Denis Załęcki vs Natan Marcoń typy i kursy na jedną z najbardziej emocjonujących walk na dzisiejszej gali Clout MMA 3. Starcie to odbędzie się, jeśli lekarze dopuszczą do walki Denisa Załęckiego po jego pojedynku z Wielkim Bu. Kto wygra walkę Załęcki vs Marcoń?

Typy na Załęcki vs Marcoń - Clout MMA 3

Nawet jeśli Denis Załęcki będzie niezwykle zmęczony po pojedynku z Wielkim Bu, to Natan Marcoń nie ma z nim najmniejszych szans. Marcoń w ostatniej walce z Polakiem po raz kolejny udowodnił, że nie nadaje się do sportów walki.

Denis natomiast mimo ostatnich porażek Natanowi nie da najmniejszych szans. Według nas powinno być to starcie do pierwszego uderzenia, które wyprowadzi Załęcki. Walkę Załęcki vs Marcoń można typować wykorzystując kod promocyjny Fortuna.

TYP: Koniec w pierwszych 60 sekundach

Kursy na Denis Załęcki vs Natan Marcoń

Kursy na Załęcki vs Marcoń, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Bukmacherzy nie dają w tym starciu Marconiowi najmniejszych szans. Bad Boy jest największym faworytem na całej karcie walk Clout MMA 3. Kurs na wygraną Denisa Załęckiego wynosi 1.03, natomiast triumf Natana został oszacowany na 7.13.

Załęcki vs Marcoń - zakłady bukmacherskie - Clout MMA 3

Zakłady bukmacherskie na walkę Załęcki vs Marcoń dostępne są wyłącznie w firmie Fortuna, legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem Clout MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Załęcki vs Marcoń znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sporty walki -> Clout MMA.

Typy na Załęcki vs Marcoń - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Załęcki vs Marcoń? Typy Clout MMA można obstawiać wyłącznie u bukmachera Fortuna, który jest oficjalnym sponsorem organizacji Clout MMA. Typy na Clout MMA będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.