20 lutego bukmacher eWinner poinformował na stronie i za pośrednictwem mediów społecznościowych, że wraz z dniem 31 marca 2023 roku zaprzestanie przyjmowania od klientów nowych zakładów i depozytów. Ma to związek z decyzją o zamknięciu działalności. Z kolei 30 czerwca 2023 to ostatni dzień na złożenie przez graczy dyspozycji wypłaty środków zgromadzonych na koncie typerskim. 

Dla wielu jest to smutna wiadomość, a dla pozostałych polskich bukmacherów znak, aby jeszcze bardziej skupić się na reklamie i promocji swoich firm wśród graczy. Oprócz dwóch największych gigantów, czyli Fortuny i STS część użytkowników przejdzie najprawdopodobniej do stosunkowo nowych serwisów, które gwarantują atrakcyjne pakiety powitalne na start. Poniżej przedstawiamy kilka zaufanych serwisów udostępniających bonusy powitalne z naszym kodem promocyjnym TYPERVIP gwarantującym dodatkowe benefity!

  • Go+Bet - rejestracja z kodem promocyjnym gobet gwarantuje cashback do 1000 PLN, bonus urodzinowy, grę bez podatku oraz podwyższone kursy na specjalne wydarzenia sportowe.
  • Betters - załóż pełne konto z kodem promocyjnym betters i zaznacz zgody marketingowe. W zamian otrzymasz darmowe środki w wysokości 5 zł, freebet 200% do 40 zł za pierwszy depozyt oraz cashback do 300 PLN za przegrany zakład.
  • BetCris - utworzenie konta z kodem promocyjnym betcris odblokowuje trzy wysokie freebety. Pierwszy z nich to freebet od 1. depozytu 100% do 400 PLN. Drugi to freebet od 2. wpłaty 50% do 500 PLN, a trzeci to freebet od 3. depozytu 50% do 500 PLN.

Cashout eWinner - zamykanie zakładów przed czasem

Tak, u bukmachera eWinner cashout jest jak najbardziej możliwy. Operator ten dysponuje takim udogodnieniem i chętnie pozwala na jego realizację graczom. Przeważnie cashout pojawia się w takim momencie, gdy na kuponie pozostało niewiele zdarzeń o stosunkowo niskich kursach. Zdarza się to również podczas trwania spotkań, jeśli te układają się po naszej myśli. Wtedy eWinner cashout o określonej wysokości proponuje klientowi jego wykorzystanie. Generalnie firma stara się zminimalizować potencjalne straty, więc zamknięcie zakładu umożliwia nam wtedy, gdy wie, że szansa na naszą wygraną jest duża. W takiej sytuacji w naszej gestii pozostaje ocena, czy warto ryzykować i grać do końca, czy zabezpieczyć się pewną gotówką przed czasem.

Jakie kupony obejmuje cashout eWinner?

cashout ewinner kupony

Cashout, jak każda funkcja dostępna u operatorów zakładów wzajemnych, posiada swoje specyficzne warunki. Oczywiście firmy mają swoje indywidualne zasady, zatem należy przy każdej z osobna przedstawiać je od nowa. Do zaoferowania funkcji cashoutu u bukmachera eWinner wpisują się następujące rodzaje zakładów:

  • kupony solo (single, czyli tylko jedno zdarzenie na kuponie),
  • zakłady AKO (akumulowane, czyli z co najmniej dwoma zdarzeniami na kuponie),
  • kupony prematch (zakłady na spotkania, które jeszcze się nie rozpoczęły),
  • kupony live (zakłady na spotkania, które już trwają).

To w zasadzie wszystko, co przeciętny typer może sobie wymarzyć. Jeśli chodzi o cashout eWinner nie stawia żadnych ograniczeń pod kątem dyscyplin, turniejów, stawek, rodzaju kuponów czy innych tego typu okoliczności. Od tej zasady jest jednak pewien istotny wyjątek. Kiedy w takim razie w eWinner cashout nie jest dostępny?

  • jeżeli kupon został zagrany za środki bonusowe (nie za depozyt),
  • kiedy aktualna wygrana jest niższa niż stawka (np. cashout na ten moment wynosiłby 10 zł, a stawka to 20 zł).

Warto jednak pamiętać, że w eWinner cashout nie jest oferowany dla wszystkich kuponów. Oferowany jest on jedynie wtedy, gdy zaproponuje nam to bukmacher. Możemy więc spełniać kryteria, zgodnie z którymi teoretycznie powinniśmy mieć możliwość wcześniejszego zamknięcia kuponu, a mimo to wcale takiej opcji nie otrzymać. Nie można się nastawiać, że cashout na pewno będzie możliwy, gdyż nasze oczekiwania mogą rozminąć się z rzeczywistością. Ustalanie cashoutu polega na indywidualnej ocenie danego zakładu przez analityków firmy i uznania, czy warto zabezpieczyć się przed większą wygraną gracza, za wczasu pozwalając mu zamknąć kupon.

