Obrót bonusu Betclic to jeden z tematów, które często są poruszane przez graczy. Promocyjne oferty bukmacherów to przecież jedna z ważniejszych rzeczy, by przyciągnąć ludzi. Jak obrócić bonus w Betclic? Ile razy trzeba obrócić bonus w Betclic, by wypłacić gotówkę? Jak sprawdzić obrót bonusem?

CechaWartość
Ile obrotów bonusemraz
Kurs łączny2,14
Kurs zdarzeniadowolny

Betclic obrót bonusem

Betclic jest przedsiębiorstwem prowadzącym działalność bukmacherską na szeroką skalę. Został założony w 2005 roku w Londynie i szybko zyskał wielu zwolenników. Użytkownicy od zawsze chwalili niezłą ofertę oraz przejrzysty wygląd strony. W pewnym momencie zniknął jednak z Polski. Dlaczego? Wszystko przez ustawę hazardową, która zmusiła firmę do tymczasowego wycofania się z naszego kraju. Jednocześnie Betclic nie wykluczał chęci powrotu nad Wisłę. Prawo się jednak zmieniło i mówiło wprost: jeśli działalność nie jest zarejestrowana w Polsce, to nie ma mowy o legalności tworu. Na początku 2019 roku firma poinformowała o zezwoleniu od Ministra Finansów. Betclic więc wrócił i od razu zaczął przyciągać starych graczy, równocześnie nakłaniając do gry nowych. Ma w tym pomóc m.in. bonus powitalny, czyli coś, co uwielbiają wszyscy użytkownicy platform bukmacherskich.

Betclic to legalny bukmacher i czołowa europejska marka o zasięgu globalnym. Od lat jest liderem rynków we Francji i Portugalii, a od lipca 2019 roku jest dostępny także dla klientów w Polsce. Od początku mocno angażuje się we wspieranie sportu. Sponsoruje drużynę Piasta Gliwice (Mistrzów Polski 2019) oraz reprezentację Polski w siatkówce. Betclic w przeszłości wspierał także Lechię Gdańsk, a od sierpnia 2020 roku jest sponsorem federacji sztuk walk Fame MMA — czytamy na oficjalnej stronie bukmachera.

Co oferuje Betclic?

Betclic przekonuje, że ma najlepsze kursy oraz najszerszą ofertę na polskim rynku. Posiada też aplikację mobilną, dzięki której można zawierać zakłady praktycznie w każdym miejscu na świecie. Oferuje też Cashout, czyli możliwość części wypłaty przed zakończeniem wszystkich zdarzeń. To na pewno spore udogodnienie dla doświadczonych zawodników. Żeby skorzystać z tej opcji, należy wejść w rubrykę „moje kupony” i sprawdzić konkretną propozycję. Należy pamiętać, że kupon nie może zawierać przegranego zakładu. Dodatkowo opcja Cashout nie jest dostępna dla wszystkich wydarzeń.

Bukmacher oferuje też możliwość skorzystania z Betclic TV. Żeby śledzić różne wydarzenia sportowe na całym świecie, wystarczy posiadać środki na koncie lub też mieć postawiony zakład w ciągu ostatnich 24 godzin. Codziennie znajdziemy też zakładkę „super kursy”. Czym są? To po prostu podniesione kursy na najciekawsze zdarzenia poszczególnego dnia. Są one oznaczone charakterystyczną ikoną. Do tego dochodzi opcja „Boost”, czyli najwyższy na rynku kurs na najciekawsze wydarzenie odbywające się danego dnia. Warto więc uważnie śledzić ofertę w poszukiwaniu tego odpowiedniego zdarzenia.

Z tego tekstu dowiecie się wszystkiego o konkretnych ofertach przygotowanych przez bukmachera. A skoro jesteśmy przy Betclic, jak sprawdzić obrót bonusem? O tym w dalszej części.

Betclic obrót bonusem

betclic bonus obrót

Co więc oferuje ten bukmacher na sam start zaraz po założeniu konta? Rejestracja to oczywiście podstawa. W jej trakcie wystarczy wpisać odpowiedni kod, czyli „TYPERVIP”. Tym samym bonus zostanie aktywowany. Zaraz po tym, jak znajdziemy się w systemie, możemy skorzystać z opcji Cashback do 200 złotych. Co to oznacza? Nasz pierwszy kupon będzie „bezpieczny”. Jeśli wejdzie, to pieniądze trafiają na nasze konto. Jeśli nie wejdzie, to Betclic zwróci sumę, odejmując kwotę podatkową. Maksymalnie możemy odzyskać 200 złotych, czyli możemy zagrać za 228 złotych. W obrocie bonusem Betclic może pomóc dołączenie do grupy Zawód: Typer, gdzie codziennie pojawiają się ciekawe typy, analizy i wskazówki, jeśli chodzi o świat zakładów bukmacherskich.

To nie oznacza jednak, że możemy od razu wypłacić całą sumę na swoje konto. Jak obrócić bonus w Betclic?

Jak wypłacić pieniądze z bonusu Betclic?

