Pula nagród: 1000 PLN + 150 w „Tygodniówce”

Nagrody w konkursie indywidualnym:

1 miejsce: 50 PLN freebet Fortuna + 50 Totalbet + 50 forBET + 50 Betclic + 50 eWinner= łącznie 250 PLN + bluza Zawód Typer
2 miejsce: 50 PLN freebet Totalbet + 50 PLN freebet Betclic + 50 freebet eWinner = 150 PLN
3 miejsce: 50 PLN freebet Totalbet + 50 PLN freebet Totolotek = 100 PLN
4 miejsce: 50 PLN freebet Totalbet + 10 PLN freebet forBET = 60 PLN
5 miejsce: 40 PLN freebet forBET
6-10 miejsce: po 20 PLN freebet forBET

Nagrody w konkursie drużynowym:

1 miejsce: 50 PLN Betclic + 50 Totolotek + 50 eWinner = 150 PLN
2 miejsce: 50 PLN forBET + 50 Betclic = 100 PLN
3 miejsce: 50 PLN eWinner = 50 PLN

Nagroda w „Tygodniówce” – 1 miejsce: 50 PLN Fortuna + 50 PLN eWinner + 50 PLN Betclic


Ewentualne uwagi/błędy/reklamacje/pytania co do rozliczenia, przyjmowane będą do 02.01.2022 do godziny 23:59. Po tym terminie wyniki uważa się za oficjalne, nie podlegające zmianie.

Prośba o wysyłanie loginów do buków gdzie wygrany został freebet – Jacek


Klasyfikacja końcowa – konkurs indywidualny:

L.P.PktTyperTypy% skut.SeriaŚr. kursNagroda
1308Jacek Padula1687,50%71,79250
2264Michał Kołodyński1877,78%91,60150
3260Przemysław Pańczak1675,00%101,59100
4254Piter Pe2373,91%71,7260
5248Ambasador ŻyjBardziej1770,59%101,5940
6240Mieczysław Nowak1675,00%61,5520
7234Romuald Cichoń1573,33%61,6520
8227Grzegorz Popowicz1668,75%71,6420
9226Łukasz Arciszewski1566,67%81,5820
10216Dawid Masternak1566,67%61,8320
11207Łukasz Dusza1668,75%41,58
12204Artur Waśko1662,50%61,75
13201Rafał Niezgoda1566,67%41,62
14200Filip Tyluś1758,82%62,07
15190Mariusz Mazur1560,00%51,61
16189Cyprian Sudomirski2462,50%31,82
17189Dominik Salamon1662,50%41,75
18189Max Bets1662,50%41,78
19179Tomek Kita1952,63%31,96
20177Konrad Bajda1758,82%31,61
21174Pawel Dojl4052,50%61,62
22168Piotr Szlawski1656,25%31,76
23165Damian Urantówka2055,00%31,68
24165Piotrek Czajczyk1850,00%61,97
25161Kuba Kawecki2347,83%21,83
26160Przemek Śmiałkowski1650,00%51,52
27159Krzysiu Szydłowski1752,94%31,59
28159Jarek Piszczek1553,33%31,58
29159Maciej Mączka1553,33%31,72
30156Bartek Zdrenka2152,38%41,59
31150Mirosław Nowak2050,00%41,64
32150Sebastian Łabuda1650,00%31,67
33142Bartek Gryz1643,75%22,04
34141Arek Strzelczyk1546,67%21,61


Klasyfikacja końcowa – konkurs tygodniowy(25-31.12):


Klasyfikacja końcowa – konkurs drużynowy:


Najwyższe trafione kursy: