Wszystkie walki Gromda 15

Wyniki gali Gromda 15 i relacja na żywo z wydarzenia! Grudniowy event walk na gołe pięści w Polsce zwieńczył udany rok największej tego typu organizacji w naszym kraju. Mariuszowi Grabowskiemu oraz jego wspólnikom udało się w tym roku zorganizować cztery gale. Na jednej z nich byliśmy świadkami walki dwóch najlepszych zawodników, Mateusza "Don Diego" Kubiszyna oraz Bartłomieja "Balboa" Domalika. Obaj panowie ponownie weszli do ringu Gromdy 1 grudnia. Tym razem jednak nie naprzeciwko siebie, a przeciwko innym rywalom. Kto wygrał walki na Gromda 15? Sprawdź relację i wyniki walk gali Gromda 15!

Gromda 15 wyniki - kto wygrał?

O tym, kto wygrał walki na gali Gromda 15 przekonaliśmy się w piątek 1 grudnia o godzinie 20:00. Właśnie na ten dzień zaplanowano wydarzenie największej organizacji walk na gołe pięści w Polsce. Niestety ubolewamy, że żaden bukmacher nie zdecydował się na wystawienie kursów, ale zachęcamy do odebrania bonusu bez depozytu na łączną kwotę 110 PLN i wykorzystania ich w przyszłości na dowolne zakłady sportowe i nie tylko!

Na gali Gromda 15 zaplanowano aż 14 walk. Standardowo ośmiu zawodników wzięło udział w turnieju o nagrodę główną. Turniej podzielony był na trzy etapy: ćwierćfinały, półfinały i finał. W międzyczasie pomiędzy walkami turniejowymi doszło do sześciu superfightów. A w nich zobaczyliśmy takie nazwiska jak: Bartłomiej "Balboa" Domalik, Simon "Savage" Henriksen, Piotr "Capo" Półchłopek, Artur "Arczi" Chmielewski, czy Paweł "Popek" Mikołajuw.

Na sam koniec jubileuszowej edycji Gromdy organizatorzy przygotowali dla nas prawdziwą ucztę i kwintesencję walk na gołe pięści. W walce wieczoru doszło pierwszy raz w historii Gromdy do obrony pasa mistrzowskiego. Niekwestionowany mistrz i żywa legenda tej organizacji, Mateusz "Don Diego" Kubiszyn zmierzył się z Łukaszem "Goat" Parobcem.

Gromda 15 wyniki walk

Poniżej przedstawiamy wszystkie zestawienia i wyniki gali Gromda 15:

Walka wieczoru

Co-main event

Turniej główny

Ćwierćfinały:

Półfinały:

Artur "Bicek" Kubiak i Krzysztof "Rambo" Waczyński doznali podczas ćwierćfinałów kontuzję. Z tego powodu Dominik "Golcuś" Owsiany i Jakub "Joker" Szmajda automatycznie przeszli do finału.

Finał:

Superfighty