ewinner kod bonusowy
2 lipca 2021

🏆Bonus eWinner z kodem TYPERVIP

kod promo rejestracja ewinner

Bonus eWinner – wciąż jest to jeden z młodszych bukmacherów na polskim rynku. Firma ma w ofercie zakłady na ponad 30 dyscyplin, w tym między innymi e-sport. Operator posiada także aplikację mobilną. Spośród konkurencji wyróżniają się oni z pewnością opcją “Custom Bet”. Jest to możliwość stworzenia autorskiego zakładu, a następnie zagrania na to zdarzenie. Żeby dany typ znalazł się w ofercie, trzeba wypełnić odpowiedni formularz. Następnie analitycy rozpatrują, czy i w jakiej formie zamieszczą go na swojej stronie. Na plus można też zaliczyć sprawny system wpłat i wypłat. Na minus z kolei bardzo ubogą ofertę jeśli chodzi o zakłady na żywo, jak i brak transmisji zdarzeń.

Odbieram mój zakład bez ryzyka 110 PLN z kodem TYPERVIP
(przed kliknięciem wyłącz AdBlocka)

 

Kod promocyjny eWinnerTYPERVIP
Zakład bez ryzyka110 PLN
Bonus od II. depozytu500 zł (50% wpłaty)
Czy jest aplikacja?TAK
Czy jest custombet?TAK

Spis treści:

 1. Zakład bez ryzyka 110 PLN
 2. Bonus eWinner do 500 PLN
 3. Bonus powitalny eWinner
 4. EWinner opinie graczy
 5. EWinner bonus bez depozytu
 6. Jak wykorzystać cashback eWinner?
 7. Cashout w eWinner
 8. Poniedziałki bez podatku na sporty wirtualne

✔️ZAKŁAD BEZ RYZYKA 110 PLN

Gracz otrzymuje Zakład Bez Ryzyka, który tyczy się pierwszego zakładu dokonanego z salda głównego i w razie przegranej obejmuje zwrot do kwoty 110 PLN. Aby maksymalnie wykorzystać promocję, postaw kupon za 125 złotych. Gracz, którego pierwszy po rejestracji zawarty zakład okaże się przegrany, otrzyma zwrot środków pomniejszony o podatek 12% na konto depozytowe. Środki można od razu wypłacić! Gracz otrzyma zwrot w ciągu 48 godzin od momentu rozliczenia wszystkich zdarzeń na kuponie. Minimalna kwota podlegająca Zakładowi Bez Ryzyka to 20 PLN.

Jak odebrać zakład bez ryzyka eWinner?

 1. Aby odebrać bonus, wystarczy dokonać rejestracji w eWinner wpisując kod bonusowy eWinner o treści TYPERVIP
 2. Pamiętaj o zaznaczeniu “Chcę otrzymać zwrot za pierwszy zakład”.
 3. Minimalna stawka kuponu to 20 PLN. Aby otrzymać maksymalny zwrot 110 PLN netto, zagraj pierwszy zakład za 125 PLN brutto po dowolnym kursie!
 4. Zwrot stawki pomniejszonej o 12% podatek od gier wpadnie na konto depozytowe. Środki możesz od razu wypłacić!

🥇BONUS EWINNER DO 500 PLN

ewinner zakład bez ryzyka

Każdy gracz, który dokona drugiego depozytu na konto w eWinner otrzymuje bonus, który wynosi 50% wpłaty. Maksymalna kwota bonusu to 500zł przy wpłacie 1000zł. Bonus pojawia się na koncie bonusowym po dokonaniu wpłaty. Gracz może grać za bonus, gdy zagra za równowartość wpłaty (może być w kilku zakładach) z kursem minimalnym 1.50 kuponu. Aby wypłacić otrzymany bonus, gracz musi zagrać jego równowartością 6 razy z kursem minimalnym 2.50. Jeśli gracz wypłaci wpłacony depozyt w trakcie obracania bonusem, to bonus zostanie anulowany, Minimalna kwota bonusu to 10zł przy wpłacie 20zł.

Ewinner kod promocyjny

To dynamicznie rozwijający się operator zakładów wzajemnych, który doskonale nadaje się zarówno dla osób rozpoczynających swoją przygodę z tego typu zakładami, jak i dla doświadczonych graczy szukających nowych możliwości inwestycyjnych. Hasło, dzięki któremu zyskasz aż 110 PLN bez ryzyka, to kod bonusowy eWinner o treści TYPERVIP – wpisz go przy rejestracji konta.

Bonus powitalny eWinner

Każda osoba chcąca zacząć swoją przygodę z eWinnerem, może założyć bezpłatne konto. Na początkujących graczy czeka eWinner bonus powitalny uprawniający użytkownika do rozpoczęcia obstawiania pierwszych zakładów w ramach jednego kuponu. Może z niego skorzystać osoba, która nigdy wcześniej nie posiadała konta w eWinner. W momencie rejestracji gracz otrzymuje eWinner kod promocyjny, dający dostęp do wspomnianego kuponu i może już rozpocząć typowanie wybranych wydarzeń.

