Marcin Siwy vs Vasyl typy i kursy na walkę otwarcia dzisiejszej gali Clout MMA 3. Formułą tego pojedynku będzie boks w małych rękawicach. Kto wygra walkę Marcin Siwy vs Vasyl?

Typy na Marcin Siwy vs Vasyl - Clout MMA 3

Vasyl bardzo dobrze prezentował się w walkach na gołe pięści podczas  gal Gromda. Ukrainiec zanotował też wygraną i remis w klasycznym boksie. Marcin Siwy natomiast ma za sobą 26 zawodowych starć, z których wygrał 25, w tym 12 przed czasem.

Vasyl, mimo bardzo dobrych umiejętności, jeszcze nie mierzył się z tak doświadczonym rywalem. Na korzyść Ukraińca będą działać jednak małe rękawice. Mimo tego, formuła bokserska faworyzuje Siwego, który będzie znacznie cięższy. Walkę Marcin Siwy vs Vasyl można typować wykorzystując kod promocyjny Fortuna.

TYP: Marcin Siwy

Kursy na Marcin Siwy vs Vasyl

Kursy na Marcin Siwy vs Vasyl, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Bukmacherzy spodziewają się dość wyrównanego pojedynku, jednak faworytem jest Siwy. Kurs na wygraną polskiego pięściarza wynosi 1.53, natomiast triumf Vasyla został oszacowany na 2.19.

Marcin Siwy vs Vasyl - zakłady bukmacherskie - Clout MMA 3

Zakłady bukmacherskie na walkę Marcin Siwy vs Vasyl dostępne są wyłącznie w firmie Fortuna, legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem Clout MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Marcin Siwy vs Vasyl znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sporty walki -> Clout MMA.

Typy na Marcin Siwy vs Vasyl - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Marcin Siwy vs Vasyl? Typy Clout MMA można obstawiać wyłącznie u bukmachera Fortuna, który jest oficjalnym sponsorem organizacji Clout MMA. Typy na Clout MMA będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.