Lizak vs Sequento typy i kursy na jedno ze starć, które znalazło się na karcie walk Clout MMA 4. Mimo znacznej przewagi warunków fizycznych Sequento, faworytem tego starcia będzie Lizak. Kto wygra walkę Lizak vs Sequento?

Typy na Lizak vs Sequento - Clout MMA 4

Lizak w swojej debiutanckiej walce z Najmanem udowodnił, że potrafi zawalczyć bardzo taktycznie i mądrze. Prawdopodobnie w konfrontacji z Sequento będzie tak samo. Lizakowski z pewnością nie będzie ryzykował wchodzenia w wymiany ze znacznie cięższym rywalem.

Przewidujemy, że Sequento postara się ustrzelić rywala w pierwszej rundzie. Lizak natomiast bez większych problemów będzie unikał walki w pierwszej odsłonie i od drugiej rundy powinien mieć już znaczną przewagę. Według nas w drugiej połowie walki Lizak zdoła zajść za plecy Sequento i w tej pozycji podda go duszeniem. Walkę Marcin Lizak vs Sequento można typować wykorzystując kod promocyjny Fortuna.

TYP: Lizak przez poddanie

Kursy na Lizak vs Sequento

Kursy na Lizak vs Sequento, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Bukmacherzy przewidują dość łatwą wygraną Piotra Lizakowskiego. Kurs na wygraną Lizaka wynosi bowiem zaledwie 1.23, natomiast triumf Sequento został oszacowany na 3.35.

Lizak vs Sequento - zakłady bukmacherskie - Clout MMA 4

Zakłady bukmacherskie na walkę Lizak vs Sequento dostępne są wyłącznie w firmie Fortuna, legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem Clout MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Lizak vs Sequento znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sporty walki -> Clout MMA.

Typy na Lizak vs Sequento - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Lizak vs Sequento? Typy Clout MMA można obstawiać wyłącznie u bukmachera Fortuna, który jest oficjalnym sponsorem organizacji Clout MMA. Typy na Clout MMA będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.