Najlepsi Typerzy – Typy Dnia:

W naszym turnieju bukmacherskich typów dnia skuteczność nie jest jedynym aspektem decydującym o miejscu w klasyfikacji – pełne zasady punktacji

Edycja 55: Grudzień 2021
  1. Jacek Padula 87,50% (śr. kurs 1,79)
  2. Michał Kołodyński 77,78% (śr. kurs 1,60)
  3. Przemysław Pańczak 75,00% (śr. kurs 1,59)
  4. Piter Pe 73,91% (śr. kurs 1,72)
  5. Ambasador ŻyjBardziej 70,59% (śr. kurs 1,59)
Szczegółowe wyniki
Edycja 54: Listopad 2021
  1. Jacek Padula 86,67% (śr. kurs 1,62)
  2. Dawid Masternak 77,78% (śr. kurs 1,66)
  3. Mateusz Gawęda 80,00% (śr. kurs 1,53)
  4. Maciej Mączka 80,00% (śr. kurs 1,61)
  5. Michał Czyżewski 73,33% (śr. kurs 1,52)
Szczegółowe wyniki
Edycja 53: Październik 2021
  1. Tomasz Bieniek 93,33% (śr. kurs 1,59 )
  2. Michał Borczyński 81,25% (śr. kurs 1,55 )
  3. Kacper Kubiak 80,00% (śr. kurs 1,57 )
  4. Grzegorz Sternalski 80,00% (śr. kurs 1,58 )
  5. Sebastian Łabuda 77,78% (śr. kurs 1,60)
Szczegółowe wyniki
Edycja 52: Wrzesień 2021
  1. Kacper Kulesza 86,67% (śr. kurs 1,70)
  2. Adrian Urbański 82,35% (śr. kurs 1,61)
  3. Bartek Babiński 80,00% (śr. kurs 1,76)
  4. Kacper Jarmusik 73,91% (śr. kurs 1,68)
  5. Norbert Szelka 69,70% (śr. kurs 1,70)
Szczegółowe wyniki
Edycja 51: Sierpień 2021
  1. Łukasz Tarski 87,50% (śr. kurs 1,63)
  2. Dariusz Kamiński 70,37% (śr. kurs 1,91)
  3. Hubert Spodymek 80,00% (śr. kurs 1,59)
  4. Bartek Zdrenka 82,35% (śr. kurs 1,57)
  5. Marcin Krawczyk 73,68% (śr. kurs 1,67)
Szczegółowe wyniki
Edycja 50: Lipiec 2021
  1. Michał Kołodyński 86,67% (śr. kurs 1,58)
  2. Adam Zacharczuk 80,00% (śr. kurs 1,68)
  3. Daniel Węgorek 80,00% (śr. kurs 1,60)
  4. Mirosław Nowak 82,35% (śr. kurs 1,59)
  5. Przemek Śmiałkowski 80,00% (śr. kurs 1,66)
Szczegółowe wyniki
Edycja 49: Czerwiec 2021
  1. Kornel Kot 86,67% (śr. kurs 1,57)
  2. Marcin Chwesiuk 75,00% (śr. kurs 1,80)
  3. Mateusz Kucaj 73,33% (śr. kurs 1,85)
  4. Daniel Janus 73,33% (śr. kurs 1,67)
  5. Michał Małek 68,75% (śr. kurs 1,66)
Szczegółowe wyniki
Edycja 48: Maj 2021
  1. Hubert Walkowiak 86,67% (śr. kurs 1,59)
  2. Kacper Iwański 86,67% (śr. kurs 1,64)
  3. Daniel Janus 81,25% (śr. kurs 1,62)
  4. Łukasz Dusza 80,00% (śr. kurs 1,56)
  5. Oliver Mazur 75,00% (śr. kurs 1,95)
Szczegółowe wyniki
