ewinner kod bonusowy
12 stycznia 2021

Bonus eWinner z kodem TYPERVIP

 

eWinner to jeden z najnowszych bukmacherów na polskim rynku. Firma ma w ofercie zakłady na ponad 30 dyscyplin, w tym między innymi e-sport. Od niedawna ma także aplikację mobilną. Wyróżnia się od innych z pewnością opcją “Custom Bet”. Jest to możliwość stworzenia autorskiego zakładu, a następnie zagrania na to zdarzenie. Żeby dany typ znalazł się w ofercie, trzeba wypełnić odpowiedni formularz, a następnie pracownicy rozpatrują, czy i w jakiej formie zamieszczą go na swojej stronie. Na plus można też zaliczyć sprawny system wpłat i wypłat. Na minus z kolei bardzo ubogą ofertę jeśli chodzi o zakłady na żywo, brak transmisji zdarzeń.

Odbieram mój zakład bez ryzyka 155 PLN z kodem TYPERVIP (przed kliknięciem wyłącz AdBlocka)

ZAKŁAD BEZ RYZYKA 155 PLN

Gracz otrzymuje Zakład Bez Ryzyka, który tyczy się pierwszego zakładu dokonanego z salda głównego, do kwoty 155 PLN. Aby maksymalnie wykorzystać promocję, postaw kupon za 176,14 złotych. Gracz, którego pierwszy po rejestracji zawarty zakład okaże się przegrany, dostanie zwrot środków pomniejszony o podatek 12% – na konto depozytowe. Środki można od razu wypłacić! Gracz otrzyma zwrot w ciągu 48 godzin od momentu rozliczenia zakładu wszystkich zdarzeń na kuponie. Minimalna kwota podlegająca Zakładowi Bez Ryzyka to 20 PLN

Jak odebrać?

 1. Aby odebrać bonus, wystarczy dokonać rejestracji w eWinner z kodem TYPERVIP
 2. Pamiętaj o zaznaczeniu “Chcę otrzymać zwrot za pierwszy zakład”.
 3. Minimalna stawka kuponu to 20 PLN. Aby otrzymać maksymalny zwrot 155 PLN netto, zagraj pierwszy zakład za 176,14 PLN brutto po dowolnym kursie!
 4. Zwrot stawki pomniejszonej o 12% podatek od gier wpadnie na konto depozytowe. Środki możesz od razu wypłacić!

BONUS EWINNER DO 500 PLN

ewinner zakład bez ryzyka

Każdy gracz, który wpłaci II depozyt na konto otrzymuje bonus, bonus to 50% wpłaty do 500zł, maksymalna kwota bonusu to 500zł przy wpłacie 1000zł, bonus pojawia się na koncie bonusowym po dokonaniu wpłaty, gracz może grać za bonus, gdy zagra za równowartość wpłaty (może być w kilku zakładach) z kursem minimalnym 1.50 kuponu, aby wypłacić otrzymany bonus, gracz musi zagrać jego równowartością 6 razy, z kursem minimalnym 2.50, jeśli gracz wypłaci wpłacony depozyt w trakcie obracania bonusem, to bonus zostanie anulowany, minimalna kwota bonusu to 10zł przy wpłacie 20zł.

Ewinner kod promocyjny

To dynamicznie rozwijający się operator zakładów wzajemnych, który doskonale nadaje się, zarówno dla osób rozpoczynających swoją przygodę z tego typu zakładami, jak i dla doświadczonych graczy szukających nowych możliwości inwestycyjnych. Kod, dzięki któremu zyskasz aż 155 PLN bez ryzyka, to TYPERVIP – wpisz go przy rejestracji konta.

Przeczytaj: Liga żużlowa eWinner

Bonus powitalny eWinner

Każda osoba chcąca zacząć swoją przygodę z eWinnerem, może założyć bezpłatne konto. Na początkujących graczy czeka eWinner bonus powitalny uprawniający użytkownika do rozpoczęcia obstawiania pierwszych zakładów w ramach jednego kuponu. Może z niego skorzystać osoba, która nigdy wcześniej nie posiadała konta w eWinner. W momencie rejestracji gracz otrzymuje eWinner kod promocyjny, dający dostęp do wspomnianego kuponu i może już rozpocząć typowanie wybranych wydarzeń.

