Wszystkie walki Gromda 15

Gala Gromda 15 odbyła się w piątek 1 grudnia. Za nami wieczór pełen emocji związanych z potyczkami na gołe pięści. W jednym z superfightów zmierzyli się Mariusz "Mario" Kruczek i Damian "Raging Bull" Gójski. Kto wygrał walkę Mario vs Raging Bull na Gromda 15?

Mario vs Raging Bull wynik

O tym, kto wygrał walkę Mario vs Raging Bull na Gromda 15, przekonaliśmy się w piątkowy wieczór 1 grudnia 2023 roku. Kruczek zadebiutował w Gromdzie w 2021 roku na gali z numerem 5. Pokonał wówczas w drugiej rundzie Piotra Ćwika, jednak w półfinale turnieju przegrał już w pierwszej rundzie z Bartłomiejem "Balboa" Domalikiem. Następnie jego umiejętności mogliśmy zobaczyć na Gromdzie 6, gdzie przegrał z Dawidem Żółtaszkiem. Po krótkiej przerwie pokonał na Gromda 7 Daniela Więcławskiego. Jego dwie ostatnie walki kończyły się jednak porażkami. Na Gromdzie 9 nie dał rady Łukaszowi Parobcowi, a na jedenastce przegrał w czwartej rundzie z Marcinem Wasilewskim.

Rywalem "Mario" był debiutujący w Gromdzie "Raging Bull".

- Wściekły byk powalający najtwardszych zakapiorów z Wysp Brytyjskich. Powracający po dłuższej przerwie do walk poskromiciel konfitur. Połączenie legendarnego Bobby Gunna i kultowego Clubber z filmu Rocky. Chwacki rzeźnik, radykalnie ubity, trzaskający szczęki i prostujący kinole. Jedno jest pewne... każdy po walce z nim nie jest już taki piękniutki.

Mariusz "Mario" Kruczek pokonał Damiana "Raging Bulla" Gójskiego przez poddanie, runda II (01:20)