Cios vs Jóźwiak typy i kursy na jedno ze starć, które znalazło się na karcie walk Clout MMA 4. Kto wygra walkę Cios vs Jóźwiak?

Typy na Cios vs Jóźwiak - Clout MMA 4

Adrian Cios jest na fali trzech zwycięstw z rzędu. Dwie ostatnie trzeba jednak brać z przymrużeniem oka, bowiem Cios dwukrotnie wygrał z Najmanem przez dyskwalifikację. Podczas drugiego starcia z El Testosteronem pokazał jednak przyzwoite umiejętności zapaśnicze.

W tej walce przewidujemy niespodziankę. Jóźwiak praktycznie wszystkie swoje dotychczasowe pojedynki rozgrywał w stójce. Adrian natomiast preferuje walkę w parterze. Połączenie tych stylów faworyzuje Ciosa. Walkę Cios vs Jóźwiak można typować wykorzystując kod promocyjny Fortuna.

TYP: Adrian Cios

Kursy na Cios vs Jóźwiak

Kursy na Cios vs Jóźwiak, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Bukmacherzy upatrują faworyta w Pawle Jóźwiaku. Kurs na wygraną byłego prezesa FEN wynosi 1.60, natomiast triumf Adriana Ciosa został oszacowany na 2.06.

Cios vs Jóźwiak - zakłady bukmacherskie - Clout MMA 4

Zakłady bukmacherskie na walkę Cios vs Jóźwiak dostępne są wyłącznie w firmie Fortuna, legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem Clout MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Cios vs Jóźwiak znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sporty walki -> Clout MMA.

Typy na Cios vs Jóźwiak - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Cios vs Jóźwiak? Typy Clout MMA można obstawiać wyłącznie u bukmachera Fortuna, który jest oficjalnym sponsorem organizacji Clout MMA. Typy na Clout MMA będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.