Kupon ten dotyczy tzw. Zakładu Bez Ryzyka, czyli wytypowania pierwszego wydarzenia  po rejestracji przez gracza.

W sytuacji, gdy uczestnik gry przegra, wówczas otrzyma zwrot środków pieniężnych pomniejszony o podatek dochodowy w ciągu 48 godzin, lecz nie wcześniej jak po rozliczeniu wszystkich zdarzeń na otrzymanym kuponie. Natomiast, gdy gracz wykorzysta swój pierwszy eWinner kod promocyjny i zakończy wszystkie zakłady w ramach jednego depozytu, nawet w sytuacji przegranej, może rozpocząć grę w ramach drugiego, a następnie trzeciego depozytu. Otrzyma wówczas dodatkowy eWinner bonus, który pozwoli na zwielokrotnienie zainwestowanej kwoty w przypadku wygranej nawet o 100%.

Przeczytaj nasz wpis: Sporty wirtualne eWinner

Zalety bukmachera eWinner

 • gra bez podatku w happy hours eWinner
 • zwiększenie wygranych o kilka lub kilkadziesiąt procent dla zakładów akumulowanych
 • program lojalnościowy
 • możliwość założenia konta tymczasowego
 • niski limity wpłat i wypłat
 • łatwy i szybki kontakt z supportem

Do zalet eWinnera należą przede wszystkim niewielkie wymagania techniczne – wystarczy mieć dostęp do internetu oraz komputera, istnieje również aplikacja mobilna na urządzenia takie jak smartfon czy tablet. Dzięki niej możesz kontrolować przebieg obstawianych przez Ciebie wydarzeń z dowolnego miejsca. To, co wyróżnia eWinner spośród innych operatorów zakładów wzajemnych, to  przejrzysta baza statystyczna. W niej zobaczysz wszystkie wyniki meczów i zawodów z około 30 dostępnych dyscyplin sportowych wraz z ich szczegółowym przebiegiem oraz punktacją, zarówno zwycięzcy, jak i jego przeciwników.

Kolejną zaletą bukmachera jest custombet eWinner, czyli możliwość stworzenia własnego zakładu bukmacherskiego z dowolnie wybranego przez Ciebie wydarzenia. Możesz zaproponować swojemu operatorowi zakładów wzajemnych utworzenie i obstawianie dowolnego meczu, zawodów sportowych, wydarzenia społeczno-politycznego, takiego jak: wybory parlamentarne, prezydenckie zarówno w Polsce, jak i za granicą. Autorzy pomysłu na nowy zakład bukmacherski mogą wykorzystać swoją kreatywność do granic możliwości. Popularne staje się obstawianie zakładów również na wydarzenia kulturalno-artystyczne, np. kto wygra konkurs Eurowizji lub kto otrzyma literacką Nagrodę Nobla.

Wady eWinner

 • brak streamingu z wydarzeń z oferty live
 • brak możliwości wpłaty przez e-portfele
 • wymóg pełnej rejestracji w ciągu 28 dni od założenia konta

EWinner opinie graczy

ewinner bonus na start

Jeśli chodzi o wystawione przez realnych graczy opinie eWinner jest bukmacherem stosunkowo nowym, stąd nie ma jeszcze zbyt wiele recenzji w internecie. Te, które jednak już się ukazały, pozwalają wyciągnąć pierwsze sensowne wnioski na temat tego, jak ta firma odnajduje się na dynamicznym polskim rynku.

Osoby, które skorzystały z oferty eWinner, chwalą bukmachera przede wszystkim za wysoką jakość oraz dużą przejrzystość strony internetowej. Podkreślają, że pozbawiona jest ona wszelkich niepotrzebnych, wyłącznie zmniejszających czytelność i prędkość działania serwisu dodatków. Brak zbędnych sliderów, widżetów czy wyskakujących okienek sprawia, że z platformy korzysta się po prostu wygodnie i bez charakterystycznego dla wielu innych polskich bukmacherów rozkojarzenia.

