Bestia vs Ztrolowany typy i kursy na jedno ze starć, które znalazło się na karcie walk Clout MMA 4. Dość wyraźnym faworytem tego pojedynku wydaje się być Bestia, jednak Ztrolowany już nie raz udowadniał, że nie wolno go skreślać. Kto wygra walkę Bestia vs Ztrolowany?

Typy na Bestia vs Ztrolowany - Clout MMA 4

Piechowiak w swoich dotychczasowych starciach udowodnił, że poważnie podchodzi do swojej kariery w sportach walki. Bardzo dobrze zaprezentował się zwłaszcza w walce z Krzysztofem Radzikowskim. Ztrolowany natomiast legitymuje się bardzo dobrym bilansem 5-1, ale do tej pory nie mierzył się z nikim szczególnym.

Według nas Bestia nie będzie próbował wymieniać ciosów z rywalem, bowiem właśnie w stójce Nowak będzie najbardziej niebezpieczny. Jeśli Piechowiak skutecznie wykorzysta zapasy, to powinien bez większych problemów zdominować Ztrolowanego w parterze i tam zasypać go ciosami. Walkę Bestia vs Ztrolowany można typować wykorzystując kod promocyjny Fortuna.

TYP: Bestia przed czasem

Kursy na Bestia vs Ztrolowany

Kursy na Bestia vs Ztrolowany, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Bukmacherzy dość zdecydowanie faworyzują Piechowiaka. Kurs na wygraną Bestii wynosi 1.40, natomiast triumf Ztrolowanego został oszacowany na 2.52.

Bestia vs Ztrolowany - zakłady bukmacherskie - Clout MMA 4

Zakłady bukmacherskie na walkę Bestia vs Ztrolowany dostępne są wyłącznie w firmie Fortuna, legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem Clout MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Bestia vs Ztrolowany znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sporty walki -> Clout MMA.

Typy na Bestia vs Ztrolowany - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Bestia vs Ztrolowany? Typy Clout MMA można obstawiać wyłącznie u bukmachera Fortuna, który jest oficjalnym sponsorem organizacji Clout MMA. Typy na Clout MMA będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.