Lexy vs Linkiewicz typy i kursy na walkę wieczoru karty walk Clout MMA 4. Pojedynek ten odbędzie się w formule K-1 w małych rękawicach. Kto wygra walkę Lexy vs Linkiewicz?

Typy na Lexy vs Linkiewicz - Clout MMA 4

Zdecydowaną faworytką tego pojedynku jest Linkiewicz i naszym zdaniem przewidywania te potwierdzą się w walce. Marta Linkiewicz, która trenuje znacznie dłużej i zdecydowanie bardziej regularnie od Lexy, powinna całkowicie zdominować rywalkę.

Jednak według nas pojedynek ten potrwa pełen dystans. Lexy z pewnością przyjmie dużo ciosów, jednak nie jest ona na tyle słaba, aby Linkiewicz, która nigdy nie dysponowała mocnym uderzeniem, była w stanie ją znokautować. Walkę Lexy vs Linkiewicz można typować wykorzystując kod promocyjny Fortuna.

TYP: Linkiewicz na punkty

Kursy na Lexy vs Linkiewicz

Kursy na Lexy vs Linkiewicz, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Bukmacherzy nie dają w tej walce Lexy żadnych szans. Kurs na wygraną Marty Linkiewicz wynosi zaledwie 1.10, natomiast triumf Lexy Chaplin został oszacowany na 4.95.

Lexy vs Linkiewicz - zakłady bukmacherskie - Clout MMA 4

Zakłady bukmacherskie na walkę Lexy vs Linkiewicz dostępne są wyłącznie w firmie Fortuna, legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem Clout MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Lexy vs Linkiewicz znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sporty walki -> Clout MMA.

Typy na Lexy vs Linkiewicz - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Lexy vs Linkiewicz? Typy Clout MMA można obstawiać wyłącznie u bukmachera Fortuna, który jest oficjalnym sponsorem organizacji Clout MMA. Typy na Clout MMA będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.