Z kolejnych zalet, gracze wyróżniają także łatwo dostępne statystki oraz element, na który zwykle nie zwraca się większej uwagi w przypadku serwisów bukmacherskich, tj. wyszukiwarkę. Ta umożliwia błyskawiczne wyfiltrowanie spośród dostępnych zakładów konkretną grupę spełniającą ściśle określone kryteria.

Wspomniany wcześniej Custom Bet jest jeszcze innym atutem, na który kładą nacisk gracze. Ewinner umożliwia zaproponowanie dowolnego zdarzenia do uwzględnienia w swojej ofercie.

Podsumowując, eWinner na ten moment rokuje bardzo dobrze i wiele wskazuje na to, że utrzyma się na rynku, choć trzeba przyznać, że opinie często powielają pewien schemat polegający na tym, że gracze dają bukmacherowi swoisty kredy zaufania – chwalą obecny stan rzeczy, z zastrzeżeniem jednak, że wciąż czekają na więcej i pokładają wiarę w szybki rozwój jego oferty.

Zapoznaj się z wpisem – bukmacher bez depozytu

EWinner bonus bez depozytu

Organizator zakładów wzajemnych eWinner po raz kolejny robi ukłon w stronę graczy, planując wprowadzenie jednego z najkorzystniejszych na rynku bonusu typu freebet. Promocja ma zostać włączona do pakietu profitów, który otrzymuje się od buka na start, po przeprowadzeniu darmowej rejestracji w jego systemie. Z opcji typowania w eWinner bez depozytu najprawdopodobniej będziemy mogli skorzystać jeszcze w 2020 roku, a zatem warto zapoznać się z garścią kluczowych informacji na jego temat.

EWinner freebet bez depozytu – czego możemy się spodziewać po propozycji buka?

Na wstępie warto jednoznacznie zapewnić, że gorąco wyczekiwany przez graczy bonus ma być całkowicie darmowy. Przysługiwać on będzie za bezpłatną rejestrację w serwisie buka. Jego wartość będzie opiewać przy tym na kwotę 25 zł, natomiast przygotowywane warunki regulaminowe mają należeć do jednych z najkorzystniejszych w całej rodzimej branży w porównaniu do freebetów konkurencyjnych operatorów.

Zgodnie z zapowiedziami w przypadku bukmachera eWinner zakład bez depozytu zostanie skonstruowany tak, aby cała procedura jego obstawienia była maksymalnie uproszczona. Dotyczy to nie tyle nawet samej aktywacji kodu, ile właśnie koniecznych do spełnienia wymogów, o których nieco więcej napisaliśmy w dalszej części artykułu.

Wedle przyjętej przez buka polityki proste zasady mają umożliwić zarówno grę doświadczonym typerom mającym długi staż współpracy z innymi działającymi w Polsce operatorami, jak i bezstresowe obstawianie dla amatorów, stawiających w tej dziedzinie dopiero pierwsze kroki.

Jeśli należysz zatem do drugiej z tych grup i nie czujesz się jeszcze do końca pewnie w roli typera, zapewniamy, że nie musisz obawiać się żadnych ukrytych kosztów czy skomplikowanych zapisów regulaminowych, które zwiążą Ci ręce i zablokują możliwość obstawiania. Osobiste przetestowanie bonusu eWinner bez depozytu nie będzie kosztować Cię nic, więc aby nie przegapić momentu jego aktywowania, warto zarejestrować się jak najszybciej.

EWinner bonus bez depozytu a aplikacja mobilna

Już teraz doskonale widać, że głównymi atutami bonusu – tuż obok jego finansowej opłacalności – mają być przejrzystość i łatwa dostępność. W myśl tego założenia w eWinner freebet bez depozytu ma być możliwy do odebrania bez względu na wariant serwisu buka, z którego korzystać będzie gracz. Niezależnie zatem od tego, czy preferujesz aplikację desktopową bukmachera, czy też wariant przeznaczony urządzeniom mobilnym, z łatwością przeprowadzisz aktywację przygotowanej przez operatora promocji.

Warunki bonusu eWinner bez depozytu – co wiadomo na ten moment?

Odnosząc się do spodziewanych zasad promocji w sposób ogólny, należy jeszcze raz podkreślić, że eWinner jako jeden z najbezpieczniejszych i najbardziej innowacyjnych legalnych bukmacherów obecnych na polskim rynku z całą pewnością zadba o bardzo atrakcyjne oraz w pełni przejrzyste warunki regulaminowe. W związku z tym nie trzeba obawiać się na przykład terminowej wypłacie ewentualnej wygranej na osobisty rachunek bankowy. Co wiadomo jednak o konkretach wymaganiach, którymi ma być obłożony proponowany przez eWinner zakład bez depozytu?

Poniżej podsumowaliśmy wszystkie kluczowe informacje dotyczące tego zagadnienia w formie listy uwzględniającej wszystkie najważniejsze kategorie warunków regulaminowych, na których bazują zwykle promocje bukmacherskie:

 • Aktywacja kodu – aktywacji należy dokonać podczas bezpłatnej rejestracji, wprowadzając kod w przeznaczone do tego celu pole.
 • Minimalny obrót bonusem – aby wypłacić kwotę ewentualnej wygranej, nie jest wymagane spełnienie żadnych określonych regulaminem warunków związanych z obrotem.
 • Minimalna liczba obstawianych wydarzeń – w przypadku promocji buka nie będzie wytycznych odnoszących się do liczby koniecznych do zawarcia w obrębie kuponu meczów, typów czy zdarzeń, a zatem także i pod tym względem bonus jest niezwykle atrakcyjny.
 • Kurs ogólny – w eWinner freebet bez depozytu możliwy jest do wykorzystania po minimalnym kursie ogólnym wynoszącym 2,5. Niewtajemniczonym wyjaśniamy – po wyciągnięciu średniej z kursów wszystkich obstawianych w ramach kuponu typów, końcowy wynik nie może być niższy, niż właśnie wspomniana wartość.
 • Ograniczenie czasu na obrót – bukmacher w przypadku niniejszej promocji zupełnie zrezygnował z limitowanego czasowego na obrócenie środkami z bonusu.
 • Termin ważności – w eWinner zakład bez depozytu uzyskany za pośrednictwem kodu należy postawić w terminie 7 dni od jego aktywacji. W przeciwnym wypadku freebet bezpowrotnie przepadnie.

Powyższe podsumowanie stanowi zbiór wszystkich najczęściej pojawiających się pytań dotyczących warunków regulaminowych opisywanej promocji od eWinner Bonus bez depozytu od wspomnianego buka może jednak wiązać się z jeszcze jednym istotnym wymogiem w postaci konieczności zdeponowania minimum 50 zł na swoim koncie bukmacherskim i postawieniu dowolnego zakładu na tę sumę. Piszemy o tym dopiero w tym miejscu, ponieważ jest to informacja bardzo niepewna i szczerze mówiąc, gorąco liczymy na to, że operator z ów wymogu zrezygnuje. Na tę chwilę wciąż czekamy na oficjalne potwierdzenie lub zdementowanie tej informacji. Czy znasz już kod polecający ewinner?

FAQ – pytania i odpowiedzi

1. Jaki jest kod promocyjny  eWinner?

Kod promocyjny to TYPERVIP, wpisz go podczas rejestracji na eWinner

2. Bonus eWinner – co otrzymasz?

Dzięki wpisaniu powyższego kodu zyskasz zakład bez ryzyka na start do 155 złotych – bez warunków obrotu, czyli obecnie najlepszy bonus na rynku!

Subskrybuj
Powiadom o
12 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze

Janek Dziewięcki
Użytkownik
Janek Dziewięcki
25 lipca 2020 23:44

Polecam Ewinner, z głównych zalet można wymienić możliwość stworzenia Custom Bet, ekspresowe wypłaty środków na konto bankowe oraz jeden z lepszych bonusów startowych na rynku.

Daniel Cyran
Użytkownik
Daniel Cyran
1 października 2020 16:30

Polecam tego buka, przede wszystkim fajny zakład bez ryzyka na 155 PLN, fajne Custom Bety, często bonusy weekendowe typu freebety 25 PLN!

