Ewinner kod promocyjny

0
ewinner kod bonusowy

Bonus eWinner z kodem PROMOVIP

eWinner to jeden z najnowszych bukmacherów na polskim rynku. Firma ma w ofercie zakłady na ponad 30 dyscyplin, w tym między innymi e-sport. Wyróżnia się od innych z pewnością opcją “Custom Bet”. Jest to możliwość stworzenia autorskiego zakładu, a następnie zagrania na to zdarzenie. Żeby dany typ znalazł się w ofercie, trzeba wypełnić odpowiedni formularz, a następnie pracownicy rozpatrują, czy i w jakiej formie zamieszczą go na swojej stronie. Na plus można też zaliczyć sprawny system wpłat i wypłat. Na minus z kolei bardzo ubogą ofertę jeśli chodzi o zakłady na żywo, brak transmisji zdarzeń i brak aplikacji mobilnej.

ZAKŁAD BEZ RYZYKA 170 PLN

Odbieram zakład bez ryzyka na start z kodem: PROMOVIP

Gracz otrzymuje Zakład Bez Ryzyka, który tyczy się pierwszego zakładu dokonanego z salda głównego, do kwoty 170 PLN. Gracz, którego pierwszy po rejestracji zawarty zakład okaże się przegrany, dostanie zwrot środków pomniejszony o podatek 12%. Gracz otrzyma zwrot w ciągu 48 godzin od momentu rozliczenia zakładu wszystkich zdarzeń na kuponie. Minimalna kwota podlegająca Zakładowi Bez Ryzyka to 20 PLN

Aby odebrać bonus powitalny, zarejestruj się na eWinner z kodem promocyjnym: PROMOVIP, zaznaczając “Chcę otrzymać Powitalny HAT-TRICK”

  • Aby wypłacić otrzymany Bonus Powitalny, gracz musi dokonać 6-krotnego obrotu środkami bonusowymi z kursem łącznym minimum 2,50. Czas na obrót: 30 dni
  • Do obrotu zaliczane są kupony solo i ako z łącznym kursem minimalnym na poziomie 2.50.
  • Kupony zamknięte za pomocą opcji cash-out, zakłady systemowe i zawarte na sporty wirtualne nie będą wliczane do obrotu.

BONUS DO 500 PLN

Przy drugim i trzecim depozycje możemy skorzystać z Bonusu 100% aż do 500 zł, które trzeba obrócić po minimalnym kursie 2.50. Następnie Konto Bonusowe gracza zostanie zasilone kwotą w wysokości depozytu, które przed wypłatą trzeba obrócić trzykrotnie po minimalnym kursie 2.50. Tutaj bukmacher korzysta jednak z niespotykanej do tej pory metody jeśli chodzi o przyznanie bonusu.

Nowy i legalny bukmacher eWinner

To dynamicznie rozwijający się operator zakładów wzajemnych, który doskonale nadaje się, zarówno dla osób rozpoczynających swoją przygodę z tego typu zakładami, jak i dla doświadczonych graczy szukających nowych możliwości inwestycyjnych.

Czytaj więcej

Co należy zrobić, aby rozpocząć korzystanie z bukmachera eWinner?

Każda osoba chcąca zacząć swoją przygodę z eWinnerem, może założyć bezpłatne konto. Na początkujących graczy czeka eWinner bonus powitalny uprawniający użytkownika do rozpoczęcia obstawiania pierwszych zakładów w ramach jednego kuponu. Może z niego skorzystać osoba, która nigdy wcześniej nie posiadała konta w eWinner. W momencie rejestracji gracz otrzymuje eWinner kod promocyjny, dający dostęp do wspomnianego kuponu i może już rozpocząć typowanie wybranych wydarzeń.

Kupon ten dotyczy tzw. Zakładu Bez Ryzyka, czyli wytypowania pierwszego wydarzenia  po rejestracji przez gracza.

W sytuacji, gdy uczestnik gry przegra, wówczas otrzyma zwrot środków pieniężnych pomniejszony o podatek dochodowy w ciągu 48 godzin, lecz nie wcześniej jak po rozliczeniu wszystkich zdarzeń na otrzymanym kuponie. Natomiast, gdy gracz wykorzysta swój pierwszy eWinner kod promocyjny i zakończy wszystkie zakłady w ramach jednego depozytu, nawet w sytuacji przegranej, może rozpocząć grę w ramach drugiego, a następnie trzeciego depozytu. Otrzyma wówczas dodatkowy eWinner bonus, który pozwoli na zwielokrotnienie zainwestowanej kwoty w przypadku wygranej nawet o 100%.

Zalety bukmachera eWinner

Do zalet eWinnera należą przede wszystkim niewielkie wymagania techniczne – wystarczy mieć dostęp do internetu oraz komputera, istnieje również aplikacja mobilna na urządzenia takie jak smartfon czy tablet. Dzięki niej możesz kontrolować przebieg obstawianych przez Ciebie wydarzeń z dowolnego miejsca. To, co wyróżnia eWinner spośród innych operatorów zakładów wzajemnych, to  przejrzysta baza statystyczna. W niej zobaczysz wszystkie wyniki meczów i zawodów z około 30 dostępnych dyscyplin sportowych wraz z ich szczegółowym przebiegiem oraz punktacją, zarówno zwycięzcy, jak i jego przeciwników.

Kolejną zaletą bukmachera eWinner jest custom, czyli możliwość stworzenia własnego zakładu bukmacherskiego z dowolnie wybranego przez Ciebie wydarzenia. Możesz zaproponować swojemu operatorowi zakładów wzajemnych utworzenie i obstawianie dowolnego meczu, zawodów sportowych, wydarzenia społeczno-politycznego, takiego jak: wybory parlamentarne, prezydenckie zarówno w Polsce, jak i za granicą. Autorzy pomysłu na nowy zakład bukmacherski mogą wykorzystać swoją kreatywność do granic możliwości. Popularne staje się obstawianie zakładów również na wydarzenia kulturalno-artystyczne, np. kto wygra konkurs Eurowizji lub kto otrzyma literacką Nagrodę Nobla.

Rating: 5.0/5. From 2 votes.
Please wait...

Dodaj komentarz

Please Login to comment
  Subscribe  
Powiadom o