Druga konferencja Prime Show MMA 5 to szansa na kolejne emocje i uwielbiane przez fanów freaków dymy. Na pierwszej show skradli "Bagietka" z Jasiem Kapelą oraz Łukasz Karpiński z Sonicem Valerianovem. Tam, gdzie konflikty, tam zawsze dzieje się najwięcej. Kto zdominuje drugą konferencję Prime MMA 5? Tego nie wiemy, ale nudno na drugiej konferencji nie powinno być w ostatniej części, w której zobaczymy gwiazdy main eventu, czyli "Don Kasjo" i Dominika Zadorę. Panowie w wywiadach nakręcają się nawzajem i widać, że między nimi czuć złą krew. Kiedy druga konferencja Prime Show MMA 5? Gdzie oglądać drugą konferencję Prime Show MMA 5?

Kiedy druga konferencja Prime Show MMA 5

Przed nami pierwsza gala Prime Show MMA w 2023 roku. Na poprzedniej byliśmy świadkami wielu ciekawych pojedynków i niecodziennych rozstrzygnięć. W walce wieczoru Kasjusz "Don Kasjo" Życiński pokonał rapera, Pawła "Popek" Mikołajuwa, a w głośnym konflikcie "Kamerzysta" vs "Bagietka" lepszy okazał się kumpel "Lorda Kruszwila", który wygrał już w pierwszej rundzie przez TKO.

Skupiając się jednak na Prime Show MMA 5 druga konferencja przed głównym eventem - obstawisz go u bukmachera Fortuna (sprawdź: kod promocyjny Fortuna) odbędzie się w czwartek 29 czerwca we Wrocławiu na Hali Orbita. Prowadzącymi drugą konferencję Prime Show MMA 5 będą "Don Kasjo" oraz Adrian Węgierski. To spora zmiana, gdyż na wcześniejszych konferencjach Życiński uzupełniał się z Michałem Cichym.

O której godzinie druga konferencja Prime Show MMA 5

O której godzinie rozpocznie się Prime Show MMA 5 druga konferencja? To pytanie zadają sobie wszyscy miłośnicy ostrych wymian zdań pomiędzy zawodnikami. Godzina rozpoczęcia nie uległa zmianie. W związku z tym II konferencja Prime Show MMA 5 rozpocznie się oficjalnie o godzinie 19:00.

Druga konferencja Prime Show MMA 5 - transmisja

Jak zawsze oprócz możliwości obejrzenia konferencji bezpośrednio na miejscu, transmisja online drugiej konferencji Prime Show MMA 5 będzie dostępna na oficjalnym kanale federacji na platformie YouTube. Warto dodać, że transmisja drugiej konferencji Prime Show MMA 5 jest zupełnie darmowa i będzie zapisana. W związku z tym bez problemu można ją obejrzeć ponownie w dowolnym czasie.

Kto na drugiej konferencji Prime Show MMA 5

Pełna karta walk Prime MMA 5 jest już znana. Dwanaście walk, 24 zawodników, w tym starcie kobiety z mężczyzną. To zapowiada świetne emocje w klatce, ale również na drugiej konferencji. Kogo zobaczymy na drugiej konferencji Prime Show MMA 5?

W pierwszej części drugiej konferencji Prime Show MMA 5 wezmą udział Ronaldo "Czarny Polak" Miranda, Tomasz Olejnik, Sandra "Sandra S" Szymoszyn, Wiola Kotelecka, Kacper "Polish Machine" Miklasz i Daniel "Hunter" Więcławski. Liczymy, że panie się rozkręcą, gdyż na pierwszej konfie nie miały za wiele do powiedzenia. Wyszło nawet, że nie za bardzo znają się nawzajem. Smutna informacja jest taka, że Sonic Valerianov zrezygnował z walki z powodów kontraktowych i nie zobaczymy go na konferencji.

Na drugim panelu zobaczymy za to Łukasza Lupę, debiutującego w Prime Patryka "Wielki Bu" Masiaka, Sebastiana "Ztrolowany" Nowaka, Mateusza "Tarzan" Leśniaka, Pawła "Trybson" Trybałę, Grzegorza "Szuli" Szulakowskiego, Adriana "Puszbarbie" Sawlę i Ewę Piątkowską. Największe kontrowersje wzbudzają dwa ostatnie wymienione nazwiska, gdyż na piątej edycji dojdzie do starcia kobiety z mężczyzną. Można zatem się spodziewać wielu pytań do byłej mistrzyni w boksie i popularnego barbera z Warszawy.

Trzecia część drugiej konferencji Prime Show MMA 5 należeć będzie do Łukasza "Magical" Malankowskiego, Adriana Ciosa, Jasia Kapeli, Michała "Bagietka" Gorzelańczyka, Dominika Zadory, Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego i Pawła "Prezes FEN" Jóźwiaka. Na pierwszej odsłonie w tym panelu zabrakło głównego rywala Jóźwiaka - Jacka Murańskiego. Powodem nieobecności były sprawy osobiste. Zamiast niego pojawił się raper Ernest "Red" Ivanda, któremu już wcześniej obiecano walkę z 49-latkiem. Po negocjacjach z federacją przystało na tym, że jeśli pogromca Najmana z Wotore 6 wygra z Jackiem, wyjdzie do klatki z Ivandą. Druga konferencja Prime MMA 5 powinna przynieść kolejne wymiany zdań pomiędzy Jasiem Kapelą a "Bagietką". Panowie się nienawidzą i często szukają okazji, aby uciec ochronie i rzucić się na siebie.

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie Prime Show MMA 5. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł!