20 lutego bukmacher eWinner poinformował na stronie i za pośrednictwem mediów społecznościowych, że wraz z dniem 31 marca 2023 roku zaprzestanie przyjmowania od klientów nowych zakładów i depozytów. Ma to związek z decyzją o zamknięciu działalności. Z kolei 30 czerwca 2023 to ostatni dzień na złożenie przez graczy dyspozycji wypłaty środków zgromadzonych na koncie typerskim. 

Dla wielu jest to smutna wiadomość, a dla pozostałych polskich bukmacherów znak, aby jeszcze bardziej skupić się na reklamie i promocji swoich firm wśród graczy. Oprócz dwóch największych gigantów, czyli Fortuny i STS część użytkowników przejdzie najprawdopodobniej do stosunkowo nowych serwisów, które gwarantują atrakcyjne pakiety powitalne na start. Poniżej przedstawiamy kilka zaufanych serwisów udostępniających bonusy powitalne z naszym kodem promocyjnym TYPERVIP gwarantującym dodatkowe benefity!

 • Go+Bet - rejestracja z kodem promocyjnym gobet gwarantuje cashback do 1000 PLN, bonus urodzinowy, grę bez podatku oraz podwyższone kursy na specjalne wydarzenia sportowe.
 • Betters - załóż pełne konto z kodem promocyjnym betters i zaznacz zgody marketingowe. W zamian otrzymasz darmowe środki w wysokości 5 zł, freebet 200% do 40 zł za pierwszy depozyt oraz cashback do 300 PLN za przegrany zakład.
 • BetCris - utworzenie konta z kodem promocyjnym betcris odblokowuje trzy wysokie freebety. Pierwszy z nich to freebet od 1. depozytu 100% do 400 PLN. Drugi to freebet od 2. wpłaty 50% do 500 PLN, a trzeci to freebet od 3. depozytu 50% do 500 PLN.

Aplikacja eWINNER

Aplikacja mobilna ewinner

Przenieś swoje typowanie na całkowicie nowy poziom – aplikacja eWinner opracowana została w taki sposób, aby korzystanie z niej było całkowicie intuicyjne. Instalacja przez stronę producenta również nie sprawi żadnych problemów. Jeżeli chodzi o eWinner rejestracja przebiega w kilku prostych krokach, po których od razu można zacząć obstawiać.

Aplikacja mobilna eWinner powstała z myślą o wszystkich tych, którzy chcą mieć zawsze pod ręką możliwość obstawiania zakładów. Wystarczy, że wziąłeś smartfon ze sobą, a nie ominie Cię żadna interesująca rozgrywka. Nie musisz znać się na nowoczesnych technologiach, ani specjalizować się w typowaniu, żeby z sukcesem obstawiać mecze. Jeżeli zastanawiasz się, jak działa aplikacja eWinner, to odpowiedź jest bardzo prosta – działa tak, aby maksymalnie ułatwić Ci zrobienie dokładnie tego, co sobie założyłeś. A co najważniejsze, możesz grać przez całą dobę w dowolnym miejscu, bez żadnych ograniczeń. Wystarczy, że ściągniesz apkę ze strony eWinner i ją zainstalujesz.

Pobierz aplikację eWinner

Aplikacja eWinner - Funkcje

Masz gwarancję, że aplikacja mobilna eWinner została zaprojektowania wyłącznie z myślą o urządzeniach przenośnych. Być może zadajesz sobie pytanie, jakie są jej przewagi względem zwykłego odpalenia strony internetowej i typowania w taki sposób. Przede wszystkim chodzi o to, jak działa aplikacja eWinner – z pewnością zdajesz sobie sprawę z tego, że wersje mobilne stron nie zawsze dobrze wyglądają w przeglądarkach desktopowych. Ponadto uruchamianie komputera stacjonarnego zabiera więcej czasu niż uruchomienie aplikacji.

Właśnie dlatego powstała nowoczesna, dostosowana do potrzeb typerów aplikacja eWinner. Tutaj nie ma mowy o błędach w wyświetlaniu czy rozjeżdżaniu się grafik. Uruchamiasz ją jednym dotknięciem palca, rejestrujesz się i rozpoczynasz obstawianie z dodatkową kasą na start. W przypadku eWinner rejestracja online jest absolutnie darmowa i nie zabierze Ci więcej niż parę minut. Co ważne przy zakładaniu konta nie musisz dysponować skanem dokumentu tożsamości, co dodatkowo upraszcza całą procedurę.

Pobierz aplikację mobilną eWinner

Początkiem 2022 roku aplikacja mobilna eWinner zyskuje jeszcze bardziej na wartości i zbiera pozytywne opinie wśród graczy. Ma to związek z wprowadzeniem nowej promocji "Klub eWinnera". Dołączenie do niego odbywa się za pomocą strony internetowej i aplikacji, ale wymiana punktów jest możliwa wyłącznie w aplikacji mobilnej eWinner. Specjalne punkty zdobywa się poprzez obstawianie zakładów. Bukmacher przyznaje je niezależnie od rezultatu spotkań. To oznacza, że gracz nie musi się martwić czy kupon wejdzie, czy nie, ponieważ w każdym przypadku punkty zostaną naliczone. Każda złotówka to 1 PKT, a za samo dołączenie do promocji otrzymuje się 1000 PKT! To jednak nie koniec. Premiowane są kupony AKO. W zależności ile selekcji wybrałeś, otrzymasz dodatkowe punkty naliczane procentowo:

 • 3 zdarzenia - +5% dodatkowych punktów,
 • 4 zdarzenia - +10%,
 • 5 zdarzeń - +15%,
 • 6 zdarzeń - +20%,
 • 7 zdarzeń - +30%,
 • 8 zdarzeń - +40%,
 • 9 zdarzeń - +50%,
 • 10 zdarzeń - +60%,
 • 11 zdarzeń - +70%,
 • 12 zdarzeń - +80%,
 • 13 zdarzeń - +90%,
 • 14 zdarzeń - maksymalne +100% bonusowych punktów.

Punkty możesz wymieniać w sklepie dostępnym w aplikacji mobilnej eWinner. Co tydzień możesz zamieniać punkty na unikalne nagrody takie jak: vouchery do serwisów internetowych, koszulki i piłki z autografami zawodników, bonusy eWinner, konsole, gadżety sportowe i e-sportowe, bilety na mecze i wiele innych!

Aplikacja eWinner - Zalety

Ewinner apka mobile

Nowoczesny typer potrzebuje nowoczesnych narzędzi – właśnie dla takich osób została stworzona aplikacja mobilna eWinner. Dzięki niej zyskujesz pełną ofertę zakładów na swoim urządzeniu przenośnym. Wygodnie możesz obstawiać zarówno mecze live, jak i typować zakłady pre-match w każdej dostępnej dyscyplinie sportowej. Ważne jest też to, jak działa aplikacja eWinner w przypadku, jeśli potrzebujesz wglądu do rozbudowanych statystyk. Otrzymujesz dostęp do ogromnej bazy danych, dzięki czemu szybko będziesz w stanie ocenić, które zakłady mogą być korzystne.

W eWinner rejestracja daje Ci także pakiet powitalny na start. Jest to doskonała opcja zwłaszcza dla początkujących typerów, którzy chcą nauczyć się trudnej sztuki obstawiania, ale nie chcą stracić kasy. Aplikacja eWinner jest niezwykle popularna wśród polskich użytkowników. Jeżeli zakłady to Twoja pasja, a jeszcze jej nie zainstalowałeś, czym prędzej wejdź na stronę producenta, pobierz ją i zacznij typować.

Zobacz także:


1. Czy bukmacher eWinner posiada aplikację mobilną?
Będący od kilku lat na polskim rynku bukmacher postawił na zapewnienie swoim klientom sprawnej aplikacji, która zapewni ich potrzeby i pozwoli im obstawiać zakłady.
2. Jak pobrać aplikację eWinner?
Aplikacja eWinner dostępna jest zarówno na Androida, jak i dla użytkowników telefonów marki Apple. Ci pierwsi muszą natrudzić się nieco bardziej i pobrać apkę ze strony eWinner, natomiast korzystający z systemu iOS mogą bezproblemowo ściągnąć ją z App Store.