Kupon ten dotyczy tzw. Zakładu Bez Ryzyka, czyli wytypowania pierwszego wydarzenia  po rejestracji przez gracza.

W sytuacji, gdy uczestnik gry przegra, wówczas otrzyma zwrot środków pieniężnych pomniejszony o podatek dochodowy w ciągu 48 godzin, lecz nie wcześniej jak po rozliczeniu wszystkich zdarzeń na otrzymanym kuponie. Natomiast, gdy gracz wykorzysta swój pierwszy eWinner kod promocyjny i zakończy wszystkie zakłady w ramach jednego depozytu, nawet w sytuacji przegranej, może rozpocząć grę w ramach drugiego, a następnie trzeciego depozytu. Otrzyma wówczas dodatkowy eWinner bonus, który pozwoli na zwielokrotnienie zainwestowanej kwoty w przypadku wygranej nawet o 100%.

Przeczytaj nasz wpis: Sporty wirtualne eWinner

Zalety bukmachera eWinner

 • gra bez podatku w happy hours eWinner
 • zwiększenie wygranych o kilka lub kilkadziesiąt procent dla zakładów akumulowanych
 • bonus powitalny eWinner
 • program lojalnościowy
 • możliwość założenia konta tymczasowego
 • niski limity wpłat i wypłat
 • łatwy i szybki kontakt z supportem

Do zalet eWinnera należą przede wszystkim niewielkie wymagania techniczne – wystarczy mieć dostęp do internetu oraz komputera, istnieje również aplikacja mobilna na urządzenia takie jak smartfon czy tablet. Dzięki niej możesz kontrolować przebieg obstawianych przez Ciebie wydarzeń z dowolnego miejsca. To, co wyróżnia eWinner spośród innych operatorów zakładów wzajemnych, to  przejrzysta baza statystyczna. W niej zobaczysz wszystkie wyniki meczów i zawodów z około 30 dostępnych dyscyplin sportowych wraz z ich szczegółowym przebiegiem oraz punktacją, zarówno zwycięzcy, jak i jego przeciwników.

Kolejną zaletą bukmachera jest custombet eWinner, czyli możliwość stworzenia własnego zakładu bukmacherskiego z dowolnie wybranego przez Ciebie wydarzenia. Możesz zaproponować swojemu operatorowi zakładów wzajemnych utworzenie i obstawianie dowolnego meczu, zawodów sportowych, wydarzenia społeczno-politycznego, takiego jak: wybory parlamentarne, prezydenckie zarówno w Polsce, jak i za granicą. Autorzy pomysłu na nowy zakład bukmacherski mogą wykorzystać swoją kreatywność do granic możliwości. Popularne staje się obstawianie zakładów również na wydarzenia kulturalno-artystyczne, np. kto wygra konkurs Eurowizji lub kto otrzyma literacką Nagrodę Nobla.

Wady eWinner

 • brak streamingu z wydarzeń z oferty live
 • brak możliwości wpłaty przez e-portfele
 • wymóg pełnej rejestracji w ciągu 28 dni od założenia konta

EWinner opinie graczy

ewinner bonus na start

Jeśli chodzi o wystawione przez realnych graczy opinie eWinner jest bukmacherem stosunkowo nowym. Opinie pozwalają wyciągnąć wnioski na temat tego, jak ta firma odnajduje się na dynamicznym polskim rynku.

Osoby, które skorzystały z oferty eWinner, chwalą bukmachera przede wszystkim za wysoką jakość oraz dużą przejrzystość strony internetowej. Podkreślają, że pozbawiona jest ona wszelkich niepotrzebnych, wyłącznie zmniejszających czytelność i prędkość działania serwisu dodatków. Brak zbędnych sliderów, widżetów czy wyskakujących okienek sprawia, że z platformy korzysta się po prostu wygodnie i bez charakterystycznego dla wielu innych polskich bukmacherów rozkojarzenia. Uwagę zwraca też bonus powitalny eWinner, który jest jednym z najlepszych na naszym rodzimym rynku zakładów.

Z kolejnych zalet, gracze wyróżniają także łatwo dostępne statystki oraz element, na który zwykle nie zwraca się większej uwagi w przypadku serwisów bukmacherskich, tj. wyszukiwarkę. Ta umożliwia błyskawiczne wyfiltrowanie spośród dostępnych zakładów konkretną grupę spełniającą ściśle określone kryteria.

Wspomniany wcześniej Custom Bet jest jeszcze innym atutem, na który kładą nacisk gracze. Ewinner umożliwia zaproponowanie dowolnego zdarzenia do uwzględnienia w swojej ofercie.

