Schreiber vs Laskowska typy i kursy na jednyną walkę kobiet na dzisiejszej gali Clout MMA 3. Dla Marianny Schreiber będzie to debiut w klatce, natomiast Najlepsza polska dziennikarka ma za sobą jedno starcie. Kto wygra walkę Schreiber vs Laskowska?

Typy na Schreiber vs Laskowska - Clout MMA 3

Mimo że dla Marianny Schreiber będzie to debiut, to wiadomo, że trenuje ona już od dłuższego czasu. Na urywkach z treningów można było zauważyć, że kobieta prezentuje się całkiem przyzwoicie. Monika Laskowska wygrała debiutancką walkę, ale naprzeciwko siebie miała znacznie mniej wymagającą rywalkę niż Schreiber.

W naszym typowaniu stawiamy na Marianne Schreiber. Dysponuje ona lepszymi warunkami fizycznymi i patrząc na fragmenty jej treningów, można spodziewać się po niej przyzwoitych umiejętności. Walkę Schreiber vs Laskowska można typować wykorzystując kod promocyjny Fortuna.

TYP: Marianna Schreiber

Kursy na Marianna Schreiber vs Monika Laskowska

Kursy na Schreiber vs Laskowska, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Bukmacherzy w tym pojedynku faworyzują debiutantkę. Kurs na wygraną Marianny Schreiber wynosi 1.21, natomiast triumf Moniki Laskowskiej został oszacowany na 3.51.

Schreiber vs Laskowska - zakłady bukmacherskie - Clout MMA 3

Zakłady bukmacherskie na walkę Schreiber vs Laskowska dostępne są wyłącznie w firmie Fortuna, legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem Clout MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Schreiber vs Laskowska znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sporty walki -> Clout MMA.

Typy na Schreiber vs Laskowska - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Schreiber vs Laskowska? Typy Clout MMA można obstawiać wyłącznie u bukmachera Fortuna, który jest oficjalnym sponsorem organizacji Clout MMA. Typy na Clout MMA będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.