Konferencja Prime Show MMA 6 to jedno z bardziej wyczekiwanych wydarzeń. Wszystko za sprawą nazwisk, które pojawiają się w karcie walk Prime MMA 6. Oczywiście konfrontacja Main Eventu, czyli Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego z Pawłem "Księżniczką" Tyburskim, czy też Jacka Murańskiego ze Starym Wiewiórem dadzą widzom sporo rozrywki. Nie można zapomnieć o Bagiecie, który zmierzy się z Olejnikiem. Tutaj również możemy liczyć na ciekawy obrót spraw. Kiedy konferencja Prime Show MMA 6? Gdzie oglądać konferencję Prime Show MMA 6?

Kiedy konferencja Prime Show MMA 6?

Już w sobotę, 21 października odbędzie się Prime Show MMA 6. Tym razem jednak nie Hala Orbita będzie lokalizacją wydarzenia, a Arena Toruń. Jak wiadomo, wiele osób jest ciekawych, jak rozwinie się walka pomiędzy Bagietą a Olejnikiem. Wiele osób przyznaje z oburzeniem jednak, że taki dobór przeciwnika nie jest dla pierwszego z nich odpowiedni i że dostaje coraz gorszych rywali. Wracając jednak do meritum, skupmy się na tym, kiedy konferencja Prime Show MMA 6, na której zobaczymy tę dwójkę w akcji.

Konferencja Prime Show MMA 6 ma odbyć się w poniedziałek 16 października na Hali Orbita. Ta informacja raczej nie wzbudza zaskoczenia, gdyż podczas poprzedniej gali była to ta sama lokalizacja. Warto tutaj nadmienić, że liczba miejsc jest ograniczona, bo opiewa na zaledwie 300 pozycji. Bilety na wydarzenie są już dostępne na eventim.pl.

O której godzinie konferencja Prime Show MMA 6?

Zasadniczym pytaniem jest oczywiście to, o której godzinie konferencja Prime MMA 6 się odbędzie. Jeśli i wy nie możecie się doczekać tej informacji, to nie trzymamy was już dłużej w niepewności. Konferencja Prime Show MMA 6 rozpocznie się oficjalnie o godzinie 20:00. Nie może was zabraknąć przed odbiornikami oraz w lokalizacji, gdzie ta się odbędzie!

Konferencja Prime Show MMA 6 - Transmisja

Jak już wspomnieliśmy powyżej, poza oglądaniem tego wydarzenia na miejscu, możecie również liczyć na opcję oglądania konferencji z własnego domu. Okazuje się, że transmisja online konferencji Prime Show MMA 6 będzie udostępniona na oficjalnym profilu federacji na platformie YouTube. Nie musicie się martwić o żadne opłaty z nią związane! Jest ona w pełni darmowa, a na dodatek dostępna zarówno na żywo, jak i po zakończeniu się wydarzenia. Możecie ją zatem obejrzeć w dogodnym dla siebie czasie.

Kto na konferencji Prime Show MMA 6?

Jak wiadomo, karta walk Prime Show MMA 6 nie jest już tajemnicą. Tym razem mamy przed sobą aż 12 walk, z czego aż 11 zawodników jest debiutantami. Może to zatem oznaczać niemały powiew świeżości dla dotychczasowych konferencji. Kogo zatem zobaczymy na konferencji Prime Show MMA 6?

Oczywiście, jak można się domyślać panele, będą kierowały się do kolejności walk, jakie mają odbyć się podczas Prime Show MMA 6. Na pierwszy ogień pójdą zatem Erwin Burzyński, Mateusz "Mister Matii" Górski, Kacper "Polish Machine" Miklasz, Artur "Głuchy" Głuchowski, Damian "The Karpi" Kasprzak, jak również Ronaldo "Czarny Polak" Miranda. Jesteśmy ciekawi, jak zaprezentują się konflikty i starcia na rozkręcenie dalszych części konfy. Być może to właśnie oni zapewnią nam największe emocje, ale trudno konkurować tutaj z Main Eventem i Co-Main Eventem.

Kolejny etap prawdopodobnie zasilą zawodnicy, tacy jak Dawid "Ambro" Ambroziak, Grzegorz "Hellboy" Głuszcz, Dominik Skowyra, Alex "Thebestia" Kiran, Patrycja Izydorczyk, Aleksandra "Ms. Danielka" Daniel, Grzegorz "Szuli" Szulakowski oraz Rafał Jackiewicz. W tym składzie może również pojawić się Michał "Bagieta" Gorzelańczyk oraz jego rywal Tomasz Olejnik. Jak wiadomo, poprzedni przeciwnik Bagiety na tę galę Hubert "ProTipper" Bąk został kontuzjowany i z tego względu nie może się zmierzyć z Gorzelańczykiem.

Ostatni panel zamknie się na czterech najważniejszych walkach tego wieczoru. Wśród nazwisk, które mają się pojawić, znajdują się Maciej Rataj, Damian "Dzik" Graf, Mateusz "Tarzan" Leśniak oraz Adam Soroko. Ponadto wystąpią także uczestnicy Co-Main Eventu oraz Main Eventu. W ich skład wchodzi Jacek "Muran" Murański, Maciej "Stary Wiewiór" Wiewiórka, Kasjusz "Don Kasjo" Życiński i Paweł "Księżniczka" Tyburski. Jak wiadomo, ostatniego z nich jeszcze niedawno oglądaliśmy na Fame MMA 19.