Podsumowując, eWinner na ten moment rokuje bardzo dobrze i wiele wskazuje na to, że utrzyma się na rynku, choć trzeba przyznać, że opinie często powielają pewien schemat polegający na tym, że gracze dają bukmacherowi swoisty kredy zaufania – chwalą obecny stan rzeczy, z zastrzeżeniem jednak, że wciąż czekają na więcej i pokładają wiarę w szybki rozwój jego oferty.

Zapoznaj się z wpisem – bukmacher bez depozytu

EWinner bonus bez depozytu

Organizator zakładów wzajemnych eWinner po raz kolejny robi ukłon w stronę graczy. Planują oni wprowadzenie jednego z najkorzystniejszych na rynku bonusu typu freebet. Promocja ma zostać włączona do pakietu profitów, który otrzymuje się od buka od razu po rejestracji. Z opcji typowania w eWinner bez depozytu najprawdopodobniej będziemy mogli skorzystać jeszcze w 2020 roku. Z tego względu warto zapoznać się z garścią kluczowych informacji na jego temat.

EWinner freebet bez depozytu – czego możemy się spodziewać po propozycji buka?

Na wstępie warto jednoznacznie zapewnić, że gorąco wyczekiwany przez graczy bonus powitalny eWinner ma być całkowicie darmowy. Przysługiwać on będzie za bezpłatną rejestrację w serwisie buka. Jego wartość będzie opiewać przy tym na kwotę 25 zł. Przygotowywane warunki regulaminowe mają należeć do jednych z najkorzystniejszych w całej rodzimej branży.

Zgodnie z zapowiedziami, w przypadku bukmachera eWinner zakład bez depozytu zostanie skonstruowany w maksymalnie uproszczony sposób. Dotyczy to przede wszystkim zasad promocji, o których nieco więcej napisaliśmy w dalszej części artykułu.

Wedle przyjętej przez buka polityki proste zasady mają umożliwić zarówno grę doświadczonym typerom, jak i amatorom, stawiającym w tej dziedzinie dopiero pierwsze kroki.

Jeśli należysz zatem do drugiej z tych grup i nie czujesz się jeszcze do końca pewnie w roli typera, zapewniamy, że nie musisz obawiać się żadnych ukrytych kosztów czy skomplikowanych zapisów regulaminowych, które zwiążą Ci ręce i zablokują możliwość obstawiania. Osobiste przetestowanie bonusu eWinner bez depozytu nie będzie kosztować Cię nic, więc aby nie przegapić momentu jego aktywowania, warto zarejestrować się jak najszybciej.

eWinner bonus bez depozytu a aplikacja mobilna

Już teraz doskonale widać, że atutami bonusu mają być przejrzystość i łatwa dostępność. W myśl tego założenia w eWinner freebet bez depozytu ma być możliwy do odebrania na każdym urządzeniu. Niezależnie zatem od tego, czy preferujesz aplikację desktopową bukmachera z Polski, czy też wariant przeznaczony urządzeniom mobilnym, z łatwością przeprowadzisz aktywację przygotowanej przez operatora promocji.

Warunki bonusu eWinner bez depozytu – co wiadomo na ten moment?

kod rejestracji ewinner

Bukmacher eWinner to jeden z najbezpieczniejszych i najbardziej innowacyjnych legalnych bukmacherów obecnych na polskim rynku. Bez wątpienia zadba on o bardzo atrakcyjne oraz w pełni przejrzyste warunki regulaminowe. W związku z tym nie trzeba obawiać się na przykład terminowej wypłacie ewentualnej wygranej na osobisty rachunek bankowy. Co wiadomo jednak o konkretach wymaganiach, którymi ma być obłożony proponowany przez eWinner zakład bez depozytu?

Poniżej podsumowaliśmy wszystkie kluczowe informacje dotyczące tego zagadnienia. Lista uwzględnia wszystkie najważniejsze kategorie warunków regulaminowych, na których bazują promocje bukmacherskie:

 • Aktywacja kodu – aktywacji należy dokonać podczas bezpłatnej rejestracji, wprowadzając kod w przeznaczone do tego celu pole.
 • Minimalny obrót bonusem – aby wypłacić kwotę ewentualnej wygranej, nie jest wymagane spełnienie żadnych określonych regulaminem warunków związanych z obrotem.
 • Minimalna liczba obstawianych wydarzeń – brak takiego zastrzeżenia, a zatem także i pod tym względem bonus jest niezwykle atrakcyjny.
 • Kurs ogólny – w eWinner freebet bez depozytu możliwy jest do wykorzystania po minimalnym kursie ogólnym wynoszącym 2,5. Chodzi oczywiście o łączny kurs wszystkich zakładów na kuponie.
 • Ograniczenie czasu na obrót – bukmacher w przypadku niniejszej promocji zupełnie zrezygnował z limitowanego czasowego na obrócenie środkami z bonusu.
 • Termin ważności – w eWinner zakład bez depozytu uzyskany za pośrednictwem kodu należy postawić w terminie 7 dni od jego aktywacji. W przeciwnym wypadku freebet bezpowrotnie przepadnie.

