Wszystkie walki Clout MMA 3

Ostatnia gala freak-fightowa w tym roku za nami. W pierwszym starciu na Clout MMA 3 doszło do pojedynku 2 na 2 w formule K-1. Zmierzyli się w nim uczestnicy walki Boro na 10 z wcześniejszej edycji. Kto wygrał walkę Świstak & Mavs vs Banersky & Antena na Clout MMA 3?

Świstak i Mavs vs Banersky i Antena wynik

O tym, kto zwyciężył w walce dwóch na dwóch Świstak & Mavs vs Banersky & Antena przekonaliśmy się wyjątkowo w piątek 29 grudnia 2023 roku. W przypadku tego starcia to pierwsza para była zdecydowanym faworytem według Fortuny. Najprawdopodobniej miało to związek, z tym że Mateusz "Mavs" Szczypior i Krystian "Świstak" Bajor pokazali się z bardzo dobrej strony w walce 1 na 10 przeciwko "Boro".

Galę Clout MMA 3 można było obstawiać wyłącznie w Fortunie. Nasz kod promocyjny Fortuna gwarantował zupełnie darmowe środki na start w wysokości 20 PLN. Mogłeś je wykorzystać na dowolne zakłady, a wygraną od razu wypłacić!

W drugiej parze lepszy na papierze był "Banersky", który w walce z "Boro" wystąpił jako trzeci. "Antena" wszedł do oktagonu jako siódmy i mimo sporego zmęczenia swojego rywala nie poszedł na całość, a mógł z całą pewnością to zrobić i pokonać youtubera.

Mateusz "Mavs" Szczypior i Krystian "Świstak" Bajor pokonali Fabiana "Banersky" Banera i Alana "Antena" Stępienia przez podwójne TKO, runda II.