Omielańczuk vs Minda typy i kursy na jedno ze starć, które znalazło się na karcie walk Clout MMA 4. Formułą tego pojedynku będzie boks w małych rękawicach. Kto wygra walkę Omielańczuk vs Minda?

Typy na Omielańczuk vs Minda - Clout MMA 4

Omielańczuk w ostatniej walce udowodnił, że mimo upływu lat, wciąż jest bardzo dobrym zawodnikiem jak na standardy freakowe. Kamil Minda z pewnością postawić byłemu zawodnikowi UFC twardsze warunki niż Denis Załęcki, jednak mimo tego, to Omielańczuk będzie faworytem.

Naszym zdaniem Minda nie sprosta wyzwaniu, jakim jest były zawodnik UFC i KSW. Jednak uważamy, że zdoła wytrzymać pełen dystans i Omielańczuk wygra dopiero na punkty. Walkę Omielańczuk vs Minda można typować wykorzystując kod promocyjny Fortuna.

TYP: Daniel Omielańczuk na punkty

Kursy na Omielańczuk vs Minda

Kursy na Omielańczuk vs Minda, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Według bukmacherów zdecydowanym faworytem jest Omielańczuk. Kurs na jego wygraną wynosi 1.18, natomiast triumf Kamila Mindy został oszacowany na 3.79.

Omielańczuk vs Minda - zakłady bukmacherskie - Clout MMA 4

Zakłady bukmacherskie na walkę Omielańczuk vs Minda dostępne są wyłącznie w firmie Fortuna, legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem Clout MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Omielańczuk vs Minda znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sporty walki -> Clout MMA.

Typy na Omielańczuk vs Minda - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Omielańczuk vs Minda? Typy Clout MMA można obstawiać wyłącznie u bukmachera Fortuna, który jest oficjalnym sponsorem organizacji Clout MMA. Typy na Clout MMA będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.