Promocja eWinner Bonus bez depozytu może wiązać się z jeszcze jednym istotnym wymogiem. Chodzi o konieczność wpłaty minimum 50 zł na swoje konto i postawienie dowolnego zakładu na tę sumę. Piszemy o tym dopiero w tym miejscu, ponieważ jest to informacja bardzo niepewna. Liczymy na to, że operator z ów wymogu zrezygnuje. Na tę chwilę wciąż czekamy na oficjalne potwierdzenie lub zdementowanie tej informacji.

Czy znasz już kod polecający eWinner?

Jak wykorzystać cashback eWinner?

Bukmacher eWinner umożliwia skorzystanie z promocji zakładu bez ryzyka pozostaje każdemu początkującemu graczowi. Zgodnie z tym, co omówiliśmy powyżej, eWinner cashback może być z powodzeniem wykorzystywany jako dobry mechanizm startowy. Dla osób będących na pierwszych etapach poznawania strategii zakładów bukmacherskich, zakład bez ryzyka eWinner stanowi idealne narzędzie do ochrony kapitału.

Metod stosowania zakładów bez ryzyka istnieje tak wiele, jak rozległa staje się oferta danego bukmachera. eWinner nie formułuje żadnych ograniczeń co do rynków zdarzeń, dyscyplin sportowych, czy rodzajów rozgrywek. Ofertę na cashback eWinner traktuje jako pomoc graczom w budowie pierwszych zysków na koncie.

Obstawianie w ramach zakładu bez ryzyka nie różni się zatem od tradycyjnego zawierania kuponów. Najpierw wybieramy ulubioną rozgrywkę do typowania, następnie przeprowadzamy analizę prawdopodobieństwa wygranej, w ostatnim etapie zawieramy kupon z pieniędzy, które uprzednio wpłaciliśmy na konto typerskie.

Jeśli ten pierwszy zakład okaże się przegrany, eWinner zwróci nam środki do kwoty 110 zł. W eWinner cashback nie stanowi zatem sposobu na pomnażanie zysków, lecz staje się ofertą gwarantującą zdobycie potrzebnego doświadczenia. Nie musimy obawiać się utraty własnych funduszy, gdyż eWinner umożliwia preferencyjny zwrot wydatków poniesionych do zawarcia kuponu. eWinner cashback nie tworzy restrykcji, które są znane u innych bukmacherów. Nie istnieją wymogi obrotu środkami z cashbacku, dlatego można je przeznaczyć na dalszą grę w dowolnej konfiguracji, lub wypłacić z powrotem na nasze konto bankowe.

Kod promocyjny eWinner a zakłady specjalne Custom Bet

W eWinner zakład bez ryzyka nie jest oczywiście jedyną promocją, jaką napotkają nowi użytkownicy serwisu. eWinner słynie z zakładów specjalnych Custom Bet. Trudno je co prawda zaliczać do kategorii promocji, jednak innowacyjność tego mechanizmu nie pozwala o nim nie wspomnieć.

Dla Custom Bet nie jest wymagany żaden kod promocyjny, gdyż funkcjonalność ta jest dostępna dla wszystkich osób, które posiadają zarejestrowane konto typerskie.

Custom Bets, podobnie zresztą jak zakład bez ryzyka eWinner, przynoszą wymierne korzyści dla graczy. W ramach Custom Bet każda osoba może zaproponować bukmacherowi własny pomysł na zakład z dowolnej dziedziny. Nie ma pod tym względem właściwie żadnych ograniczeń. Oczywiście samo zgłoszenie propozycji nie gwarantuje jeszcze, że dany zakład pojawi się w ofercie. Bukmacher daje sobie czas na weryfikację pomysłów swoich klientów. Zdecydowana większość wniosków jednak jest rozpatrywana pozytywnie. Po uzyskaniu akceptacji od eWinner, Custom Bet otrzymuje ustalony przez eWinner kurs i zostaje włączony do oferty. Od tej chwili możliwe jest jego obstawianie. Custom Bet może dotyczyć zarówno rozgrywek sportowych, jak i wydarzeń kulturalnych, politycznych czy innych.

Jak wygląda zakład bez ryzyka eWinner na tle konkurencji?

eWinner posiada jedną z najbardziej atrakcyjnych ofert w tej kategorii. Cashback eWinner zyskał powszechne uznanie za prostotę obsługi, doskonałe warunki obstawiania, a także brak ograniczeń co do wymogów obrotu przed dokonaniem wypłaty. Również kwota na eWinner cashback nie daje pola do krytyki. 110 zł to naprawdę dużo pieniędzy przeznaczonych na bonus na start eWinner. Pamiętajmy, że aby skorzystać z pełnego zwrotu, należy obstawić kupon na stawkę 125 zł. Wynika to z przepisów podatkowych, nakazujących bukmacherowi odprowadzanie 12% podatku od każdego zawartego kuponu.

