Fame MMA 18 zbliża się wielkimi krokami. Organizatorzy gali już od ubiegłej soboty zasypują nas informacjami na temat coraz to nowych starć pomiędzy zawodnikami. W ostatnim czasie ogłoszono, chociażby Double Main Event, w którym Amadeusz Ferrari zmierzy się najpierw z Kacprem Błońskim, a zaraz po nim z Marcinem Dubielem. Nie jest to jednak jedyna walka, która wzbudza zainteresowanie. Michał Pasternak zmierzy się z Piotrem Szeligą!

Michał Pasternak na Fame MMA 18

Jak wiadomo, federacja Fame uwielbia zaskakiwać i stawiać na walki będące zdecydowanymi wyzwaniami. W tym przypadku nie jest inaczej. W poniedziałek 5 kwietnia otrzymaliśmy informacje od organizatorów, że podczas FAME MMA 18 Michał Pasternak podejmie się walki z Piotrem Szeligą. Starcie tych dwóch zawodników przyniesie masę emocji.

Jak wiadomo, "Szeli" jest mocną postacią, która słynie z kończenia swoich walk mocnymi nokautami. Mowa tutaj o starciach, jakie stoczył z "Arabem" podczas Fame MMA 13, czy też z Wujaszkiem Fericze w trakcie gali z numerem jedenastym. Warto również przypomnieć o jego ostatnim zwycięstwie z Marcinem "Polish Zombie" Wrzoskiem na ostatnim z wydarzeń federacji.

Mężczyźnie nie można odmówić umiejętności, choć to samo tyczy się jego rywala, który znany jest z występów w różnych organizacjach sportowych. Warto wspomnieć, że organizatorzy podkreślili, że zawodnicy zmierzą się w oktagonie w formule walki K-1. Co więcej, stoczą oni pojedynek w małych rękawicach.

Pasternak w Fame - Reakcja Kwiecińskiego

Na temat tej ogłoszonej w poniedziałek walki wypowiedział się na swoim Instagram Story Alan Kwieciński. Mężczyzna ze wzburzeniem napisał:

"Kto tu jest sprzedajna Kur.. hahaha Już widzę jego proszenie. Szeli mimo tego że się nie bijemy jestem za Tobą "

Na odpowiedź ze strony Wampira nie trzeba było zbyt długo czekać. Pasternak odpowiedział na zaczepkę, pisząc:

"Byłeś jesteś i będziesz szmatławiec kwiecińska a teraz zamknij pysk"

Co ciekawe, nie jest to jedyna osoba, która zaangażowała się w wątek tego starcia. Na swoim Twitterze, głos na ten temat zabrał również Norman Parke. Z jego wpisu mogliśmy dowiedzieć się, że Fame MMA ukradło mu walkę z Pasternakiem, ale że nie jest to dla niego problem.

Piotr Szeliga vs Michał Pasternak - Bukmacher Betclic

Walka tych dwojga da nam masę emocji nie tylko ze względu na umiejętności obu panów, ale również ich konflikt, którego kulisy poznamy już niebawem na konferencjach. Podczas gali Fame MMA 18 będziemy mogli oglądać również ciekawe starcie pomiędzy kobietami znanymi ze swoich świetnych umiejętności.

Na osiemnastym wydarzeniu federacji obejrzymy będący CO-Main Eventem pojedynek Marty "Linkimaster" Linkiewicz z Ewą "Kleo" Brodnicką. Zdecydowanie warto czekać na kolejne ogłoszenia ze strony organizatorów na temat zaplanowanych walk.

Walki na Fame MMA 18 będzie można obstawiać u Bukmachera Betclic. Aby podejmować atrakcyjne zakłady, wybierzcie kod promocyjny Betclic. Gwarantuje on świetne promocje, które mogą zwiększyć wasze wygrane kupony.