Z KIM WARTO GRAĆ? – Historia Zwycięzców Turnieju

najlepsi typerzy
7 sierpnia 2020

Najlepsi Typerzy – Typy Dnia:

W naszym turnieju bukmacherskich typów dnia skuteczność nie jest jedynym aspektem decydującym o miejscu w klasyfikacji – pełne zasady punktacji

Edycja 38: Lipiec 2020

  • Łukasz Tarski 86,67% (śr. kurs 1,66)
  • Michał Gąsior 86,67% (1,67)
  • Mieczysław Nowak 86,67% (1,60)
  • Damian Chmielecki 81,48% (1,68)
  • Kacper Kulesza 81,25% (1,75)

Szczegółowe wyniki


Edycja 37: Czerwiec 2020

  1. Łukasz Tarski 86,67% (śr. kurs 1,64)
  2. Oliwer Thiede 80,00% (1,60)
  3. Piter Pe 80,00% (1,63)
  4. Kornel Kot 76,19% (1,66)
  5. Radek Zwolenkiewicz 75,00% (1,63)

Szczegółowe wyniki


Edycja 36: Maj 2020

  1. Tomek Głos 81,82% (śr. kurs 1,68)
  2. Piotrek Szerański 86,67% (1,74)
  3. Damian Rembrant 69,23% (1,59)
  4. Michal Domyślsię 69,57% (1,66)
  5. Kacper Kulesza 70,00% (1,58)

Szczegółowe wyniki


Edycja 35: Kwiecień 2020

  1. Krystian Jurek 83,33% (śr. kurs 1,57)
  2. Łukasz Dusza 76,47% (1,59)
  3. Mateusz Wantowski 80,00% (1,67)
  4. Krystian Marek 72,73% (1,66)
  5. Przemek Śmiałkowski 68,42% (1,60)

Szczegółowe wyniki


Edycja 34: Marzec 2020

  1. Mirosław Nowak 80,00% (śr. kurs 1,65)
  2. Mariusz Mazur 75,00% (1,58)
  3. Jaromir Maćkiewicz 69,57% (1,63)
  4. Marcin Kruk 70,37% (1,67)
  5. Krystian Jurek 66,67% (1,63)

Szczegółowe wyniki


Edycja 33: Luty 2020

  1. Patryk Węclewicz 76,00% (śr. kurs 1,58)
  2. Cyprian Sudomirski 75,86% (1,61)
  3. Andrzej Bolek 65,00% (1,54)
  4. Łukasz Dusza 68,18% (1,56)
  5. Darek Garbacz 71,43% (1,58)

Szczegółowe wyniki


Edycja 32: Styczeń 2020

  1. Radek Wolski 85,00% (śr. kurs 1,63)
  2. Patryk Nowak 76,19% (1,77)
  3. Bartek Zdrenka 65,00% (2,13)
  4. Mariusz Mazur 69,57% (1,78)
  5. Łukasz Borzyszkowski 70,00% (1,65)

Szczegółowe wyniki


Edycja 31: Grudzień 2019

  1. Łukasz Dusza 80,00% (śr. kurs 1,54)
  2. Rafał Lonka 75,00%  (1,71)
  3. Marcin Stolarski 70,00% (1,58)
  4. Santiago Cazorla 70,83% (1,60)
  5. Bartek Zdrenka 59,09% (1,55)

Szczegółowe wyniki


Edycja 30: Listopad 2019

  1. Damian We 85,00% (śr. kurs 1,59)
  2. Mariusz Mazur 80,00% (1,61)
  3. Arkadiusz Soból 80,00% (1,67)
  4. Santiago Cazorla 80,00% (1,63)
  5. Tomek Kita 73,91% (1,77)

Szczegółowe wyniki


Edycja 29: Październik 2019

  1. Andrzej Bolek 85,00% (śr. kurs 1,54)
  2. Olgierd Kowaleski 83,33% (1,68)
  3. Mariusz Mazur 75,86% (1,65)
  4. Tomek Kita 75,86% (1,72)
  5. Emil Ski 77,27% (1,61)

Szczegółowe wyniki


Edycja 28: Wrzesień 2019

  1. Karol Kośmiński 75,00% (śr. kurs 2,10)
  2. Radek Zwolenkiewicz 85,00% (1,64)
  3. Łukasz Tarski 80,00% (1,69)
  4. Piter Pe 80,00% (1,63)
  5. Dominik Jaworski 75,00% (1,69)

Szczegółowe wyniki


Edycja 27: Sierpień 2019

  1. Łukasz Tarski 90,00%  (śr. kurs 1,65)
  2. Mateusz Gawęda 85,00%  (1,57)
  3. Wojciech Heczko 80,95% (1,65)
  4. Michał Małek 80,00% (1,65)
  5. Łukasz Dusza 80,00% (1,57)

Szczegółowe wyniki


Edycja 26: Lipiec 2019

  1. Grzegorz Juszczyk 80,00% (śr. kurs 1,58)
  2. Rafał Leszko 75,00% (1,84)
  3. Tomek Kita 69,44% (1,72)
  4. Bartek Zdrenka 72,73%  (1,69)
  5. Emilia Patrycja Janowska 75,00% (1,67)

Szczegółowe wyniki


Edycja 25: Czerwiec 2019

  1. Daniel Kraśniewski 90,00% (śr. kurs 1,52)
  2. Piotr Glinkowski 78,13% (1,85)
  3. Arek Kostrzewski 75,00% (1,94)
  4. Andrzej Bolek 75,76% (1,54)
  5. Mirosław Nowak 80,00% (1,62)

Szczegółowe wyniki


Edycja 24: Maj 2019

  1. Marcin Stolarski 85,00% (śr. kurs 1,61)
  2. Robert Ratajczyk 72,73% (1,57)
  3. Tomasz Piórowski 69,57% (1,61)
  4. Karol Kośmiński 60,00% (2,07)
  5. Andrzej Bolek 65,63% (1,54)

Szczegółowe wyniki


Edycja 23: Kwiecień 2019

  1. Bartosz Gołębiowski 85,00% (śr. kurs 1,73)
  2. Emilia Patrycja Janowska 80,00% (1,62)
  3. Patryk Gromek 72,73% (1,83)
  4. Olgierd Kowaleski 80,00% (1,78)
  5. Jarek Franczuk 75,00% (1,65)

Szczegółowe wyniki


Edycja 22: Marzec 2019

  1. Piotr Skalmar 85,00% (śr. kurs 1,60)
  2. Damian Drewa 80,00% (1,62)
  3. Maciej Mączka 75,00% (1,65)
  4. Konrad Adamski 75,86% (1,73)
  5. Jarek Franczuk 76,19% (1,63)

Szczegółowe wyniki


Edycja 21: Luty 2019

  1. Piter Pe 90,48% (śr. kurs 1,62)
  2. Wiktor Wieczorek 85,00% (1,62)
  3. Adrian Błachut 75,00% (1,62)
  4. Kamil Satława 69,57% (1,64)
  5. Krzysztof Kociel 66,67% (1,82)

Szczegółowe wyniki


Edycja 20: Styczeń 2019

  1. Łukasz Kaleta 90,00% (śr. kurs 1,63)
  2. Damian Drewa 80,00% (1,55)
  3. Kamil Satława 75,00% (1,59)
  4. Mieczysław Nowak 72,73% (1,65)
  5. Tomasz Paweł Jankowski 71,43% (1,88)

Szczegółowe wyniki


Edycja 19: Grudzień 2018

  1. Marcin Kuźnia 80,00% (śr. kurs 1,71)
  2. Andrzej Bolek 72,22% (1,57)
  3. Marcin Stolarski 70,00% (1,59)
  4. Damian Marchiel 65,00% (1,68)
  5. Elżbieta Pluta 57,69% (2,07)

Szczegółowe wyniki


Edycja 18: Listopad 2018

  1. Waldemar Shrek Ruta 76,32% (śr. kurs 1,65)
  2. Hubert Walkowiak 75,00% (1,60)
  3. Marek Popiela 70,00% (1,64)
  4. Szymon Ciesielski 70,83% (1,59)
  5. Piter Pe 66,67% (1,76)

Szczegółowe wyniki


Edycja 17: Październik 2018

  1. Patryk Nowak 80,00% (śr. kurs 1,57)
  2. Daniel Cyran 76,47% (1,55)
  3. Marcin Gałązka 64,44% (1,82)
  4. Marek Popiela 75,00% (1,59)
  5. Michał Małek 75,00% (1,57)

Szczegółowe wyniki


Edycja 16: Wrzesień 2018

  1. Sławek Lech 82,14% (śr. kurs 1,78)
  2. Adam Wronka 80,00% (1,81)
  3. Mateusz Wróblewski 80,00% (1,67)
  4. Maciej Mączka 72,73% (1,70)
  5. Michał Małek 70,00% (1,61)

Szczegółowe wyniki


Edycja 15: Sierpień 2018

  1. Emilia Patrycja Janowska 80,95% (śr. kurs 1,74)
  2. Krzysztof Mokrzycki 80,00% (1,65)
  3. Kacper Szczęsny 70,00% (1,59)
  4. Damian Drewa 69,57% (1,56)
  5. Bartek Zdrenka 70,00% (1,58)

Szczegółowe wyniki


Edycja 14: Lipiec 2018

  1. Mariusz Nowacki 71,43% (śr. kurs 1,58)
  2. Bartek Zdrenka 71,43% (1,55)
  3. Krzysztof Mokrzycki 68,00% (1,82)
  4. Patryk Herpszt 66,67% (1,64)
  5. Damian Tarała 70,00% (1,67)

Szczegółowe wyniki


Edycja 13: Czerwiec 2018

  1. Mateusz Wróblewski 75,00% (śr. kurs 1,64)
  2. Damian Drewa 73,91% (1,58)
  3. LuqBBA 75,00% (1,63)
  4. Krystian Blizniuk 74,07% (1,59)
  5. Rafał Smolnikowski 64,71% (1,65)

Szczegółowe wyniki


Edycja 12: Maj 2018

  1. Marcin Stolarski 85,00% (śr. kurs 1,59)
  2. Łukasz Dusza 80,95% (1,56)
  3. Rafał Kulesza 75,00% (1,55)
  4. Michał Małek 75,00% (1,67)
  5. Kuba Zmarzlik 77,78% (1,60)

Szczegółowe wyniki


Edycja 11: Kwiecień 2018

  1. Andrzej Bolek 81,82% (śr. kurs 1,58)
  2. Adam Birkowski 80,00% (1,54)
  3. Kacper Kasica 80,00% (1,70)
  4. Jasiek Grymuza 76,19% (1,58)
  5. Mateusz Wroblewski 76,19% (1,75)

Szczegółowe wyniki


Edycja 10: Marzec 2018

  1. Kamil Michalczyk 85,00% (śr. kurs 1,62)
  2. Mateusz Gawęda 76,19% (1,67)
  3. Janek Gancarz 76,19% (1,81)
  4. Jarek Piszczek 70,00% (1,59)
  5. Adam Kowalczyk 72,73% (1,58)

Szczegółowe wyniki


Edycja 9: Luty 2018

  1. Nikodem Bąk 76,19% (śr. kurs 2,03)
  2. Rafał Leszko 68,18% (2,30)
  3. Krzysztof Pluta 78,57% (1,52)
  4. Łukasz Dusza 76,00% (1,54)
  5. Maciek Pietrzyk 76,47% (1,68)

Szczegółowe wyniki


Od lutego 2018 daty konkursu uległy zmianie. Od tej pory edycje rozgrywane są od pierwszego do ostatniego dnia każdego miesiąca.


Edycja 8: 24 grudnia – 31 stycznia 2017/18

  1. Dariusz Ciborek 73,68% (śr. kurs 1,66)
  2. Rafał Kulesza 73,33% (1,73)
  3. Patryk Nowak 64,71% (1,72)
  4. Jędrek Kępka 57,50% (1,69)
  5. Jurek Siwak 68,75% (1,58)

Szczegółowe wyniki



Edycja 7: 23 listopada – 23 grudnia 2017

  1. Michał Bończysty 80,00% (śr. kurs 1,65)
  2. Jarek Piszczek 80,00% (1,62)
  3. Damian Marchiel 75,00% (1,96)
  4. Dariusz Kamiński 58,54% (1,97)
  5. Mikołaj Osmola 73,33% (1,71)

Szczegółowe wyniki


Edycja 6: 22 października – 22 listopada 2017

  1. Łukasz Kaleta 86,67% (śr. kurs 1,53)
  2. Rafał Leszko 62,50% (2,10)
  3. Jędrek Kępka 71,43% (1,58)
  4. Bartek Kotarski 77,78% (1,58)
  5. Krzysztof Pluta 73,33% (1,57)

Szczegółowe wyniki


Edycja 5: 21 września – 21 października 2017

  1. Bartosz Spychała 86,67% (śr. kurs 1,67)
  2. Kamil Seroczyński 53,66% (1,95)
  3. Michał Wilku Wilkowski 73,33% (1,69)
  4. Krzysztof Mokrzycki 69,23% (1,66)
  5. Kuba Stępniowski 62,50% (1,73)

Szczegółowe wyniki


Edycje I-IV odbyły się na poprzedniej witrynie zawodtyper.pl. Do tych wyników TD niestety nie mamy dostępu.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x