Zawierając kupon AKO po stawce całkowitej 125 zł, nic nie ryzykujemy. Przewidywana wygrana z pewnością osiągnie ogromne rozmiary. Akumulacyjny charakter kursów nieraz wprawia osoby początkujące w zdziwienie, jak wiele można zarobić na jednym zakładzie. Kupony AKO mają swoją specyfikę i nie są łatwe w rozgrywaniu. Niosą jednak ogromne szanse na duże zyski, które w połączeniu z ofertą eWinner cashback prezentują się imponująco. Inni bukmacherzy powinni uczyć się od eWinner dobrych warunków transakcyjnych, bez wyśrubowanych wymogów dodatkowego obrotu.

Czy warto korzystać z kodu promocyjnego podczas rejestracji?

Pytanie to wydaje się pozostawać w sferze wyłącznie retorycznej. Jednak osoby początkujące mają pełne prawo zastanawiać się, dlaczego bukmacherzy mieliby uprawiać darmowe rozdawnictwo pieniędzy płynących z kodów promocyjnych. Czy jest w tym jakiś haczyk? Czy wykorzystywanie w eWinner cashbacku wiąże się z zagrożeniami?

Kod promocyjny stanowi formę zachęty ze strony bukmachera do obstawiania w jego serwisie i może aktywować bonus na start eWinner. Niektóre promocje stanowią wyłącznie element marketingowy, nie dając niestety realnych korzyści. Ograniczane przez nadmierne wymogi obrotu po wysokich kursach, realne możliwości wykorzystania promocji drastycznie spadają. Z przyjemnością stwierdzamy, że u bukmachera eWinner sytuacja przybiera nieco inny charakter. Zgodnie z zasadą „content is a king”, wspomniany eWinner zakład bez ryzyka daje graczom wiele korzyści, nie wymagając przy tym dużego zaangażowania. To realne narzędzie, a nie chwyt marketingowy. Bukmacher eWinner przyzwyczaił swoich typerów do tego typu promocji. Może nie są one tak liczne jak u innych podmiotów na rynku, lecz niosą nieskrępowane atuty dla osób początkujących. Przykładowy zakład bez ryzyka eWinner stworzył po to, aby nowi użytkownicy mogli zapewnić sobie pierwsze zyski bez ryzyka poniesienia finansowych konsekwencji porażki. Kod promocyjny wpisywany podczas rejestracji rozszerza zakres promocji cashback eWinner o dodatkową kwotę. Obejmuje również inne promocje z oferty bukmachera, dlatego zdecydowanie nie można o nim zapominać.

Cashout w eWinner

Dla osób rozpoczynających przygodę z zakładami bukmacherskimi, różnica między eWinner cashbackiem a eWinner cashoutem może nie wydawać się oczywista. Podobnie brzmiące nazwy wywołują pierwsze skojarzenia o podobnych zasadach. Nic bardziej mylnego. Po lekturze niniejszego artykułu, pojęcie eWinner cashbacku powinno być zrozumiałe. Jest to jednorazowa promocja, dla pierwszego zakładu dokonanego po rejestracji konta. Cashout z drugiej strony obowiązuje stale, stanowiąc możliwość wcześniejszej realizacji zysku dla kuponów AKO. Jeśli na kuponie zamieścimy wiele zdarzeń, a kilka z nich okaże się trafionych, czasami warto nie czekać na zakończenie pozostałych meczów i natychmiast zrealizować pewny zysk. Do tego służy właśnie omawiany cashout.

Nie każdy bukmacher go stosuje, gdyż jest to w gruncie rzeczy jednostronna korzyść dla graczy. Bukmacher nakłada na siebie obowiązek częstszych wypłat wygranych. Jednak firmy, które chcą zdobywać uznanie typerów poprzez oferowanie im najlepszych narzędzi, często włączają cashout do swojego serwisu. Tak jest w przypadku eWinner. Zatem eWinner zakład bez ryzyka pozostaje działaniem o jednokrotnym zasięgu, a cashout ma charakter stały dla wszystkich kuponów AKO.

Poniedziałki bez podatku na sporty wirtualne

Kod promocyjny eWinner nie jest wymagany dla promocji specjalnych, które bukmacher oferuje graczom bez względu na ich staż w serwisie i doświadczenie typerskie. eWinner stworzył poniedziałki bez podatku na rozgrywki sportów wirtualnych. Można wówczas obstawiać mecze piłki nożnej i koszykówki w formie wirtualnych wizualizacji. Jeśli dokonamy tego na kuponie AKO z minimum trzema zdarzeniami, bukmacher zobowiązuje się do powiększenia wygranej o 14%. Kwota promocyjna w całości rekompensuje zapłacony podatek na etapie zawierania kuponu. Bardzo ważnym aspektem tej promocji staje się brak wymogu kursu minimalnego. Zatem poniedziałki bez podatku dają fanom sportów wirtualnych wspaniałe warunki do gry.

