Pula nagród: 1000 PLN + 150 w „Tygodniówce”

Nagrody w konkursie indywidualnym:

1 miejsce: 50 PLN freebet Fortuna + 50 Totalbet + 50 forBET + 50 Betclic + 50 eWinner= łącznie 250 PLN + bluza Zawód Typer
2 miejsce: 50 PLN freebet Totalbet + 50 PLN freebet Betclic + 50 freebet eWinner = 150 PLN
3 miejsce: 50 PLN freebet Totalbet + 50 PLN freebet Totolotek = 100 PLN
4 miejsce: 50 PLN freebet Totalbet + 10 PLN freebet forBET = 60 PLN
5 miejsce: 40 PLN freebet forBET
6-10 miejsce: po 20 PLN freebet forBET

Nagrody w konkursie drużynowym:

1 miejsce: 50 PLN Betclic + 50 Totolotek + 50 eWinner = 150 PLN
2 miejsce: 50 PLN forBET + 50 Betclic = 100 PLN
3 miejsce: 50 PLN eWinner = 50 PLN

Nagroda w „Tygodniówce” – 1 miejsce: 50 PLN Fortuna + 50 PLN eWinner + 50 PLN Betclic


Ewentualne uwagi/błędy/reklamacje/pytania co do rozliczenia, przyjmowane będą do (03.11.2021) do godziny 22:00. Po tym terminie wyniki uważa się za oficjalne, nie podlegające zmianie.

Prośba o wysyłanie loginów do buków gdzie wygrany został freebet – Jacek


Klasyfikacja końcowa – konkurs indywidualny:

L.P.PktTyperTypy% skut.SeriaŚr. kursNagroda
1324Tomasz Bieniek1593,33%101,59250
2273Michał Borczyński1681,25%91,55150
3260Kacper Kubiak1580,00%71,57100
4250Grzegorz Sternalski1580,00%51,5860
5249Sebastian Łabuda1877,78%61,6040
6244Pawel Dojl2673,08%81,7220
7241Michał Kołodyński1872,22%81,6220
8239Oskar Cybulski1573,33%71,6120
9220Adrian Urbański2070,00%51,6020
10219Przemysław Pańczak1573,33%41,6520
11217Tomek Jancarz1668,75%51,67
12217Karol Kośmiński1861,11%71,78
13216Wojciech Stępień1566,67%61,61
14214Mieczysław Nowak1968,42%51,58
15214Jacek Padula5257,69%71,67
16213Mariusz Mazur1770,59%41,56
17207Dorian Koziarski1668,75%31,55
18201Jarek Piszczek1566,67%31,63
19201Łukasz Dusza1566,67%41,60
20197Piotr Szlawski4959,18%71,84
21190Kuba Kawecki1855,56%51,76
22190Kamil Wolny2060,00%51,72
23189Szymon Pietrowski1963,16%41,64
24180Arek Strzelczyk1560,00%41,63
25171Robert Grzeszczuk2152,38%61,68
26169Przemek Śmiałkowski1553,33%51,57
27160Ambasador ŻyjBardziej1850,00%51,70
28160Kordian Rosa1650,00%51,71
29159Maciej Mączka1553,33%31,63
30159Piotr Sowa1752,94%42,01
31159Rafał Niezgoda1553,33%31,61
32150Cory Trevor Lahey1650,00%31,72
33141Damian Urantówka1546,67%31,67
34141Michał Klamrowski1546,67%21,84
35140Irek Skrypnik1741,18%22,28
36130Bartek Zdrenka2040,00%21,78
37120Łukasz Arciszewski1540,00%21,52
38105Mirosław Nowak2035,00%21,63


Klasyfikacja końcowa – konkurs tygodniowy(25-31.10):


Klasyfikacja końcowa – konkurs drużynowy:

 


Najwyższe trafione kursy: