Ewinner kod promocyjny

0
ewinner kod bonusowy

Bonus eWinner z kodem PROMOVIP

eWinner to jeden z najnowszych bukmacherów na polskim rynku. Firma ma w ofercie zakłady na ponad 30 dyscyplin, w tym między innymi e-sport. Wyróżnia się od innych z pewnością opcją “Custom Bet”. Jest to możliwość stworzenia autorskiego zakładu, a następnie zagrania na to zdarzenie. Żeby dany typ znalazł się w ofercie, trzeba wypełnić odpowiedni formularz, a następnie pracownicy rozpatrują, czy i w jakiej formie zamieszczą go na swojej stronie. Na plus można też zaliczyć sprawny system wpłat i wypłat. Na minus z kolei bardzo ubogą ofertę jeśli chodzi o zakłady na żywo, brak transmisji zdarzeń i brak aplikacji mobilnej.

ZAKŁAD BEZ RYZYKA 170 PLN

Odbieram zakład bez ryzyka na start z kodem: PROMOVIP

Gracz otrzymuje Zakład Bez Ryzyka, który tyczy się pierwszego zakładu dokonanego z salda głównego, do kwoty 170 PLN. Gracz, którego pierwszy po rejestracji zawarty zakład okaże się przegrany, dostanie zwrot środków pomniejszony o podatek 12%. Gracz otrzyma zwrot w ciągu 48 godzin od momentu rozliczenia zakładu wszystkich zdarzeń na kuponie. Minimalna kwota podlegająca Zakładowi Bez Ryzyka to 20 PLN

Aby odebrać bonus powitalny, zarejestruj się na eWinner z kodem promocyjnym: PROMOVIP, zaznaczając “Chcę otrzymać Powitalny HAT-TRICK”

  • Aby wypłacić otrzymany Bonus Powitalny, gracz musi dokonać 6-krotnego obrotu środkami bonusowymi z kursem łącznym minimum 2,50. Czas na obrót: 30 dni
  • Do obrotu zaliczane są kupony solo i ako z łącznym kursem minimalnym na poziomie 2.50.
  • Kupony zamknięte za pomocą opcji cash-out, zakłady systemowe i zawarte na sporty wirtualne nie będą wliczane do obrotu.

BONUS DO 500 PLN

Przy drugim i trzecim depozycje możemy skorzystać z Bonusu 100% aż do 500 zł, które trzeba obrócić po minimalnym kursie 2.50. Następnie Konto Bonusowe gracza zostanie zasilone kwotą w wysokości depozytu, które przed wypłatą trzeba obrócić trzykrotnie po minimalnym kursie 2.50. Tutaj bukmacher korzysta jednak z niespotykanej do tej pory metody jeśli chodzi o przyznanie bonusu.

Rating: 5.0/5. From 2 votes.
Please wait...

Dodaj komentarz

Please Login to comment
  Subscribe  
Powiadom o