Zakłady specjalne w ramach oferty Combo Dnia

Kolejną ciekawą promocją, która warta jest omówienia, staje się tzw. Combo Dnia. Każdego dnia bukmacher wybiera określone popularne zakłady sportowe, a następnie zwiększa kursy o kilkadziesiąt procent. Dzięki temu wygrane stają się jeszcze większe. eWinner prezentuje pełną listę propozycji na Combo Dnia na swojej stronie internetowej. Również tutaj nie stosuje wymogów kursów minimalnych ani dodatkowego obrotu. Wybierając zakład objęty ofertą Combo Dnia, zyskujemy naprawdę wiele, nie ponosząc dodatkowego ryzyka.

Przyszły rozwój oferty promocyjnej eWinner

Zastanówmy się teraz, co bukmacher eWinner planuje stworzyć w przyszłości dla własnej oferty promocyjnej. Rozważania te mają wyłącznie charakter hipotetyczny, jednak są poparte komentarzami graczy na forach typerskich, a także analizą obecnej oferty. eWinner stawia na praktyczne znaczenie swoich propozycji. Dlatego bardzo prawdopodobnym kierunkiem dalszego kształtowania się oferty będzie zwiększanie kwot na cashback eWinner, a także uzupełnienie go o atrakcyjne freebety czy większy bonus od depozytu. Szczególnie w tej ostatniej kategorii widzimy duży potencjał do poprawy. Obecnie bonusy od drugiego depozytu nie opiewają na znaczące kwoty. Rozsądnym posunięciem dla eWinner byłoby zatem przyznawanie nowym użytkownikom bonusu od pierwszej wpłaty. Można tu czerpać inspiracje u konkurencji w postaci LVBet czy Fortuny, gdzie ten rodzaj promocji funkcjonuje doskonale.

Bukmacherowi eWinner z pewnością nie zaszkodzi również rozszerzenie możliwości obstawiania bez podatku. Firma osiągnęła na tyle stabilną pozycję na polskim rynku i szerokie grono zwolenników, że mogłaby sobie pozwolić na stworzenie czegoś w rodzaju Happy Hours na zakłady bez podatku. Zwiększanie wygranych o 14% przyciąga bardzo dużo graczy, którzy chcą uniknąć strat wynikających z podatku od zakładów wzajemnych.

Dla samego zakładu bez ryzyka eWinner nie może dokonać znacznie więcej. Ten rodzaj promocji postawił innym bukmacherom wysoką poprzeczkę, nadając ofercie cashbacku niezwykle praktyczny wymiar. Zastosowanie kodu promocyjnego eWinner dodatkowo zwiększa atrakcyjność promocji.

Oceniając eWinner pod kątem oferowanych promocji wydaje się, że bukmacher idzie w bardzo dobrym kierunku. Aktualizacje i dodatkowe preferencyjne mechanizmy zawsze są mile widziane, jednak już teraz gracze otrzymali naprawdę ciekawy pakiet promocyjny, zachęcający do obstawiania.

FAQ – pytania i odpowiedzi

Jaki jest kod promocyjny  eWinner?

Rejestrując się u bukmachera eWinner, warto wpisać kod bonusowy eWinner o treści TYPERVIP.

Bonus eWinner – co otrzymasz?

Dzięki wpisaniu powyższego kodu zyskasz zakład bez ryzyka na start do 110 złotych. Zwrot następuje bez konieczności obrotu, a pieniądze można od razu wypłacić. To obecnie najlepszy bonus na rynku!

Czy oprócz zakładu bez ryzyka otrzymam dodatkowy bonus na start eWinner?

Jasne, oprócz zakładu bez ryzyka kod bonusowy eWinner o treści TYPERVIP uprawnia do odbioru także 50% od drugiej wpłaty aż do 500 zł!

Kto jest twarzą bukmachera eWinner?

Twarzą bukmachera eWinner jest emerytowany koszykarz Marcin Gortat.

Subskrybuj
Powiadom o
27 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze

Kacper Borkowski
Użytkownik
Kacper Borkowski
4 maja 2021 13:43

Pod względem promocji dla nowych graczy jest to aktualnie najlepszy bukmacher w Polsce. Fajna innowacja z Custom Bet, jednak odnoszę wrażenie, że mało kto z niej korzysta. Ciekawa interakcja z graczami poprzez social media. Oferta przynajmniej w moim odczuciu jest biedna, brakuje mi tutaj szczególnie niżowych lig, powiedzmy z meczy, które uwzględnia np. Total corner.

Grzegorz Juszczyk
Użytkownik
Grzegorz Juszczyk
4 maja 2021 11:25

Występują problemy z aplikacją mobilną i logowanie na stronie. Bonus jeden z lepszych na rynku, bo zakład bez ryzyka do wypłaty od razu, tylko kwota minus podatek. Kursy są raczej standardowe jeżeli chodzi o piłkę nożna. Duży plus na nagradzanie bonusami i freebetami aktywnych graczy

Damian Gabrysiak
Użytkownik
Damian Gabrysiak
4 maja 2021 10:52

Bardzo fajny buk! Oferta na wejściu na zakład bez ryzyka bardzo fajna, bo w odróżnieniu od większości buków, nie trzeba tym zakładem potem obracać. Ciekawe są też te ComboDnia, często kuszą :v

Kuba Herisz
Użytkownik
Kuba Herisz
4 maja 2021 10:43

Fajny bukmacher, dobra oferta na start 155PLN bez obrotu, szeroka oferta i fajne custombety

Tomek Jodłowski
Użytkownik
Tomek Jodłowski
4 maja 2021 10:10

Jak najbardziej polecam tego bukmachera ze względu na bardzo przejrzystą aplikację oraz “custom bet’a”. Świetną opcją jest gra bez podatku w przypadku stawiania zakładów z e-sportu. Polecam serdecznie tego buka a dla nowych graczy czeka zakład bez ryzyka do 155 zł! ? 

Paweł Majer
Użytkownik
Paweł Majer
4 maja 2021 09:47

Ewinner ma świetną ofertę na esport a także na Żużel który uwielbiam. Pozatym wiele możliwości obstawienia na dany mecz oraz szybkie wyplaty. Polecam

Łukasz Malinowski
Użytkownik
Łukasz Malinowski
25 kwietnia 2021 17:40

eWinner ma chyba jednen z ciekawszych bonusów “na start”. Aplikacja mobilna dopracowana. Szeroka oferta, kursy porównywane z konkurencją. Wpłaty i wypłaty – szybko i bez problemów. Często pojawiają się bonusy/freebety dla już zarejestrowanych graczy (po spełnieniu warunków zakładu na jakieś spotkanie). Niech dojdzie jeszcze podgląd live z poziomu kuponu, to będzie naprawdę bardzo dobrze

Dominik Wesołowski
Użytkownik
Dominik Wesołowski
24 kwietnia 2021 17:03

Slaba apka/strona. Najlepsza oferta z esportu, wręcz fantastyczna. Mozliwosc custom betow brzmi dobrze.

Adrian Kucab
Użytkownik
Adrian Kucab
28 lutego 2021 16:02

Polecam ewinner że względu na custom bet wiele razy on przynosił mi zysk jak i moim kolegą czeste zdarzenia jak jeden gol i 5 rogów siadają bardzo często i kursy zawsze bardzo dobre które dają zarobić. Również mają ekspresowe wpłaty i wypłaty.

Krzysztof Klimas
Użytkownik
Krzysztof Klimas
28 lutego 2021 10:12

Plusami jest napewno: bardzo urozmaicona oferta, wypłata cash out, na żadnym innym bukmacherze nie dają tyle bonusów i freebetow, do minusów zaliczam brak możliwości wypłat wieczorami w weekendy to jest bardzo duży minus, gdyby poprawili wypłaty do późniejszych godzin to napewno grałbym tylko u tego bukmachera ?

Krzysiek Bąbol
Użytkownik
Krzysiek Bąbol
27 lutego 2021 20:02

Jedyny minus to brak podglądu wyniku meczu live (na kuponie). Pozatym super promocja 155zł bez obrotu oraz bardzo szeroki wachlarz zakładów. Wypłata również jest ekspresowa.

Damian Jaglak
Użytkownik
Damian Jaglak
27 lutego 2021 17:08

Polecam ewinner. Z największych zalet jest custom bet, możliwość obstawienia statystyk danych graczy, zachęcający bonus oraz ekspresowe wypłaty

Ariel Łączyński
Użytkownik
Ariel Łączyński
27 lutego 2021 10:30

Bardzo fajny zaklad bez ryzyka na 155 PLN (ze względu na niego się tu zarejestrowałem) , gram duzo e-sportu , a nie ma tu problemu z ofertą tak jak na innych bukach na których grałem,
często kursy większe niż u innych bukmacherów, częste bonusy i duzo większa oferta (nie tylko esportu) , szybkie wpłaty i wypłaty na konto , to wszystko mnie przekonuje o zostaniu u eWinnera na dłużej 😉
Pozdrawiam i zielonosci !

Dariusz Kleczko
Użytkownik
Dariusz Kleczko
27 lutego 2021 09:41

Plus za custom beta, parokrotnie została dodana oferta na dosyć niszowe spotkania, których u innych buków się nie udało dodać.

