Rekordzista vs Szuli typy i kursy na jedną z walk na dzisiejszej gali Clout MMA 3. Starcie to powinno stać na niezwykle wysokim poziomie jak na standardy freak fightów. Kto wygra walkę Rekordzista vs Szuli?

Typy na Rekordzista vs Szuli - Clout MMA 3

Grzegorz Szulakowski bez wątpienia jest niezwykle doświadczony, ale formuła bokserska sprawia, że Rekordzista wcale nie stoi na straconej pozycji. Sobierajski w ostatniej walce z Piotrem Pająkiem udowodnił, że posiada wysokie umiejętności stójkowe i powinien być zagrożeniem również dla Szulakowskiego.

Przewidujemy niezwykle wyrównany pojedynek, który potrwa pełen dystans. Obaj zawodnicy dysponują dużym doświadczeniem i wysokimi umiejętnościami, co sprawia, że skończenie przez któregoś walki na dystansie trzech rund jest mało prawdopodobne. Walkę Rekordzista vs Szuli można typować wykorzystując kod promocyjny Fortuna.

TYP: Pełen dystans

Kursy na Rekordzista vs Szuli

Kursy na Rekordzista vs Szuli, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Bukmacherzy widzą faworyta w byłym zawodniku KSW. Kurs na wygraną Grzegorza Szulakowskiego wynosi 1.56, natomiast triumf Rekordzisty został oszacowany na 2.13.

Rekordzista vs Szuli - zakłady bukmacherskie - Clout MMA 3

Zakłady bukmacherskie na walkę Rekordzista vs Szuli dostępne są wyłącznie w firmie Fortuna, legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem Clout MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Rekordzista vs Szuli znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sporty walki -> Clout MMA.

Typy na Rekordzista vs Szuli - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Rekordzista vs Szuli? Typy Clout MMA można obstawiać wyłącznie u bukmachera Fortuna, który jest oficjalnym sponsorem organizacji Clout MMA. Typy na Clout MMA będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.