Edycja 47: Kwiecień 2021
  1. Dawid Łyjak 86,67% (śr. kurs 1,64)
  2. Adrian Urbański 81,48% (śr. kurs 1,68)
  3. Filip Joniec 80,00% (śr. kurs 1,69)
  4. Hubert Walkowiak 80,00% (śr. kurs 1,59)
  5. Mieczysław Nowak 75,00% (śr. kurs 1,60)
Szczegółowe wyniki
Edycja 46: Marzec 2021
  1. Michał Szypuła 88,24% (śr. kurs 1,65)
  2. Hubert Walkowiak 86,67% (śr. kurs 1,65)
  3. Krzysztof Pluta 82,35% (śr. kurs 1,61)
  4. Bartek Szczepaniak 80,00% (śr. kurs 1,33)
  5. Kuba Nachyła 76,19% (śr. kurs 1,61)
Szczegółowe wyniki
Edycja 45: Luty 2021
  1. Michał Trawiński 86,67% (śr. kurs 1,81)
  2. Maciej Kowalski 80,00% (śr. kurs 1,60)
  3. Bartek Szczepaniak 79,95% (śr. kurs 1,63)
  4. Kornel Kot 75,00% (śr. kurs 1,73)
  5. Mieczysław Nowak 73,68% (śr. kurs 1,59)
Szczegółowe wyniki
Edycja 44: Styczeń 2021
  1. Mieczysław Nowak 88,89% (śr. kurs 1,57)
  2. Maciej Mączka 80,00% (śr. kurs 1,60)
  3. Kamil Bąk 73,33% (śr. kurs 1,82)
  4. Krystian Jurek 75,00% (śr. kurs 1,53)
  5. Michał Kołodyński 72,00% (śr. kurs 1,59)
Szczegółowe wyniki
Edycja 43: Grudzień 2020
  1. Dominik Wajs 82,35% (śr. kurs 1,61)
  2. Mariusz Mazur 76,47% (śr. kurs 1,62)
  3. Damian Marchiel 80,00% (śr. kurs 1,61)
  4. Michał Kołodyński 80,00% (śr. kurs 1,59)
  5. Jarek Franczuk 75,00% (śr. kurs 1,63)
Szczegółowe wyniki
Edycja 42: Listopad 2020
  1. Michał Kołodyński 86,67% (śr. kurs 1,62)
  2. Kacper Kulesza 80,00% (śr. kurs 1,60)
  3. Piotrek Kaczmarkiewicz 80,00% (śr. kurs 1,80)
  4. Michał Trawiński 73,33% (śr. kurs 1,67)
  5. Paweł Bolka 75,00% (śr. kurs 1,70)
Szczegółowe wyniki
Edycja 41: Październik 2020
  1. Paweł Abramczyk 80,00% (śr. kurs 1,54)
  2. Wojciech Bielecki 74,07% (śr. kurs 1,57)
  3. Marcin Gryka 75,86% (śr. kurs 1,59)
  4. Daniel Żubert 73,33% (śr. kurs 1,70)
  5. Mateusz Skoti 77,33% (śr. kurs 1,66)
Szczegółowe wyniki
Edycja 40: Wrzesień 2020
  1. Filip Jeneralczyk 93,33% (śr. kurs 1,62)
  2. Wojtek Kaca 86,67% (śr. kurs 1,73)
  3. Sławomir Jastrzębski 85,71% (śr. kurs 1,81)
  4. Daniel Żubert 80,00% (śr. kurs 1,70)
  5. Bartłomiej Makłowicz 76,47% (śr. kurs 2,07)
Szczegółowe wyniki
Edycja 39: Sierpień 2020
  1. Damian Chmielecki 100,00% (śr. kurs 1,59)
  2. Szymon Przybysz 93,33% (śr. kurs 1,67)
  3. Mateusz Gawęda 86,67% (śr. kurs 1,57)