Kacper Kulesza
Użytkownik
Kacper Kulesza
20 grudnia 2020 12:58

Osobiście jest dla mnie w top3 bukmacherów. Szybko rozwijający się buk. Jest mozliwosc dodania własnych customów. Fajna oferta na poczatek i przyjemni konsultanci, w porownaniu do innych buków. Serdecznie polecam

Przemysław Górski
Użytkownik
Przemysław Górski
20 grudnia 2020 12:41

Ewinner to świetny bukmacher, bardzo podoba mi się współpraca z Marcinem Gortatem, gdyż koszykówka to mój ulubiony sport i mam w czym wybierać. Polecam również kanał Ewinnera na youtube, można się dużo dowiedzieć od naszego koszykarza który był w NBA ? Bardzo dobra przejrzysta aplikacja po aktualizacjach.

Szymon Kołtuniak
Editor
20 grudnia 2020 12:37

Bardzo przyjemny bukmacher. Aplikacja fajna, przejrzysta. Oferta tez bardzo dobra – zdecydowanie na plus możliwość robienia Custom Bet. Do tego możliwość zakładu bez ryzyka na start. Polecam 🙂

Filip Joniec ?
Użytkownik
Filip Joniec ?
20 grudnia 2020 11:34

Polecam Buka, fajny pomysł z własnym custom betem i przyzwoity bonus startowy z cashbackiem, nic dodać nic ująć.

Maciek Grysiewicz
Editor
19 grudnia 2020 21:16

Jeden z moich ulubionych bukmacherów, odpowiada mi ich design i oferują zakłady które mnie interesują. Dużym plusem jest zakładka custom bet, praktycznie zawsze dostaje to co chce. Wypłaty również bardzo szybkie. Polecam

Piotr Piórkowski
Użytkownik
Piotr Piórkowski
26 listopada 2020 13:44

Pytanie odnośnie tego zakładu bez ryzyka. w przypadku wygrania też można od razu wypłacić czy trzeba obrócić?

Agnieszka Sermak
Editor
27 lutego 2021 09:31

Zwrot stawki minus podatek od razu do wypłaty. Wybacz, że tak spóźniona odpowiedź, ale pewnie przyda się innym 🙂

Michał Turant
Użytkownik
Michał Turant
3 listopada 2020 17:26

Według mnie najlepsza oferta na start, zakład bez ryzyka do aż 155zł. Świetna opcja której nie widziałem u żadnego innego buka to “Custom Bet”, w którym możemy poprosić o dodanie danego zdarzenia i ekipa eWinnera wtedy je rozpatruje.

Jakub Cwojdziński
Użytkownik
Jakub Cwojdziński
25 października 2020 16:26

Bardzo polecam tego bukmachera. Ewinner ma bardzo szeroką ofertę dotyczącą wydarzeń żużlowych – czy to pierwsza, czy druga linia, mieszanki par zawodników i ich overy/undery. Fajnie można mieszać zakłady live z prematch. Plus za custom bety – trafić coś fajnego. Polecam.

Gabriel Gargoliński
Użytkownik
Gabriel Gargoliński
11 października 2020 00:52

Polecam tego bukmachera, jeśli ktoś ma pieniążki, a chce wykorzystać bonus startowy. Posiada on bardzo przyjemny zakład bez ryzyka na start, zagrałem na kuponie 2 remisy, bo wiedziałem że bez ryzyka i z 5 dyszek zrobiłem ponad 5 stówek ? eWinner prócz fajnego bonusu na start ma ciekawe zakłady specjalne z piłki nożnej z którym często korzystam. Plusem tego buka jest również bogata oferta esportu. Fajną opcją jest Custom Bet, który polega na tworzeniu własnego zakładu. Raz spróbowałem i dodali dosyć szybko do oferty. Polecam

Mariusz Krawczyk
Użytkownik
Mariusz Krawczyk
11 października 2020 00:04

Słabe warunki obrotu bonusem, kursy też nie najlepsze, ale przynajmniej na różnych kanałach typerskich czy stronach na FB jest sporo konkursów do nich. Nie jest to czołówka, ale taki przeciętny bukmacher, na plus że dają custom bety i każdy może stworzyć swój zakład.

Daniel Cyran
Użytkownik
Daniel Cyran
1 października 2020 16:30

Polecam tego buka, przede wszystkim fajny zakład bez ryzyka na 155 PLN, fajne Custom Bety, często bonusy weekendowe typu freebety 25 PLN!

Janek Dziewięcki
Użytkownik
Janek Dziewięcki
25 lipca 2020 23:44

Polecam Ewinner, z głównych zalet można wymienić możliwość stworzenia Custom Bet, ekspresowe wypłaty środków na konto bankowe oraz jeden z lepszych bonusów startowych na rynku.

110 PLN bez ryzyka
Odbieram bonus
27
0
Chcesz zostawić komentarz?x
()
x