Dawid Załęcki vs Wielki Bu typy i kursy na jedno ze starć, które znalazło się na karcie walk Clout MMA 4. Zarówno Dawid Załęcki, jak i Wielki Bu są jak na razie niepokonani. Teraz jeden z nich w końcu straci zero w rekordzie. Kto wygra walkę Dawid Załęcki vs Wielki Bu?

Typy na Dawid Załęcki vs Wielki Bu - Clout MMA 4

Wielki Bu pięć ostatnich walk wygrał przez nokaut. Dawid Załęcki udowodnił jednak w pojedynku z Tomaszem Sararą, że potrafi walczyć bardzo inteligentnie i nie wchodzi w niepotrzebne wymiany z cięższymi zawodnikami.

Przewidujemy podobny scenariusz również w tej walce. Nawet jeśli Bu zdoła posłać rywala na deski, to Załęcki potrafi na tyle dobrze pracować na nogach, że będzie w stanie mu uciekać. Co więcej, jest on w stanie bardzo mądrze punktować, dlatego nie jesteśmy przekonani o zwycięstwie Patryka Masiaka. Walkę Dawid Załęcki vs Wielki Bu można typować wykorzystując kod promocyjny Fortuna.

TYP: Pełen dystans

Kursy na Dawid Załęcki vs Wielki Bu

Kursy na Dawid Załęcki vs Wielki Bu, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Bukmacherzy spodziewają się dość wyrównanego pojedynku, jednak faworytem jest Patryk Masiak. Kurs na wygraną Wielkiego Bu wynosi 1.30, natomiast triumf Dawida Załęckiego został oszacowany na 2.92.

Dawid Załęcki vs Wielki Bu - zakłady bukmacherskie - Clout MMA 4

Zakłady bukmacherskie na walkę Dawid Załęcki vs Wielki Bu dostępne są wyłącznie w firmie Fortuna, legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem Clout MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Dawid Załęcki vs Wielki Bu znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sporty walki -> Clout MMA.

Typy na Dawid Załęcki vs Wielki Bu - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Dawid Załęcki vs Wielki Bu? Typy Clout MMA można obstawiać wyłącznie u bukmachera Fortuna, który jest oficjalnym sponsorem organizacji Clout MMA. Typy na Clout MMA będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.