawrzyniak? Typy Clout MMA można obstawiać wyłącznie u bukmachera Fortuna, który jest oficjalnym sponsorem organizacji Clout MMA. Typy na Clout MMA będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.