Pula nagród: 1000 PLN + 150 w „Tygodniówce”

Nagrody w konkursie indywidualnym:

1 miejsce: 50 PLN freebet Fortuna + 50 Totalbet + 50 forBET + 50 Betclic + 50 eWinner= łącznie 250 PLN + bluza Zawód Typer
2 miejsce: 50 PLN freebet Totalbet + 50 PLN freebet Betclic + 50 freebet eWinner = 150 PLN
3 miejsce: 50 PLN freebet Totalbet + 50 PLN freebet Totolotek = 100 PLN
4 miejsce: 50 PLN freebet Totalbet + 10 PLN freebet forBET = 60 PLN
5 miejsce: 40 PLN freebet forBET
6-10 miejsce: po 20 PLN freebet forBET

Nagrody w konkursie drużynowym:

1 miejsce: 50 PLN Betclic + 50 Totolotek + 50 eWinner = 150 PLN
2 miejsce: 50 PLN forBET + 50 Betclic = 100 PLN
3 miejsce: 50 PLN eWinner = 50 PLN

Nagroda w „Tygodniówce” – 1 miejsce: 50 PLN Fortuna + 50 PLN eWinner + 50 PLN Betclic


Ewentualne uwagi/błędy/reklamacje/pytania co do rozliczenia, przyjmowane będą do (03.10.2021) do godziny 12:00. Po tym terminie wyniki uważa się za oficjalne, nie podlegające zmianie.

Prośba o kontakt na priv poprzez facebooka w sprawie freebetów 

? – Jacek


Klasyfikacja końcowa – konkurs indywidualny:

L.P.PktTyperTypy% skut.SeriaŚr. kursNagroda
1291Kacper Kulesza1586,67%71,70250
2266Adrian Urbański1782,35%71,61150
3250Bartek Babiński1580,00%51,76100
4237Kacper Jarmusik2373,91%61,6860
5235Norbert Szelka3369,70%81,7040
6229Krzysiu Szydłowski1573,33%51,5520
7229Michał Tybinka1968,42%81,6520
8225Ali Baba2070,00%61,5620
9225Mieczysław Nowak2065,00%91,6120
10221Sebastian Łabuda1566,67%71,7020
11219Mariusz Mazur2673,08%41,57
12211Karol Kośmiński1866,67%51,63
13204Patryk Gzylewski1968,42%41,61
14201Łukasz Dusza1566,67%31,54
15195Bartek Zdrenka1764,71%41,62
16190Bruno Blajda1560,00%51,61
17189Marcin Krawczyk1662,50%41,60
18189Jarek Piszczek1662,50%41,61
19189Konrad Wrzyszcz1662,50%41,85
20187Mirosław Nowak1758,82%51,59
21183Ambasador ŻyjBardziej2556,00%61,65
22182Jacek Padula2454,17%31,85
23180Michał Małek1560,00%31,67
24177Damian Urantówka2759,26%41,66
25159Kamil Kaczmarek1553,33%41,78
26159Michał Kołodyński1553,33%31,59
27159Robert Grzeszczuk1553,33%21,71
28159Sebastian Warowny1553,33%31,74
29152Pico Bello2245,45%31,80
30150Łukasz Kędzierawski1850,00%41,90
31150Rafał Niezgoda1650,00%41,64
32144Pawel Dojl4047,50%31,85
33141Irek Skrypnik1747,06%32,18
34141Maciej Mączka1546,67%41,72
3599Marcin Pydziński1533,33%31,68


Klasyfikacja końcowa – konkurs tygodniowy(24-30.09):


Klasyfikacja końcowa – konkurs drużynowy:


Najwyższe trafione kursy: