ODBIERZ BEZ RYZYKA

DO 110 PLN Z KODEM

TYPERVIP
ODBIERAM >>

ODBIERZ BEZ RYZYKA

DO 110 PLN Z KODEM

TYPERVIP
ODBIERAM >>

 

Gdzie chcesz. Kiedy chcesz. Najlepsza zabawa to taka, której nic nie ogranicza. eWinner doskonale to rozumie, dlatego stworzyli aplikację mobilną! Od teraz żadne zdarzenie Ci nie umknie i będziesz mógł cieszyć się rozrywką na najwyższym poziomie. Nie zwlekaj – pobierz ich aplikację na swoje urządzenie mobilne i baw się dobrze! Aplikacja działa na systemach operacyjnych Android oraz iOS. Ze względu na politykę Google Play, aplikację na system Android można pobrać wyłącznie ze strony bukmachera.

Posiadacze iPhone bez problemu pobiorą ją w sklepie App Store za darmo. W aplikacji znajduje się pełna oferta eWinner łącznie z promocjami i zakładami LIVE. Apka eWinner jest cały czas ulepszana, a co najważniejsze można w niej skorzystać z bonusów eWinner. Macie już aplikację? Jeśli nie, to zapraszamy do poznania szczegółów na jej temat!

Nowoczesna aplikacja dla każdego

Aplikacja mobilna ewinner

Przenieś swoje typowanie na całkowicie nowy poziom – aplikacja eWinner opracowana została w taki sposób, aby korzystanie z niej było całkowicie intuicyjne. Instalacja przez stronę producenta również nie sprawi żadnych problemów. Jeżeli chodzi o eWinner rejestracja przebiega w kilku prostych krokach, po których od razu można zacząć obstawiać.

Aplikacja mobilna eWinner powstała z myślą o wszystkich tych, którzy chcą mieć zawsze pod ręką możliwość obstawiania zakładów. Wystarczy, że wziąłeś smartfon ze sobą, a nie ominie Cię żadna interesująca rozgrywka. Nie musisz znać się na nowoczesnych technologiach, ani specjalizować się w typowaniu, żeby z sukcesem obstawiać mecze. Jeżeli zastanawiasz się, jak działa aplikacja eWinner, to odpowiedź jest bardzo prosta – działa tak, aby maksymalnie ułatwić Ci zrobienie dokładnie tego, co sobie założyłeś. A co najważniejsze, możesz grać przez całą dobę w dowolnym miejscu, bez żadnych ograniczeń. Wystarczy, że ściągniesz apkę ze strony eWinner i ją zainstalujesz.

Pobierz aplikację eWinner

Wygoda typowania pod ręką

Masz gwarancję, że aplikacja mobilna eWinner została zaprojektowania wyłącznie z myślą o urządzeniach przenośnych. Być może zadajesz sobie pytanie, jakie są jej przewagi względem zwykłego odpalenia strony internetowej i typowania w taki sposób. Przede wszystkim chodzi o to, jak działa aplikacja eWinner – z pewnością zdajesz sobie sprawę z tego, że wersje mobilne stron nie zawsze dobrze wyglądają w przeglądarkach desktopowych. Ponadto uruchamianie komputera stacjonarnego zabiera więcej czasu niż uruchomienie aplikacji.

Właśnie dlatego powstała nowoczesna, dostosowana do potrzeb typerów aplikacja eWinner. Tutaj nie ma mowy o błędach w wyświetlaniu czy rozjeżdżaniu się grafik. Uruchamiasz ją jednym dotknięciem palca, rejestrujesz się i rozpoczynasz obstawianie z dodatkową kasą na start. W przypadku eWinner rejestracja online jest absolutnie darmowa i nie zabierze Ci więcej niż parę minut. Co ważne przy zakładaniu konta nie musisz dysponować skanem dokumentu tożsamości, co dodatkowo upraszcza całą procedurę.

