20 lutego bukmacher eWinner poinformował na stronie i za pośrednictwem mediów społecznościowych, że wraz z dniem 31 marca 2023 roku zaprzestanie przyjmowania od klientów nowych zakładów i depozytów. Ma to związek z decyzją o zamknięciu działalności. Z kolei 30 czerwca 2023 to ostatni dzień na złożenie przez graczy dyspozycji wypłaty środków zgromadzonych na koncie typerskim. 

Dla wielu jest to smutna wiadomość, a dla pozostałych bukmacherów w Polsce znak, aby jeszcze bardziej skupić się na reklamie i promocji swoich firm wśród graczy. Oprócz dwóch największych gigantów, czyli Fortuny i STS część użytkowników przejdzie najprawdopodobniej do stosunkowo nowych serwisów, które gwarantują atrakcyjne pakiety powitalne na start. Poniżej przedstawiamy kilka zaufanych serwisów udostępniających bonusy powitalne z naszym kodem promocyjnym TYPERVIP gwarantującym dodatkowe benefity!

 • Go+Bet - rejestracja z kodem promocyjnym gobet gwarantuje cashback do 1000 PLN, bonus urodzinowy, grę bez podatku oraz podwyższone kursy na specjalne wydarzenia sportowe.
 • Betters - załóż pełne konto z kodem promocyjnym betters i zaznacz zgody marketingowe. W zamian otrzymasz darmowe środki w wysokości 5 zł, freebet 200% do 40 zł za pierwszy depozyt oraz cashback do 300 PLN za przegrany zakład.
 • BetCris - utworzenie konta z kodem promocyjnym betcris odblokowuje trzy wysokie freebety. Pierwszy z nich to freebet od 1. depozytu 100% do 400 PLN. Drugi to freebet od 2. wpłaty 50% do 500 PLN, a trzeci to freebet od 3. depozytu 50% do 500 PLN.

eWinner opinie – oferta

eWinner recenzja

Biorąc pod uwagę rozmach oferty, jaką stworzył bukmacher eWinner opinia graczy może być jednoznacznie pozytywna. Baza zakładów w niczym nie odbiega tutaj od innych firm typu STS czy Fortuna, a często uzupełnia je o dodatkowe funkcjonalności. eWinner opinie przychylne wśród graczy zdobywa także ze względu na dużą elastyczność i ciągłe śledzenie trendów rynkowych. Dla bukmachera eWinner recenzja, której tutaj dokonujemy, skupia się na ukazaniu najważniejszych składników, pomijając elementy standardowe, które są traktowane jako oczywistość.

eWinner opinie - rodzaje dyscyplin sportowych

eWinner w swojej ofercie posiada ponad 30 dyscyplin sportowych, na które można dokonywać zakładów. Dla bukmachera eWinner opinia oferty staje się ważnym czynnikiem zdobywania nowych klientów. Bukmacher eWinner wprowadził w ostatnim czasie zakłady na trzecią lub nawet czwartą ligę zarówno polską, jak i niemiecką oraz angielską. Mając na uwadze możliwość tzw. custom bet, który jest zakładem wymyślonym przez gracza, i na który może on legalnie typować po akceptacji przez eWinner, nie ma się co dziwić, że opinie o bukmacherze eWinner w kwestii ofertowej są na wysokim poziomie.

Również rynki zdarzeń, jakie udostępnia bukmacher, zawierają wiele interesujących opcji. Można typować na under/over, BTTS czy dokładny wynik. Nie zabrakło różnorodnych handicapów, obstawiania ilości kartek, liczby rzutów rożnych oraz ciekawych zakładów łączonych. Dla eWinner ocena graczy pozostaje bardzo ważna, co widać w podejściu bukmachera do nieustannego udoskonalania oferty.

Sprawdź: happy hour eWinner

eWinner Opinie - Zakłady live

Biorąc pod ocenę zakłady live, jakie oferuje bukmacher eWinner opinia graczy bardzo często zwraca uwagę na brak możliwości śledzenia transmisji z meczów na żywo. W chwili tworzenia tej recenzji, bukmacher eWinner udostępnia tę funkcjonalność wyłącznie na eWinner 2 ligę polską w piłce nożnej, której bukmacher jest oficjalnym sponsorem tytularnym. Według informacji z biegiem czasu transmisje na żywo mają się rozszerzyć o kilka innych lig, jednak wszystko zależy od uzyskania specjalnych praw. Niektórzy mogą się zastanawiać, do czego służy transmisja live u bukmachera, skoro rozgrywki można śledzić bez problemu w innych miejscach? Dokonując zakładów na żywo, warto mieć pod ręką wszystkie funkcje zakładowe i szybko podejmować decyzje. Integracja systemu zakładów wzajemnych z transmisjami live pozostaje ważnym udogodnieniem dla typera, dlatego wiele osób z niecierpliwością czeka na urozmajcenie tej funkcjonalności przez eWinner.

Dla bukmachera eWinner opinie 2021 odnośnie oferty zakładów live wskazują także na ograniczoną liczbę dyscyplin sportowych. Można tu korzystać z obstawiania meczów live w ramach ponad 10 podstawowych dyscyplin:

 • piłka nożna,
 • futsal,
 • futbol amerykański
 • koszykówka,
 • tenis ziemny,
 • tenis stołowy
 • hokej na lodzie,
 • siatkówka,
 • siatkówka na plaży,
 • snooker,
 • e-sport.

Jednak zakres ten stanowi jedynie ułamek tego, co jest dostępne u takich firm jak Totolotek, STS czy Fortuna. Zakłady live są tym miejscem, gdzie eWinner ma spore pole do rozwoju.

Promocje w eWinner

Katalog promocji w eWinner obejmuje naprawdę pokaźny zbiór zachęt dla graczy. Bonus powitalny dla nowych użytkowników uzupełniany jest przez zakłady bez ryzyka, bonusy od depozytu eWinner czy freebety. Bukmacher eWinner nie zapomniał o stałych klientach, dla których przygotowano program lojalnościowy. Opinie o bukmacherze eWinner często wskazują na ten właśnie element, który w przejrzysty sposób pozwala na osiągnięcie dodatkowych korzyści. Każdy dokonany zakład oraz wygrana z kuponu skutkują przyznaniem przez bukmachera eWinner punktów dla gracza, które po przekroczeniu pewnego progu zostają zamienione na specjalne promocje. eWinner jako jedyny bukmacher nagradza typerów za skuteczność, co jest godne pochwały. Nie ma się zatem czemu dziwić, że dla zakładu takiego jak bukmacher eWinner opinia graczy stanowi podstawowy składnik strategii marketingu szeptanego, który jest dużo skuteczniejszy od innych mechanizmów promocyjnych.

eWinner opinie - Custom bet

Osobną kategorią, która sprawia, że opinie o bukmacherze eWinner w kwestii ofertowej są tak pozytywne, jest stworzony przez bukmachera custom bet. Wykorzystując formularz dostępny na stronie internetowej, gracz może zaproponować bukmacherowi dowolny rodzaj zakładu. Po analizie i informacji zwrotnej, która następuje w ciągu 12 godzin od wysłania formularza, gracz otrzymuje decyzję, czy dany zakład został zaakceptowany. Jeśli tak, bukmacher ustala kurs na nowy rodzaj typowania i umieszcza go w swojej ofercie. Custom bet eWinner  może być tworzony nie tylko dla rozgrywek sportowych, lecz również wydarzeń kulturalnych i politycznych. To innowacyjne rozwiązanie zdejmuje z barków bukmachera konieczność wymyślania nietypowych propozycji zakładowych, dając typerom wolną rękę i pozwalając na tworzenie przez nich własnych kombinacji. Za takie podejście eWinner opinie otrzymuje bardzo pozytywne, a gracze doceniają możliwości personalizacji oferty.

Funkcjonalność strony internetowej

Funkcjonalność strony ewinner

Kolejnym elementem, dzięki któremu w przypadku bukmachera eWinner opinia oferty uzyskuje wysokie oceny, jest strona internetowa. Już na pierwszy rzut oka widać, jak wiele pracy bukmacher włożył w odpowiednie przygotowanie struktury i funkcjonalności serwisu. Wszystkie zakładki odznaczają się bardzo przemyślanym, intuicyjnym układem, dzięki czemu nawet osoby początkujące nie powinny mieć żadnych problemów z odnalezieniem właściwej kategorii. Strona główna zawiera masę informacji, jednak nie ma tutaj efektu wizualnego przytłoczenia, znanego u innych bukmacherów. Nie wyskakują żadne niechciane okienka, a czytelność strony plasuje się na najwyższym poziomie.

Stonowane barwy z dominacją różnych odcieni niebieskiego nie męczą oczu i nie wprowadzają graficznego zamętu. Dlatego dla eWinner ocena graczy w kwestii wyglądu serwisu internetowego zawsze osiąga najwyższe noty. Można bez przesady stwierdzić, że jest to najlepiej zaprojektowana strona na polskim rynku bukmacherskim. Za doskonałym wyglądem idzie w parze funkcjonalność i szybkość działania. eWinner opinie 2021 wskazują na świetną responsywność każdej zakładki, a także brak jakichkolwiek problemów z ładowaniem podstron i wczytywaniem się informacji.

eWinner Opinie - Aplikacja mobilna

eWinner recenzja musi odnosić się również do aplikacji mobilnej, która stała się złotym standardem u większości bukmacherów. Gracze wymagają obecnie stałego dostępu do zakładów, a strony internetowe nie zawsze zapewniają właściwe działanie na różnych smartfonach. Aplikacja mobilna stanowi zatem najlepszy sposób na zapewnienie typerom nieprzerwanego dostępu do oferty i aktualności. Produkt od bukmachera eWinner ma dosyć młodą historię, gdyż aplikacja powstała na wiosnę 2020 roku. Została jednak zaprojektowana z niezwykłą starannością i w niczym nie odstępuje od serwisu internetowego. Dla bukmachera eWinner opinie w kwestii jej responsywności oraz szybkości działania mogą być tylko pozytywne.

Naprawdę trudno się tu do czegokolwiek przyczepić. Aplikacja mobilna eWinner jest po prostu perfekcyjna pod każdym względem i zasługuje na najwyższą ocenę. W kwestii aplikacji mobilnej bukmacher eWinner opinia graczy, jaką uzyskuje, świadczy o staranności i doskonałej znajomości potrzeb klienta. Umożliwia niczym niezakłócony dostęp do oferty z każdego miejsca i o każdej porze dnia. Posiadając dostęp do Internetu na smartfonie, możemy dokonywać typowania i śledzić własne posunięcia w zakładach live, wykorzystując nawet niewielkie przerwy w codziennych czynnościach.

eWinner opinie - Metody płatności

Metody płatności ewinner

Dla bukmachera eWinner opinie w kwestii płatności wskazują czasami na ograniczone mechanizmy technologiczne. Naszym zdaniem jednak eWinner nadrabia w kwestii szybkości wypłat. Dzięki przelewom natychmiastowym do większości banków dokonywane są one w przeciągu kilku minut od zaksięgowanie zlecenia.

eWinner opinie - obsługa klienta

Bukmacher eWinner opinie w kwestiach związanych z obsługą klienta prawie zawsze otrzymuje w pozytywnym tonie. Możliwość kontaktu z pracownikami bukmachera występuje za pomocą dwóch mechanizmów. Chodzi o formularz kontaktowy oraz chat live dostępny w godzinach 8-23, przez 7 dni w tygodniu. Wysyłając formularz kontaktowy, na odpowiedź nigdy nie trzeba czekać dłużej niż 5 godzin. Połączenie z konsultantem na chacie to kwestia zaledwie kilku minut. Dla bukmachera eWinner opinie 2021 wskazują na wysoki poziom rozwiązywania problemów i profesjonalizm konsultantów. Nasze testy wykazały gruntowną wiedzę pracowników firmy z zakresu całej oferty, regulaminu oraz aktualności.

eWinner opinie - czy warto?

Biorąc pod uwagę wszystkie powyższe czynniki, nie dziwi fakt, że dla bukmachera eWinner opinia oferty wśród typerów oraz ich bezproblemowa współpraca w zakresie typowania, jest tak pozytywna. Wpisując w wyszukiwarce hasła „bukmacher eWinner opinia graczy” oraz „eWinner opinie 2021” naprawdę trudno jest znaleźć jednoznacznie negatywne komentarze, mające merytoryczną wartość. Widać wyraźnie, jak dużo pracy bukmacher poświęca na zrozumienie potrzeb graczy. Doskonały serwis internetowy oraz perfekcyjna aplikacja mobilna dopełniają całości. Można pokusić się o stwierdzenie, że obecnie eWinner to jeden z najlepszych bukmacherów w Polsce.


1. Czy bukmacher eWinner jest legalny?
Tak, eWinner posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych na podstawie licencji wydanej przez Ministerstwo Finansów. Działalność na polskim rynku rozpoczął w 2019 roku.
2. Dlaczego warto mieć konto na eWinner?
Bukmacher eWinner ma szeroką ofertę na wiele dyscyplin sportowych. Rejestracja na tym bukmacherze jest bardzo interesująca. Gracze bowiem mogą skorzystać z promocji "Zakład bez ryzyka na start". Umożliwia nam ona zagranie bez ryzyka nawet za 125 złotych. Bukmachera eWinner cechuje także przejrzysta strona i aplikacja mobilna. Oferuje on również wiele ciekawych promocji, które dają nam dodatkowe profity z gry - m.in. Futbol Totalny, Esport Defuse czy Combo Dnia. Wirtualne Ponadto eWinner oferuje poniedziałki bez podatku, co podwyższa naszą potencjalną wygraną. Świetną możliwością jest opcja Custom Bet. Funkcja ta pozwala na tworzenie własnych zakładów przez graczy. Firma eWinner oferuje pakiet lojalnościowy o nazwie "Loża VIP" dedykowany dla obracających dużymi sumami klientów. Umożliwia im to dodatkowe profity z gry, jak również indywidualną obsługę czy różne wyjazdy. Bukmacher ten oferuje też opcję cashoutu podczas trwania spotkań. Na eWinner możemy oglądać spotkania sportowe na żywo. Bukmacher posiada też w swojej ofercie sporty wirtualne.