ODBIERZ BEZ RYZYKA

DO 110 PLN Z KODEM

TYPERVIP
ODBIERAM >>

ODBIERZ BEZ RYZYKA

DO 110 PLN Z KODEM

TYPERVIP
ODBIERAM >>

 

CO TO JEST CUSTOMBET w eWinner?

W Ewinner Zakłady Bukmacherskie Custombet jest to rodzaj zakładu bukmacherskiego, który możemy stworzyć sami na podstawie własnych statystyk i domysłów, co może wydarzyć się w meczu lub np. w całej kolejce spotkań w danej lidze piłkarskiej, hokejowej itd. Dużą zaletą jest dowolność w tworzeniu typów i brak ograniczeń co do dyscypliny sportu lub wydarzenia rozrywkowego, kulturalnego i społecznego. Propozycje takich zakładów wysyłamy do bukmachera, który oczywiście przed wystawieniem typu w ofercie musi go przeanalizować, a w przypadku akceptacji wystawić odpowiednie kursy. Zakład custom bet jest innowacją na naszym rynku wśród legalnych bukmacherów i dopiero bukmacher eWINNER sprawił, że tego typu zakłady stały się wśród graczy bardziej popularne.

Sprawdź:

Jak zgłosić swój własny custombet w eWinner?

Usługa Custom Bet w eWinner jest dostępna na stronie internetowej w górnej części po prawej stronie w zakładce „Custom Bet”. Po wejściu bukmacher przekazuje nam informacje, jak działa ten rodzaj zakładów, a w dalszej części możemy sprawdzić aktywne custom bety użytkowników.

  • Pierwszy krok: Wchodzimy na stronę bukmachera lub aplikację mobilną eWinner, a następnie szukamy zakładki Custom Bet, którą otwieramy,
  • Po wejściu w zakładkę pojawi nam się do wypełnienia formularz (tylko, jeśli jesteśmy zalogowani na nasze konto), w którym wpisujemy nasz e-mail, datę spotkania/wydarzenia, czego dotyczy zakład, czyli jaka to liga lub kategoria i szczegółowy opis zakładu. W opisie ważne jest, żeby jak najlepiej opisać nasz zakład. Im więcej szczegółów tym większe szanse na jego zaakceptowanie przez analityków,
  • W ciągu 12 godzin bukmacher rozpatrzy naszą propozycję. Następnie, po pozytywnej akceptacji zakład zostanie dodany do oferty, a o wszystkim zostaniemy poinformowani drogą mailową.

ODBIERZ BEZ RYZYKA

DO 110 PLN Z KODEM

TYPERVIP
ODBIERAM >>

Przykładowe custombety

co to custombet ewinner

  • Czy w najbliższej kolejce Premier League padnie więcej niż 40 bramek?,
  • Ile bramek padnie w najbliższej kolejce Polskiej Hokej Ligi?,
  • Jaka partia wygra kolejne wybory w Polsce?,
  • liczba strzelonych bramek przez Barcelonę w sezonie 2021/2022 (poniżej / powyżej 98).

Czy eWinner może odrzucić nasz custom bet?

Bukmacher nie ma obowiązku akceptowania wszystkich zakładów proponowanych przez użytkowników i mogą one być odrzucone bez podania konkretnego powodu. Jedną z najczęstszych przyczyn dyskwalifikacji jest problem z weryfikacją wyniku danego zakładu. Starajmy się więc nie utrudniać pracy analitykom i nie wysyłać absurdalnych propozycji.

Kursy na custom betach

kursy custombet ewinner

Zakład z formularza trafia do analityków eWinner, którzy razem oceniają prawdopodobieństwo i szacują wysokość kursów. Wszystkie kursy są dopasowywane z uwzględnieniem marży.

Zobacz także:

1. Czy można wybrać kurs Custom betu? Niestety nie, gracz może tylko wybrać zdarzenia, które będą wchodzić w skład custom betu. Następnie dział analityków eWinner określa wysokość kurs danego custom beta. 2. Czy zostanę poinformowany jak pojawi się mój custom bet? Tak, bukmacher dba o to, żebyś się dowiedział o dodaniu custom betu. W formularzu zgłoszeniowym możesz podać adres e-mail, na który dostaniesz maila jeśli bukmacher zdecyduje się dodać twój custom bet.