Pula nagród: 1000 PLN + 150 w „Tygodniówce”

Nagrody w konkursie indywidualnym:

1 miejsce: 50 PLN freebet Fortuna + 50 Totalbet + 50 forBET + 50 Betclic + 50 eWinner= łącznie 250 PLN + bluza Zawód Typer
2 miejsce: 50 PLN freebet Totalbet + 50 PLN freebet Betclic + 50 freebet eWinner = 150 PLN
3 miejsce: 50 PLN freebet Totalbet + 50 PLN freebet Totolotek = 100 PLN
4 miejsce: 50 PLN freebet Totalbet + 10 PLN freebet forBET = 60 PLN
5 miejsce: 40 PLN freebet forBET
6-10 miejsce: po 20 PLN freebet forBET

Nagrody w konkursie drużynowym:

1 miejsce: 50 PLN Betclic + 50 Totolotek + 50 eWinner = 150 PLN
2 miejsce: 50 PLN forBET + 50 Betclic = 100 PLN
3 miejsce: 50 PLN eWinner = 50 PLN

Nagroda w „Tygodniówce” – 1 miejsce: 50 PLN Fortuna + 50 PLN eWinner + 50 PLN Betclic


Ewentualne uwagi/błędy/reklamacje/pytania co do rozliczenia, przyjmowane będą do 02.12.2021 do godziny 23:59. Po tym terminie wyniki uważa się za oficjalne, nie podlegające zmianie.

Prośba o wysyłanie loginów do buków gdzie wygrany został freebet – Jacek


Klasyfikacja końcowa – konkurs indywidualny:

L.P.PktTyperTypy% skut.SeriaŚr. kursNagroda
1306Jacek Padula1586,67%111,62250
2269Dawid Masternak1877,78%101,66150
3265Mateusz Gawęda1580,00%81,53100
4255Maciej Mączka1580,00%61,6160
5244Michał Czyżewski1573,33%81,5240
6240Krzysiu Szydłowski1580,00%41,5920
7238Piotr Glinkowski1866,67%71,9420
8229Mariusz Mazur1573,33%51,5720
9228Bartek Zdrenka2171,43%61,6820
10226Michał Kołodyński1872,22%51,6420
11217Jarek Piszczek1668,75%51,68
12217Tomasz Bieniek1668,75%51,62
13202Damian Urantówka2864,29%51,65
14201Dorian Koziarski1566,67%41,58
15191Krzysztof Kazibudzki2356,52%71,70
16189Romuald Cichoń3063,33%41,72
17187Pawel Dojl3458,82%51,63
18183Mirosław Nowak1861,11%41,69
19180Łukasz Arciszewski1560,00%41,58
20177Max Bets1758,82%31,81
21164Kuba Kawecki1650,00%41,86
22161Karol Kośmiński1546,67%32,28
23159Mieczysław Nowak1752,94%31,57
24159Rafał Niezgoda1553,33%31,61
25159Arek Strzelczyk1553,33%41,67
26150Łukasz Dusza1650,00%21,55
27141Przemek Śmiałkowski1747,06%31,60
28141Michał Borczyński1546,67%31,58
29132Piotr Szlawski1838,89%61,75


Klasyfikacja końcowa – konkurs tygodniowy(24-30.11):


Klasyfikacja końcowa – konkurs drużynowy:


Najwyższe trafione kursy:

TyperKurs
Karol Kośmiński6,00
Marcin Zayatz3,50
Piotr Glinkowski3,45
Dawid Szczech3,30
Kuba Kawecki3,20
Mirosław Szymanowski3,00