  4. Kuba Nachyła 81,25% (śr. kurs 1,55)
  5. Andrzej Koziński 77,78% (śr. kurs 1,57)
Szczegółowe wyniki
Edycja 38: Lipiec 2020
  1. Łukasz Tarski 86,67% (śr. kurs 1,66)
  2. Michał Gąsior 86,67% (śr. kurs 1,67)
  3. Mieczysław Nowak 86,67% (śr. kurs 1,60)
  4. Damian Chmielecki 81,48% (śr. kurs 1,68)
  5. Kacper Kulesza 81,25% (śr. kurs 1,75)
Szczegółowe wyniki
Edycja 37: Czerwiec 2020
  1. Łukasz Tarski 86,67% (śr. kurs 1,64)
  2. Oliwer Thiede 80,00% (śr. kurs 1,60)
  3. Piter Pe 80,00% (śr. kurs 1,63)
  4. Kornel Kot 76,19% (śr. kurs 1,66)
  5. Radek Zwolenkiewicz 75,00% (śr. kurs 1,63)
Szczegółowe wyniki
Edycja 36: Maj 2020
  1. Tomek Głos 81,82% (śr. kurs 1,68)
  2. Piotrek Szerański 86,67% (śr. kurs 1,74)
  3. Damian Rembrant 69,23% (śr. kurs 1,59)
  4. Michal Domyślsię 69,57% (śr. kurs 1,66)
  5. Kacper Kulesza 70,00% (śr. kurs 1,58)
Szczegółowe wyniki
Edycja 35: Kwiecień 2020
  1. Krystian Jurek 83,33% (śr. kurs 1,57)
  2. Łukasz Dusza 76,47% (śr. kurs 1,59)
  3. Mateusz Wantowski 80,00% (śr. kurs 1,67)
  4. Krystian Marek 72,73% (śr. kurs 1,66)
  5. Przemek Śmiałkowski 68,42% (śr. kurs 1,60)
Szczegółowe wyniki
Edycja 34: Marzec 2020
  1. Mirosław Nowak 80,00% (śr. kurs 1,65)
  2. Mariusz Mazur 75,00% (śr. kurs 1,58)
  3. Jaromir Maćkiewicz 69,57% (śr. kurs 1,63)
  4. Marcin Kruk 70,37% (śr. kurs 1,67)
  5. Krystian Jurek 66,67% (śr. kurs 1,63)
Szczegółowe wyniki
Edycja 33: Luty 2020
  1. Patryk Węclewicz 76,00% (śr. kurs 1,58)
  2. Cyprian Sudomirski 75,86% (śr. kurs 1,61)
  3. Andrzej Bolek 65,00% (śr. kurs 1,54)
  4. Łukasz Dusza 68,18% (śr. kurs 1,56)
  5. Darek Garbacz 71,43% (śr. kurs 1,58)
Szczegółowe wyniki
Edycja 32: Styczeń 2020
  1. Radek Wolski 85,00% (śr. kurs 1,63)
  2. Patryk Nowak 76,19% (śr. kurs 1,77)
  3. Bartek Zdrenka 65,00% (śr. kurs 2,13)
  4. Mariusz Mazur 69,57% (śr. kurs 1,78)
  5. Łukasz Borzyszkowski 70,00% (śr. kurs 1,65)
Szczegółowe wyniki
Edycja 31: Grudzień 2019
  1. Łukasz Dusza 80,00% (śr. kurs 1,54)
  2. Rafał Lonka 75,00% (śr. kurs 1,71)
  3. Marcin Stolarski 70,00% (śr. kurs 1,58)
  4. Santiago Cazorla 70,83% (śr. kurs 1,60)
  5. Bartek Zdrenka 59,09% (śr. kurs 1,55)
Szczegółowe wyniki
Edycja 30: Listopad 2019
  1. Damian We 85,00% (śr. kurs 1,59)
  2. Mariusz Mazur 80,00% (śr. kurs 1,61)
  3. Arkadiusz Soból 80,00% (śr. kurs 1,67)
  4. Santiago Cazorla 80,00% (śr. kurs 1,63)
  5. Tomek Kita 73,91% (śr. kurs 1,77)
Szczegółowe wyniki
Edycja 29: Październik 2019
  1. Andrzej Bolek 85,00% (śr. kurs 1,54)
  2. Olgierd Kowaleski 83,33% (śr. kurs 1,68)
  3. Mariusz Mazur 75,86% (śr. kurs 1,65)
  4. Tomek Kita 75,86% (śr. kurs 1,72)
  5. Emil Ski 77,27% (śr. kurs 1,61)
Szczegółowe wyniki
Edycja 28: Wrzesień 2019
  1. Karol Kośmiński 75,00% (śr. kurs 2,10)
  2. Radek Zwolenkiewicz 85,00% (śr. kurs 1,64)
  3. Łukasz Tarski 80,00% (śr. kurs 1,69)
  4. Piter Pe 80,00% (śr. kurs 1,63)
  5. Dominik Jaworski 75,00% (śr. kurs 1,69)
Szczegółowe wyniki
Edycja 27: Sierpień 2019
  1. Łukasz Tarski 90,00% (śr. kurs 1,65)
  2. Mateusz Gawęda 85,00% (śr. kurs 1,57)
  3. Wojciech Heczko 80,95% (śr. kurs 1,65)
  4. Michał Małek 80,00% (śr. kurs 1,65)
  5. Łukasz Dusza 80,00% (śr. kurs 1,57)
Szczegółowe wyniki
Edycja 26: Lipiec 2019
  1. Grzegorz Juszczyk 80,00% (śr. kurs 1,58)
  2. Rafał Leszko 75,00% (śr. kurs 1,84)
  3. Tomek Kita 69,44% (śr. kurs 1,72)
  4. Bartek Zdrenka 72,73% (śr. kurs 1,69)
  5. Emilia Patrycja Janowska 75,00% (śr. kurs 1,67)
Szczegółowe wyniki
Edycja 25: Czerwiec 2019
  1. Daniel Kraśniewski 90,00% (śr. kurs 1,52)
  2. Piotr Glinkowski 78,13% (śr. kurs 1,85)
  3. Arek Kostrzewski 75,00% (śr. kurs 1,94)
  4. Andrzej Bolek 75,76% (śr. kurs 1,54)
  5. Mirosław Nowak 80,00% (śr. kurs 1,62)
Szczegółowe wyniki
Edycja 24: Maj 2019
  1. Marcin Stolarski 85,00% (śr. kurs 1,61)
  2. Robert Ratajczyk 72,73% (śr. kurs 1,57)
  3. Tomasz Piórowski 69,57% (śr. kurs 1,61)
  4. Karol Kośmiński 60,00% (śr. kurs 2,07)
  5. Andrzej Bolek 65,63% (śr. kurs 1,54)
Szczegółowe wyniki
Edycja 23: Kwiecień 2019
  1. Bartosz Gołębiowski 85,00% (śr. kurs 1,73)
  2. Emilia Patrycja Janowska 80,00% (śr. kurs 1,62)
  3. Patryk Gromek 72,73% (śr. kurs 1,83)
  4. Olgierd Kowaleski 80,00% (śr. kurs 1,78)
  5. Jarek Franczuk 75,00% (śr. kurs 1,65)
Szczegółowe wyniki
Edycja 22: Marzec 2019
  1. Piotr Skalmar 85,00% (śr. kurs 1,60)
  2. Damian Drewa 80,00% (śr. kurs 1,62)
  3. Maciej Mączka 75,00% (śr. kurs 1,65)
  4. Konrad Adamski 75,86% (śr. kurs 1,73)
  5. Jarek Franczuk 76,19% (śr. kurs 1,63)
Szczegółowe wyniki
Edycja 21: Luty 2019
  1. Piter Pe 90,48% (śr. kurs 1,62)
  2. Wiktor Wieczorek 85,00% (śr. kurs 1,62)
  3. Adrian Błachut 75,00% (śr. kurs 1,62)
  4. Kamil Satława 69,57% (śr. kurs 1,64)
  5. Krzysztof Kociel 66,67% (śr. kurs 1,82)
Szczegółowe wyniki
Edycja 20: Styczeń 2019
  1. Łukasz Kaleta 90,00% (śr. kurs 1,63)
  2. Damian Drewa 80,00% (śr. kurs 1,55)
  3. Kamil Satława 75,00% (śr. kurs 1,59)
  4. Mieczysław Nowak 72,73% (śr. kurs 1,65)
  5. Tomasz Paweł Jankowski 71,43% (śr. kurs 1,88)
Szczegółowe wyniki
Edycja 19: Grudzień 2018
  1. Marcin Kuźnia 80,00% (śr. kurs 1,71)
  2. Andrzej Bolek 72,22% (śr. kurs 1,57)
  3. Marcin Stolarski 70,00% (śr. kurs 1,59)
  4. Damian Marchiel 65,00% (śr. kurs 1,68)
  5. Elżbieta Pluta 57,69% (śr. kurs 2,07)
Szczegółowe wyniki
Edycja 18: Listopad 2018
  1. Waldemar Shrek Ruta 76,32% (śr. kurs 1,65)
  2. Hubert Walkowiak 75,00% (śr. kurs 1,60)
  3. Marek Popiela 70,00% (śr. kurs 1,64)
  4. Szymon Ciesielski 70,83% (śr. kurs 1,59)
  5. Piter Pe 66,67% (śr. kurs 1,76)
Szczegółowe wyniki
Edycja 17: Październik 2018
  1. Patryk Nowak 80,00% (śr. kurs 1,57)
  2. Daniel Cyran 76,47% (śr. kurs 1,55)
  3. Marcin Gałązka 64,44% (śr. kurs 1,82)
  4. Marek Popiela 75,00% (śr. kurs 1,59)
  5. Michał Małek 75,00% (śr. kurs 1,57)
Szczegółowe wyniki
Edycja 16: Wrzesień 2018
  1. Sławek Lech 82,14% (śr. kurs 1,78)
  2. Adam Wronka 80,00% (śr. kurs 1,81)
  3. Mateusz Wróblewski 80,00% (śr. kurs 1,67)
  4. Maciej Mączka 72,73% (śr. kurs 1,70)
  5. Michał Małek 70,00% (śr. kurs 1,61)
Szczegółowe wyniki
Edycja 15: Sierpień 2018
  1. Emilia Patrycja Janowska 80,95% (śr. kurs 1,74)
  2. Krzysztof Mokrzycki 80,00% (śr. kurs 1,65)
  3. Kacper Szczęsny 70,00% (śr. kurs 1,59)
  4. Damian Drewa 69,57% (śr. kurs 1,56)
  5. Bartek Zdrenka 70,00% (śr. kurs 1,58)
Szczegółowe wyniki
Edycja 14: Lipiec 2018
  1. Mariusz Nowacki 71,43% (śr. kurs 1,58)
  2. Bartek Zdrenka 71,43% (śr. kurs 1,55)
  3. Krzysztof Mokrzycki 68,00% (śr. kurs 1,82)
  4. Patryk Herpszt 66,67% (śr. kurs 1,64)
  5. Damian Tarała 70,00% (śr. kurs 1,67)
Szczegółowe wyniki
Edycja 13: Czerwiec 2018
  1. Mateusz Wróblewski 75,00% (śr. kurs 1,64)
  2. Damian Drewa 73,91% (śr. kurs 1,58)
  3. LuqBBA 75,00% (śr. kurs 1,63)
  4. Krystian Blizniuk 74,07% (śr. kurs 1,59)
  5. Rafał Smolnikowski 64,71% (śr. kurs 1,65)
Szczegółowe wyniki
Edycja 12: Maj 2018
  1. Marcin Stolarski 85,00% (śr. kurs 1,59)
  2. Łukasz Dusza 80,95% (śr. kurs 1,56)
  3. Rafał Kulesza 75,00% (śr. kurs 1,55)
  4. Michał Małek 75,00% (śr. kurs 1,67)
  5. Kuba Zmarzlik 77,78% (śr. kurs 1,60)
Szczegółowe wyniki
Edycja 11: Kwiecień 2018
  1. Andrzej Bolek 81,82% (śr. kurs 1,58)
  2. Adam Birkowski 80,00% (śr. kurs 1,54)
  3. Kacper Kasica 80,00% (śr. kurs 1,70)
  4. Jasiek Grymuza 76,19% (śr. kurs 1,58)
  5. Mateusz Wroblewski 76,19% (śr. kurs 1,75)
Szczegółowe wyniki
Edycja 10: Marzec 2018
  1. Kamil Michalczyk 85,00% (śr. kurs 1,62)
  2. Mateusz Gawęda 76,19% (śr. kurs 1,67)
  3. Janek Gancarz 76,19% (śr. kurs 1,81)
  4. Jarek Piszczek 70,00% (śr. kurs 1,59)
  5. Adam Kowalczyk 72,73% (śr. kurs 1,58)
Szczegółowe wyniki
Edycja 9: Luty 2018
  1. Nikodem Bąk 76,19% (śr. kurs 2,03)
  2. Rafał Leszko 68,18% (śr. kurs 2,30)
  3. Krzysztof Pluta 78,57% (śr. kurs 1,52)
  4. Łukasz Dusza 76,00% (śr. kurs 1,54)
  5. Maciek Pietrzyk 76,47% (śr. kurs 1,68)
Szczegółowe wyniki
Edycja 8: 24 grudnia - 31 stycznia 2017/18
  1. Dariusz Ciborek 73,68% (śr. kurs 1,66)
  2. Rafał Kulesza 73,33% (śr. kurs 1,73)
  3. Patryk Nowak 64,71% (śr. kurs 1,72)
  4. Jędrek Kępka 57,50% (śr. kurs 1,69)
  5. Jurek Siwak 68,75% (śr. kurs 1,58)
Szczegółowe wyniki
Edycja 7: 23 listopada - 23 grudnia 2017
  1. Michał Bończysty 80,00% (śr. kurs 1,65)
  2. Jarek Piszczek 80,00% (śr. kurs 1,62)
  3. Damian Marchiel 75,00% (śr. kurs 1,96)
  4. Dariusz Kamiński 58,54% (śr. kurs 1,97)
  5. Mikołaj Osmola 73,33% (śr. kurs 1,71)
Szczegółowe wyniki
Edycja 6: 22 października – 22 listopada 2017
  1. Łukasz Kaleta 86,67% (śr. kurs 1,53)
  2. Rafał Leszko 62,50% (śr. kurs 2,10)
  3. Jędrek Kępka 71,43% (śr. kurs 1,58)
  4. Bartek Kotarski 77,78% (śr. kurs 1,58)
  5. Krzysztof Pluta 73,33% (śr. kurs 1,57)
Szczegółowe wyniki
Edycja 5: 21 września – 21 października 2017
  1. Bartosz Spychała 86,67% (śr. kurs 1,67)
  2. Kamil Seroczyński 53,66% (śr. kurs 1,95)
  3. Michał Wilku Wilkowski 73,33% (śr. kurs 1,69)
  4. Krzysztof Mokrzycki 69,23% (śr. kurs 1,66)
  5. Kuba Stępniowski 62,50% (śr. kurs 1,73)
Szczegółowe wyniki

Edycje I-IV odbyły się na poprzedniej witrynie zawodtyper.pl. Do tych wyników TD niestety nie mamy dostępu.