Bartman vs Augustyn typy i kursy na jedną z walk na dzisiejszej gali Clout MMA 3. Będzie to pojedynek dwóch byłych sportowców - piłkarza i siatkarza. Kto wygra walkę Bartman vs Augustyn?

Typy na Bartman vs Augustyn - Clout MMA 3

Obaj zawodnicy mają na swoim koncie jedną walkę. Augustyn zmierzył się z bratem Mariusza Pudzianowskiego, Dominkiem, i wygrał zdecydowanie na punkty. Należy jednak pamiętać, że piłkarz dowiedział się o tamtej walce dwa dni przed galą. Bartman natomiast zawalczył ze znacznie starszym i również debiutującym Tomaszem Hajto. Siatkarz wygrał przed czasem, ale nie poradził sobie z 51-letnim piłkarzem tak łatwo jak przewidywano.

Patrząc na postawę obu zawodników w ich debiutanckim starciach, dość zdecydowanie stawiamy na zwycięstwo Błażeja Augustyna. Walkę Bartman vs Augustyn można typować wykorzystując kod promocyjny Fortuna.

TYP: Błażej Augustyn

Kursy na Bartman vs Augustyn

Kursy na Bartman vs Augustyn, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Bukmacherzy w tej konfrontacji zdecydowanie faworyzują byłego piłkarza. Kurs na wygraną Błażeja Augustyna wynosi 1.16, natomiast triumf Zbigniewa Bartmana został oszacowany na 4.02.

Bartman vs Augustyn - zakłady bukmacherskie - Clout MMA 3

Zakłady bukmacherskie na walkę Bartman vs Augustyn dostępne są wyłącznie w firmie Fortuna, legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem Clout MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Bartman vs Augustyn znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sporty walki -> Clout MMA.

Typy na Bartman vs Augustyn - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Bartman vs Augustyn? Typy Clout MMA można obstawiać wyłącznie u bukmachera Fortuna, który jest oficjalnym sponsorem organizacji Clout MMA. Typy na Clout MMA będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.