20 lutego bukmacher eWinner poinformował na stronie i za pośrednictwem mediów społecznościowych, że wraz z dniem 31 marca 2023 roku zaprzestanie przyjmowania od klientów nowych zakładów i depozytów. Ma to związek z decyzją o zamknięciu działalności. Z kolei 30 czerwca 2023 to ostatni dzień na złożenie przez graczy dyspozycji wypłaty środków zgromadzonych na koncie typerskim.

Dla wielu jest to smutna wiadomość, a dla pozostałych polskich bukmacherów znak, aby jeszcze bardziej skupić się na reklamie i promocji swoich firm wśród graczy. Oprócz dwóch największych gigantów, czyli Fortuny i STS część użytkowników przejdzie najprawdopodobniej do stosunkowo nowych serwisów, które gwarantują atrakcyjne pakiety powitalne na start. Poniżej przedstawiamy kilka zaufanych serwisów udostępniających bonusy powitalne z naszym kodem promocyjnym TYPERVIP gwarantującym dodatkowe benefity!

  • Go+Bet - rejestracja z kodem promocyjnym gobet gwarantuje cashback do 1000 PLN, bonus urodzinowy, grę bez podatku oraz podwyższone kursy na specjalne wydarzenia sportowe.
  • Betters - załóż pełne konto z kodem promocyjnym betters i zaznacz zgody marketingowe. W zamian otrzymasz darmowe środki w wysokości 5 zł, freebet 200% do 40 zł za pierwszy depozyt oraz cashback do 300 PLN za przegrany zakład.
  • BetCris - utworzenie konta z kodem promocyjnym betcris odblokowuje trzy wysokie freebety. Pierwszy z nich to freebet od 1. depozytu 100% do 400 PLN. Drugi to freebet od 2. wpłaty 50% do 500 PLN, a trzeci to freebet od 3. depozytu 50% do 500 PLN.

Rejestracja eWinner - Dlaczego warto?

eWinner przykuwa uwagę doskonałym interfejsem użytkownika w serwisie internetowym i aplikacji mobilnej eWinner. Dzięki temu dostęp do poszczególnych funkcji nie wymaga wysiłku. W eWinner rejestracja otwiera ogrom możliwości typowania przeróżnych rynków zdarzeń. Oferta tego bukmachera przypadnie do gustu zarówno osobom początkującym, jak i zaawansowanym typerom, mającym wypracowane preferencje w obstawianiu. Ewinner przyznaje za rejestrację pakiet ciekawych bonusów, co daje dodatkową motywację do założenia konta. Wśród nich widnieje atrakcyjny zakład bez ryzyka, a także bonus od depozytu. W eWinner rejestracja konta to szybki i bezproblemowy proces, otwierający bardzo duże możliwości typowania rozgrywek sportowych.

Rejestracja eWinner krok po kroku?

Opowiemy teraz, jak założyć konto krok po kroku eWinner, aby rozwiać wszelkie wątpliwości. Osobom początkującym może wydawać się nieco dziwne, że bukmacherzy dzielą proces rejestracji na dwa etapy, uzależnione od weryfikacji danych osobowych. W eWinner rejestracja bez dowodu jest możliwa i uprawnia do korzystania z oferty zakładowej. Mając tzw. konto tymczasowe, nowy użytkownik ma prawo zawierania kuponów, korzystania z profitów startowych, czy dokonywania wpłat na poczet zasilenia depozytu. Nie może natomiast wypłacać środków z tytułu wygranych na swoje konto bankowe. W eWinner rejestracja bez dowodu stanowi jedynie pierwszy etap nawiązywania współpracy z bukmacherem.

W dalszej części konieczne będzie przesłanie skanu dowodu osobistego. Ma to na celu nie tylko potwierdzenie wieku użytkownika (wymogiem jest tutaj ukończenie 18. roku życia), lecz przede wszystkim weryfikację danych osobowych. W eWinner rejestracja bez dowodu dokonywana jest automatycznie. Jednak przesłanie skanu dokumentu tożsamości do bukmachera celem weryfikacji, zajmuje odrobinę więcej czasu. eWinner poprzez zapisy w regulaminie daje sobie 1 dzień na odpowiedź zwrotną w zakresie rozszerzenia funkcjonalności konta. Jednak praktyka pokazuje, że odbywa się to najczęściej w ciągu kilku godzin.

System eWinner wymaga podania przy rejestracji numeru telefonu, na który zostanie wysłany kod w wiadomości SMS. Wpisanie go w okienku potwierdza poprawność danych i uruchamia konto. Podczas samej rejestracji wpisujemy także kod promocyjny (do zdobycia na zawodtyper.pl), który ma na celu zwiększenie kwoty zakładu bez ryzyka. Widać zatem, że gdy dowiemy się, jak założyć konto krok po kroku eWinner daje swoim graczom nie tylko intuicyjny proces rejestracji, ale przede wszystkim ciekawe opcje zawierania kuponów i nabierania doświadczenia w obstawianiu rozgrywek sportowych.

Sprawdź: Opinie o eWinner

eWinner logowanie po raz pierwszy – co warto wiedzieć?

W systemie eWinner logowanie odbywa się za pośrednictwem utworzonych podczas rejestracji nazwy użytkownika i hasła. Serwis internetowy wraz z platformą transakcyjną spełnia restrykcyjne normy bezpieczeństwa, opierając się na tych samych mechanizmach, co bankowe systemy płatnicze. Każdy bukmacher, w tym także eWinner, podlega systematycznym kontrolom ze strony instytucji rządowych, dlatego nie może sobie pozwolić na żadne kompromisy w kwestii stosowanych zabezpieczeń. U bukmachera eWinner logowanie następuje zawsze w ekspresowym tempie. Nie można także zarzucić serwisowi ewinner.pl żadnych opóźnień w funkcjonowaniu strony.

Mając konto tymczasowe eWinner logowanie przenosi gracza na konto indywidualne, z którego poziomu można zawierać kupony. Nie jest to obwarowane dodatkowymi obostrzeniami, a same akcje startowe zostają udostępnione już od samego początku przygody z obstawianiem. W panelu gracza zobaczymy natomiast informację o braku możliwości wypłaty wygranej i konieczności dokonania pełnej rejestracji.

Czy warto założyć konto w eWinner?

eWinner jest liderem na rynku pod względem dostępności i jakości układu graficznego serwisu internetowego oraz aplikacji mobilnej. Jednak – co najważniejsze – ma bardzo ciekawą ofertę na zakłady, liczne rodzaje promocji i bardzo dobry poziom obsługi klienta. Rejestracja konta wraz z weryfikacją skanu dowodu osobistego odbywają się szybko, nie generując żadnych trudności nawet dla osób początkujących. Założenie konta w eWinner otwiera bardzo duże możliwości inwestycyjne, z których zdecydowanie warto skorzystać.


1. Jak przebiega rejestracja u bukmachera eWinner?
Aby utworzyć konto na eWinner, nie trzeba robić nic trudnego. Wystarczy na stronie bukmachera wejść w zakładkę rejestracji, a następnie uzupełnić wszystkie potrzebne informacje. Na początek możemy zarejestrować się bez dowodu i grać na koncie tymczasowym, które należy uzupełnić dopiero, przy chęci wypłaci pieniędzy.
2. Co otrzymam w eWinner na start
Oferta bukmachera eWinner jest jedną z najlepszych na rynku. Wpisując przy zakładaniu konta kod promocyjny TYPERVIP otrzymujemy zakład bez ryzyka ze zwrotem aż do 110 złotych! Oznacza to, że nawet w przypadku przegranej odzyskamy postawione pieniądze.