Cashout na sporty wirtualne w eWinner

W kontekście wcześniejszego zamykania zakładów warto wspomnieć również o zyskujących na popularności w ostatnich latach sportach wirtualnych. Taki rodzaj zakładów oferowany jest również u bukmachera eWinner, przez co należy zbadać, czy również na nie oferowany jest cashout. Dynamika kierowanych przez komputer algorytmami meczów jest na tyle duża, że gracze mogą głowić się, czy w takim przypadku może zostać im zaoferowana wcześniejsza wypłata. Operator eWinner zdecydował się umożliwić opcję przedwczesnej wypłaty również w ramach sportów wirtualnych, co jest dużym plusem dla klientów, którzy korzystają z tego rodzaju zakładów. Zazwyczaj jednak cashout dla trwającego zaledwie kilka minut zdarzenia zmienia się w przeciągu dosłownie kilku sekund, dlatego nasza decyzja o skorzystaniu z tej funkcji musi zapaść bardzo szybko. W przeciwnym razie oferta wypłaty zniknie, a my będziemy skazani na oczekiwanie do ostatnich sekund wirtualnego spotkania.

 Cashout na niszowe ligi w eWinner

Bukmacherzy miewają niekiedy pewne problemy w kwestii rozliczania oraz bieżącego monitorowania wyników niszowych lig i egzotycznych spotkań. Co w sytuacji, gdy chcemy otrzymać cashout eWinner, posiadając na kuponie tego typu zdarzenia? Nie da się jednoznacznie tego określić. Zwykle wpływ na dostępność wcześniejszej wypłaty w takim przypadku będzie mieć fakt, czy to spotkanie jest też dostępne w ofercie zakładów na żywo. Jeżeli w istocie tak jest, najprawdopodobniej będziemy w stanie wypłacić wcześniej pieniądze. Oznacza to bowiem, że bukmacher posiada bieżący dostęp do wyniku. Niekiedy jednak w ofercie znajdzie się na tyle nietypowe zdarzenie, że bukmacher pozna tylko jego wynik końcowy po pojawieniu się oficjalnego rezultatu. Wtedy może mieć miejsce sytuacja, w której cashout nie będzie dostępny ze względu na brak odpowiednich danych do jego wyliczenia.

Jak obstawiać cashout w eWinner?

zrobienie cashout ewinner

Realizacja funkcji cashout eWinner jest bardzo prosta i nie powinna sprawiać żadnej trudności. Jak wykonać przedwczesną wypłatę? Najpierw zaloguj się na swoje konto, by następnie wejść w panel użytkownika i zakładkę "Historia kuponów". W formie listy ukażą Ci się wszystkie zawarte przez Ciebie zakłady. Odszukaj tego, który Cię interesuje - jeśli był ostatnim zagranym przez Ciebie kuponem, powinien znajdować się na samej górze. W przedostatniej kolumnie "cashout", o ile takowy jest oferowany, ujrzysz proponowaną kwotę wcześniejszej wypłaty. Jeśli po kalkulacji uznasz, iż ta opcja jest w tym momencie opłacalna, kliknij na przycisk i zrealizuj wcześniejszą wypłatę. Ta automatycznie pojawi się na Twoim saldzie, a kupon zostanie rozstrzygnięty jako cashout.

Czy można zamknąć zakład przed czasem na koncie tymczasowym?

Tak, bukmacher eWinner cashout ofertuje również użytkownikom posiadającym niepełne konto. Oznacza to, że będziemy mogli również na takim koncie skorzystać z opcji wcześniejszej wypłaty. Takie konto można posiadać dowolną ilość czasu, więc nie musimy się spieszyć. Należy jednak mieć na uwadze, iż wypłata pieniędzy na konto bankowe jest możliwa dopiero po pełnej rejestracji. W praktyce oznacza to, że nie da się na dłuższą metę korzystać z usług bukmachera bez uzupełnienia profilu o potrzebne dokumenty i rachunek bankowy. Warto więc za wczasu dopełnić formalności, by później móc szybko wypłacić pieniądze i nie czekać kilka godzin na autoryzację.

Zobacz: eWinner oferta

Jak wypłacić pieniądze z cashout eWinner?