Mariusz Krawczyk
Użytkownik
Mariusz Krawczyk
11 października 2020 00:04

Słabe warunki obrotu bonusem, kursy też nie najlepsze, ale przynajmniej na różnych kanałach typerskich czy stronach na FB jest sporo konkursów do nich. Nie jest to czołówka, ale taki przeciętny bukmacher, na plus że dają custom bety i każdy może stworzyć swój zakład.

Gabriel Gargoliński
Użytkownik
Gabriel Gargoliński
11 października 2020 00:52

Polecam tego bukmachera, jeśli ktoś ma pieniążki, a chce wykorzystać bonus startowy. Posiada on bardzo przyjemny zakład bez ryzyka na start, zagrałem na kuponie 2 remisy, bo wiedziałem że bez ryzyka i z 5 dyszek zrobiłem ponad 5 stówek 🥳 eWinner prócz fajnego bonusu na start ma ciekawe zakłady specjalne z piłki nożnej z którym często korzystam. Plusem tego buka jest również bogata oferta esportu. Fajną opcją jest Custom Bet, który polega na tworzeniu własnego zakładu. Raz spróbowałem i dodali dosyć szybko do oferty. Polecam

Jakub Cwojdziński
Użytkownik
Jakub Cwojdziński
25 października 2020 16:26

Bardzo polecam tego bukmachera. Ewinner ma bardzo szeroką ofertę dotyczącą wydarzeń żużlowych – czy to pierwsza, czy druga linia, mieszanki par zawodników i ich overy/undery. Fajnie można mieszać zakłady live z prematch. Plus za custom bety – trafić coś fajnego. Polecam.

Michał Turant
Użytkownik
Michał Turant
3 listopada 2020 17:26

Według mnie najlepsza oferta na start, zakład bez ryzyka do aż 155zł. Świetna opcja której nie widziałem u żadnego innego buka to “Custom Bet”, w którym możemy poprosić o dodanie danego zdarzenia i ekipa eWinnera wtedy je rozpatruje.

Piotr Piórkowski
Użytkownik
Piotr Piórkowski
26 listopada 2020 13:44

Pytanie odnośnie tego zakładu bez ryzyka. w przypadku wygrania też można od razu wypłacić czy trzeba obrócić?

Maciek Grysiewicz
Użytkownik
Maciek Grysiewicz
19 grudnia 2020 21:16

Jeden z moich ulubionych bukmacherów, odpowiada mi ich design i oferują zakłady które mnie interesują. Dużym plusem jest zakładka custom bet, praktycznie zawsze dostaje to co chce. Wypłaty również bardzo szybkie. Polecam

Filip Joniec
Użytkownik
Filip Joniec
20 grudnia 2020 11:34

Polecam Buka, fajny pomysł z własnym custom betem i przyzwoity bonus startowy z cashbackiem, nic dodać nic ująć.

Szymon Kołtuniak
Użytkownik
Szymon Kołtuniak
20 grudnia 2020 12:37

Bardzo przyjemny bukmacher. Aplikacja fajna, przejrzysta. Oferta tez bardzo dobra – zdecydowanie na plus możliwość robienia Custom Bet. Do tego możliwość zakładu bez ryzyka na start. Polecam 🙂

Przemysław Górski
Użytkownik
Przemysław Górski
20 grudnia 2020 12:41

Ewinner to świetny bukmacher, bardzo podoba mi się współpraca z Marcinem Gortatem, gdyż koszykówka to mój ulubiony sport i mam w czym wybierać. Polecam również kanał Ewinnera na youtube, można się dużo dowiedzieć od naszego koszykarza który był w NBA 😍 Bardzo dobra przejrzysta aplikacja po aktualizacjach.

Kacper Kulesza
Użytkownik
Kacper Kulesza
20 grudnia 2020 12:58

Osobiście jest dla mnie w top3 bukmacherów. Szybko rozwijający się buk. Jest mozliwosc dodania własnych customów. Fajna oferta na poczatek i przyjemni konsultanci, w porownaniu do innych buków. Serdecznie polecam

12
0
Chcesz zostawić komentarz?x
()
x