To jedno z pytań, które zadaję sobie gracze. Obrót bonusu Betclic to bardzo ważna sprawa na samym początku gry. Wiele osób bardzo często jest zdziwionych, gdyż nie mogą od razu wypłacić należnych im pieniędzy. Ile razy trzeba obrócić bonus w Betclic, by wpłacić gotówkę? W celu jego odblokowania należy obrócić go 1-krotnie, a minimalny kurs całego kuponu musi wynieść co najmniej 2,14. Tak więc może to być zakład singlowy powyżej tego pułapu, a może być to kilka zakładów, które łącznie przekroczą wyznaczony minimalny limit.

Zakłady systemowe, anulowane, duplikowane, na gry karciane czy też wypłacone dzięki opcji Cash Out nie zaliczają się do tego obrotu. Gracz ma nieograniczony czas na jego obrót.

Widzimy więc, że poza jasnymi komunikatami o kursie oraz wielokrotności, nie mamy tutaj dodatków obostrzeń. Nie musimy umieścić konkretnej liczby zakładów, a do obrotu liczą się po prostu zagrane kupony. W grę wchodzą też zakłady przedmeczowe oraz te stawiane „na żywo”. Jak sprawdzić obrót bonusu Betclic?

Jak sprawdzić obrót bonusu Betclic?

Obrót bonusu Betclic jest więc bardzo istotny. Od tego zależy przecież, ile jesteśmy w stanie wygrać już na samym początku. Grając w Betclic, jak sprawdzić obrót bonusem? Wróćmy do wcześniejszych wyliczeń. Musimy obrócić go raz. Jeśli bukmacher zwróci nam 100 złotych, to nasze zawarte zakłady muszą wynieść tyle samo. Wtedy będziemy mieli możliwość wypłaty środków z salda bukmacherskiego na konto bankowe. Jak wypłacić pieniądze z bonusu Betclic? Wtedy wystarczy przejść do zakładki „wypłać” i podążać za podpowiedziami.

Betclic — jak sprawdzić obrót bonusem?

sprawdzanie obrotu bonusu betclic

Na obrót bonusem mamy nieograniczony czas. W pewnym momencie możemy więc się pogubić, na jakim etapie się w danej chwili znajdujemy. Skoro mowa o Betclic, jak sprawdzić obrót bonusem? Z pomocą przychodzi panel gracza, w którym znajdziemy poszukiwaną przez nas opcję. Należy tylko wejść w odpowiednie miejsce, a przed naszymi oczami pojawi się informacja, ile jeszcze musimy przeznaczyć na grę, by obrót bonusu Betclic został zakończony pomyślnie.

Zobacz: Betclic oferta

Jak sprawdzić obrót bonus Betclic?

To oczywiście nie są jedyne propozycje od bukmachera. Wcześniej była mowa o pakiecie powitalnym. Betclic bardzo często oferuje graczom inne bonusy — także dla tych, którzy są już zarejestrowani i posiadają swoje konta do gry. Dla przykładu jedna z tymczasowych ofert mówiła o tym, że jeśli jedno z co najmniej pięciu zdarzeń na kuponie będzie rozliczone jako przegrane, to bukmacher zwróci nam postawioną stawkę w bonusie do 40 złotych. Minimalny kurs wynosił 4,0, a liczba zdarzeń na kuponie – 5. Warto więc śledzić ofertę bukmachera, który w danym momencie może zaoferować ciekawe pomysły na poszczególne kupony.

Dodatkowo Betclic oferuje graczom usługę „Multi+”. Co ona oznacza? Im więcej zakładów na kuponie, tym większa może być wygrana. Przedstawia się to następująco:

 • 5 zdarzeń — wygrana większa o 5%,
 • 6 zdarzeń — wygrana większa o 7%,
 • 7 zdarzeń — wygrana większa o 10%,
 • 8 zdarzeń — wygrana większa o 12%,
 • 9 zdarzeń — wygrana większa o 15%,
 • 10 zdarzeń — wygrana większa o 20%,
 • 11 zdarzeń — wygrana większa o 25%,
 • 12 zdarzeń — wygrana większa o 30%,
 • 13 zdarzeń — wygrana większa o 40%,
 • 14 zdarzeń — wygrana większa o 50%,
 • 15 zdarzeń — wygrana większa o 60%,
 • 16 zdarzeń — wygrana większa o 70%,
 • 17 zdarzeń — wygrana większa o 80%,
 • 18 zdarzeń — wygrana większa o 90%,
 • 19 zdarzeń — wygrana większa o 100%,
 • 20 zdarzeń — wygrana większa o 110%,
 • 21 zdarzeń — wygrana większa o maksymalne 120%.

Jak wypłacić pieniądze z bonusu w Betclic? Aby wypłacić pieniądze z bonusu w Betclic, należy dokonać nimi 1-krotnego obrotu po kursie minimalnym całego kuponu 2.14. Gdzie sprawdzić obrót bonusem w Betclic? Obrót bonusem w Betclic można sprawdzić wchodząc w odpowiednią opcję w panelu gracza.