Najman vs Muran typy i kursy na co-main event karty walk Clout MMA 4. Będzie to jedna z najbardziej wyczekiwanych walk w historii polskich freak fightów. Kto wygra walkę Najman vs Muran?

Typy na Najman vs Muran - Clout MMA 4

Jacek Murański nie posiada wyjątkowych umiejętności. Ma jednak coś, czego Najmanowi brakuje przez całą karierę. Muran ma ogromną wolę walki i jest niezwykle twardy. Znokautowanie Jacka Murańskiego graniczy wręcz z cudem.

Według nas to właśnie nieustępliwość i wytrzymałość pozwolą Muranowi wygrać to starcie. Najman może nawet przeważać na początku walki, jednak z czasem Jacek Murański powinien zyskiwać przewagę. Walkę Najman vs Muran można typować wykorzystując kod promocyjny Fortuna.

TYP: Jacek Murański

Kursy na Najman vs Muran

Kursy na Najman vs Muran, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Bukmacherzy spodziewają się dość wyrównanego pojedynku, jednak faworytem jest Jacek Murański. Kurs na wygraną Murana wynosi 1.60, natomiast triumf Marcina Najmana został oszacowany na 2.06.

Najman vs Muran - zakłady bukmacherskie - Clout MMA 4

Zakłady bukmacherskie na walkę Najman vs Muran dostępne są wyłącznie w firmie Fortuna, legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem Clout MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Najman vs Muran znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sporty walki -> Clout MMA.

Typy na Najman vs Muran - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Najman vs Muran? Typy Clout MMA można obstawiać wyłącznie u bukmachera Fortuna, który jest oficjalnym sponsorem organizacji Clout MMA. Typy na Clout MMA będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.