Sklep eWinner w aplikacji mobilnej

Początkiem 2022 roku aplikacja mobilna eWinner zyskuje jeszcze bardziej na wartości i zbiera pozytywne opinie wśród graczy. Ma to związek z wprowadzeniem nowej promocji „Klub eWinnera”. Dołączenie do niego odbywa się za pomocą strony internetowej i aplikacji, ale wymiana punktów jest możliwa wyłącznie w aplikacji mobilnej eWinner. Specjalne punkty zdobywa się poprzez obstawianie zakładów. Bukmacher przyznaje je niezależnie od rezultatu spotkań. To oznacza, że gracz nie musi się martwić czy kupon wejdzie, czy nie, ponieważ w każdym przypadku punkty zostaną naliczone. Każda złotówka to 1 PKT, a za samo dołączenie do promocji otrzymuje się 1000 PKT! To jednak nie koniec. Premiowane są kupony AKO. W zależności ile selekcji wybrałeś, otrzymasz dodatkowe punkty naliczane procentowo:

 • 3 zdarzenia – +5% dodatkowych punktów,
 • 4 zdarzenia – +10%,
 • 5 zdarzeń – +15%,
 • 6 zdarzeń – +20%,
 • 7 zdarzeń – +30%,
 • 8 zdarzeń – +40%,
 • 9 zdarzeń – +50%,
 • 10 zdarzeń – +60%,
 • 11 zdarzeń – +70%,
 • 12 zdarzeń – +80%,
 • 13 zdarzeń – +90%,
 • 14 zdarzeń – maksymalne +100% bonusowych punktów.

Punkty możesz wymieniać w sklepie dostępnym w aplikacji mobilnej eWinner. Co tydzień możesz zamieniać punkty na unikalne nagrody takie jak: vouchery do serwisów internetowych, koszulki i piłki z autografami zawodników, bonusy eWinner, konsole, gadżety sportowe i e-sportowe, bilety na mecze i wiele innych!

ODBIERZ BEZ RYZYKA

DO 110 PLN Z KODEM

TYPERVIP
ODBIERAM >>

Obstawiaj tak, jak lubisz

Ewinner apka mobile

Nowoczesny typer potrzebuje nowoczesnych narzędzi – właśnie dla takich osób została stworzona aplikacja mobilna eWinner. Dzięki niej zyskujesz pełną ofertę zakładów na swoim urządzeniu przenośnym. Wygodnie możesz obstawiać zarówno mecze live, jak i typować zakłady pre-match w każdej dostępnej dyscyplinie sportowej. Ważne jest też to, jak działa aplikacja eWinner w przypadku, jeśli potrzebujesz wglądu do rozbudowanych statystyk. Otrzymujesz dostęp do ogromnej bazy danych, dzięki czemu szybko będziesz w stanie ocenić, które zakłady mogą być korzystne.

W eWinner rejestracja daje Ci także pakiet powitalny na start. Jest to doskonała opcja zwłaszcza dla początkujących typerów, którzy chcą nauczyć się trudnej sztuki obstawiania, ale nie chcą stracić kasy. Aplikacja eWinner jest niezwykle popularna wśród polskich użytkowników. Jeżeli zakłady to Twoja pasja, a jeszcze jej nie zainstalowałeś, czym prędzej wejdź na stronę producenta, pobierz ją i zacznij typować.

Zobacz także:

1. Czy bukmacher eWinner posiada aplikację mobilną? Będący od kilku lat na polskim rynku bukmacher postawił na zapewnienie swoim klientom sprawnej aplikacji, która zapewni ich potrzeby i pozwoli im obstawiać zakłady. 2. Jak pobrać aplikację eWinner? Aplikacja eWinner dostępna jest zarówno na Androida, jak i dla użytkowników telefonów marki Apple. Ci pierwsi muszą natrudzić się nieco bardziej i pobrać apkę ze strony eWinner, natomiast korzystający z systemu iOS mogą bezproblemowo ściągnąć ją z App Store.