Po realizacji cashoutu bukmacher dodaje kwotę wcześniejszej wypłaty na Twoje saldo główne. Oznacza to, że nie ma konieczności obrotu tą sumą. Jest ona dostępna od razu do wypłaty. Jako że eWinner dysponuje szeroką gamą płatności, pieniądze mogą już po chwili znaleźć się na Twoim koncie bankowym. Wypłatę możesz zrealizować w panelu, który znajduje się nad "cashoutem". eWinner nie pobiera żadnych prowizji za przelew środków, a najmniejsza kwota, którą można wypłacić, to 20 zł. Warto pamiętać, że zlecenie przekazania pieniędzy z salda głównego może nastąpić tylko na rachunek należący do Ciebie.

Cashout eWinner - opinie graczy

zamykanie zakładów ewinner

Opinie graczy są jednoznaczne. Polscy gracze bukmacherscy są usatysfakcjonowani z tego, jaki cashout eWinner oferuje. Przede wszystkim jest on często dostępny. Dzięki temu klienci tego operatora mogą dowoli korzystać z tej funkcji. Do tego proponowane kwoty są adekwatne do sytuacji, w jakiej aktualnie znajduje się kupon. Sama realizacja wcześniejszej wypłaty jest zupełnie bezproblemowa. Pieniądze od razu po wybraniu opcji cashoutu pojawią się na naszym saldzie i będziemy mogli je wypłacić. Funkcja nie posiada praktycznie żadnych zauważalnych wad. Niektórzy jedynie podnoszą, że dobrze byłoby móc wypłacić cashout nawet wtedy, gdy jest niższy od stawki. Może się tak stać, jeśli wskutek jakichś okoliczności (np. pojawienia się informacji o wyjściowym składzie) zwątpimy w nasz zakład i zechcemy zminimalizować straty. W takiej sytuacji cashout eWinner będzie niestety niedostępny. Poza tym jednak klienci tego bukmachera cenią sobie jego usługę wcześniejszej wypłaty.

Czy w eWinner zamykanie zakładów przed czasem się opłaca?

Zdecydowanie warto rozważyć skorzystanie z usługi cashout eWinner, ponieważ jest naprawdę dobrze zorganizowana. Bukmacher przeważnie proponuje rozsądną kwotę wypłaty, dzięki czemu takie rozwiązanie może okazać się dla nas opłacalne. Należy pomyśleć o wszystkich za i przeciw, które czekają pozostałe na naszym kuponie zdarzenia. Jeżeli w naszej głowie pojawią się wątpliwości, a kwota możliwa do wypłaty satysfakcjonuje nas, nie pozostaje nam nic innego, jak tylko wybrać funkcję wcześniejszej wypłaty. Nie można jednak zbyt długo zwlekać z decyzją, ponieważ z biegiem czasu cashout może zniknąć, a zatem umknie również nasza możliwość wypłaty pieniędzy.

Czy inni bukmacherzy również oferują funkcję zamykania zakładów przed czasem?

Obecnie praktycznie wszystkie firmy bukmacherskie oferują wcześniejsze zamknięcie zakładów. Każdy operator proponuje jednak inne stawki. Różnią się także warunki oferty tej funkcjonalności. Dla przykładu STS nie oferuje wypłaty przed zakończeniem meczów podczas ich trwania, jeżeli obstawiliśmy je jako zakłady przedmeczowe. Cashoutem o analogicznych zasadach, co cashout eWinner, dysponują m.in. Betfan czy Betclic. Warto zapoznać się również z tymi bukmacherami, by przekonać się, która z tych firm najlepiej zaspokoi nasze oczekiwania!

Co zyskam na rejestracji w eWinner?

Nie tylko usługa zamykania przed czasem zakładów działa u tego bukmachera bardzo dobrze. Jedna z młodszych stażem firm na polskim rynku bukmacherskim radzi sobie całkiem nieźle. Posiadają oni przejrzystą stronę i aplikację, szeroką różnorodność metod płatności, bogatą ofertę zakładów i świetne promocje. Na start możesz otrzymać zakład bez ryzyka i aż do 110 zł zwrotu w przypadku przegranej! Do tego nowi klienci otrzymują też bonusy od pierwszych wpłat. Wystarczy zarejestrować się z kodem TYPERVIP, by mieć dostęp do oferty powitalnej. Zarejestruj się w eWinner i sam się przekonaj, co posiadają w swojej ofercie!


Czy bukmacher eWinner oferuje cashout?
Tak, bukmacher eWinner ma w wachlarzu swoich funkcjonalności opcję cashout.
Czy używając cashout otrzymam całą wygraną?
Nie, używając funkcjonalności cashout użytkownik otrzymuje kwotę, którą by wygrał jakby zagrał tylko zdarzenia, które weszły pomniejszoną o prowizję bukmachera.


(przed kliknięciem wyłącz AdBlocka)