Pula nagród: 1000 PLN + 150 w „Tygodniówce”

Nagrody w konkursie indywidualnym:

1 miejsce: 50 PLN freebet Fortuna + 50 Totalbet + 50 forBET + 100 Betclic + 100 eWinner = łącznie 350 PLN + bluza Zawód Typer
2 miejsce: 50 PLN freebet Totalbet + 50 PLN freebet Betclic + 50 freebet eWinner + 50 Frotuna= 200 PLN
3 miejsce: 50 PLN freebet Totalbet + 50 PLN freebet Fortuna + 50 Betclic = 150 PLN
4 miejsce: 50 PLN freebet Totalbet + 60 PLN freebet forBET = 110 PLN
5 miejsce: 40 PLN freebet forBET + 50 PLN eWinner = 90 PLN
6-10 miejsce: po 20 PLN freebet forBET

UWAGA! OD STYCZNIA 2022 ROKU KONKURS DRUŻYNOWY PRZESTAŁ SIĘ ODBYWAĆ! PULA NAGRÓD KONKURSU GŁÓWNEGO ZOSTAŁA POWIĘKSZONA O PULĘ NAGRÓD KONKURSU DRUŻYNOWEGO.


Ewentualne uwagi/błędy/reklamacje/pytania co do rozliczenia, przyjmowane będą do 02.02.2022 do godziny 21:00. Po tym terminie wyniki uważa się za oficjalne, nie podlegające zmianie.

Prośba o wysyłanie loginów do buków gdzie wygrany został freebet – Jacek


Klasyfikacja końcowa – konkurs indywidualny:

L.P.PktTyperTypy% skut.SeriaŚr. kursNagroda
1324Krystian Jurek1593,33%131,60350
2286Norbert Szelka1586,67%81,68200
3284Mirosław Nowak1883,33%111,65150
4274Mateusz Przybylski1883,33%81,65110
5266Sebastian Wawrzyszuk2281,82%71,5790
6265Rafał Niezgoda1580,00%81,5920
7265Łukasz Dusza1580,00%81,6020
8237Tomek Kita2373,91%61,6020
9233Dawid Szadura1770,59%71,8820
10233Kuba Wrześniewski1770,59%71,6220
11233Kamil Rogowski2661,54%52,05
12221Wojtek Koś4463,64%61,64
13220Michał Kołodyński2070,00%51,55
14215Maciej Mączka1566,67%51,79
15209Mieczysław Nowak1662,50%71,62
16207Dawid Masternak1668,75%31,73
17206Konrad Bajda2962,07%71,65
18204Bartosz Góralski2268,18%41,84
19199Mateusz Gawęda1963,16%51,58
20195Sebastian Batko1560,00%61,64
21190Sebastian Łabuda2060,00%51,62
22190Dawid Łyjak ?1560,00%51,57
23186Michał Borczyński2356,52%61,59
24184Mateusz Pryma1957,89%51,61
25180Łu Ki2560,00%41,84
26180Albert Kowal1560,00%21,89
27176Kolo Polo2853,57%32,02
28169Ambasador ŻyjBardziej1553,33%51,69
29169Jacek Padula3253,13%41,85
30166Pawel Dojl3151,61%51,84
31165Przemek Śmiałkowski2254,55%31,65
32164Karol Kośmiński1650,00%31,97
33141Jakub Stefański1747,06%31,85


Klasyfikacja końcowa – konkurs tygodniowy(25-31.01):


Najwyższe trafione kursy:

TyperKurs
Kamil Rogowski5,20
Kamil Rogowski4,60
Karol Kośmiński4,50
Wojtek Koś4,50
Jacek Padula3,95
Kolo Polo3,80
Kolo Polo3,65
Jakub Sitarski3,65
Maciej Mączka3,40
Bartosz Góralski3,20