Denis Załęcki vs Wielki Bu typy i kursy na jedną z walk na dzisiejszej gali Clout MMA 3. Starcie to było zapowiadane już od kilku miesięcy i finalnie dojdzie do niego na koniec 2023 roku. Kto wygra walkę Załęcki vs Wielki Bu?

Typy na Załęcki vs Wielki Bu - Clout MMA 3

Walka odbędzie się w K-1 w małych rękawicach. Kopnięcia powinny działać na korzyść Załęckiego, natomiast w wymianach bokserskich prawdopodobnie będzie przeważać Masiak. Wielki Bu w ostatnich walkach prezentował się bardzo dobrze. Całkowicie odmiennie prezentował się Denis, który przegrał cztery poprzednie starcia.

W tej walce stawiamy na Masiaka. Jeśli Wielki Bu mądrze rozegra to starcie pod względem kondycyjnym, to bez większych problemów powinien pokonać Załęckiego. Walkę Denis Załęcki vs Wielki Bu można typować wykorzystując kod promocyjny Fortuna.

TYP: Wielki Bu

Kursy na Załęcki vs Wielki Bu

Kursy na Załęcki vs Wielki Bu, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Bukmacherzy nieznacznie faworyzują Patryka Masiaka. Kurs na wygraną Wielkiego Bu wynosi 1.30, natomiast triumf Denisa Załęckiego został oszacowany na 2.92.

Załęcki vs Wielki Bu - zakłady bukmacherskie - Clout MMA 3

Zakłady bukmacherskie na walkę Załęcki vs Wielki Bu dostępne są wyłącznie w firmie Fortuna, legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem Clout MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Załęcki vs Wielki Bu znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sporty walki -> Clout MMA.

Typy na Załęcki vs Wielki Bu - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Załęcki vs Wielki Bu? Typy Clout MMA można obstawiać wyłącznie u bukmachera Fortuna, który jest oficjalnym sponsorem organizacji Clout MMA. Typy na Clout MMA będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.