ODBIERZ BEZ RYZYKA

DO 110 PLN Z KODEM

TYPERVIP
ODBIERAM >>

ODBIERZ BEZ RYZYKA

DO 110 PLN Z KODEM

TYPERVIP
ODBIERAM >>

 

Jednym z bukmacherów wyróżniających się najlepszymi promocjami na rynku jest bez wątpienia eWinner. Również w obszarze omawianej tutaj gry bez podatku eWinner nie rozczarowuje. Co więcej, oferuje graczom atrakcyjne warunki na typowanie bez ponoszenia finansowego ciężaru 12-procetowego podatku od wygranego kuponu. Już na samym początku należy jednak powiedzieć, że w ewinner gra bez podatku nie ma nic wspólnego z unikaniem płacenia podatku. Nie chodzi tu o to, aby w jakikolwiek sposób nielegalnie pozbawiać fiskusa źródła utrzymania. W ewinner obstawianie bez podatku polega na tym, że to bukmacher przejmuje na siebie obciążenia podatkowe dla wygranego kuponu, pozostawiając gracza niejako z czystym kontem.

U tego bukmachera dostępne są zakłady bez podatku w różnych wersjach, które omówimy sobie w tym artykule. Niektóre przyznawane są tuż po rejestracji nowego konta z kodem promocyjnym eWinner, w ramach pakietu powitalnego dla początkującego gracza w eWinner. Inne pojawiają się okresowo na wybrane rynki zdarzeń z oferty bukmachera. Za każdym razem w ewinner wygrana bez podatku powiększana jest o kwotę zapłaconego wcześniej podatku. Gracz nie odczuwa wówczas negatywnych skutków pomniejszenia kapitału, dzięki czemu wygrana smakuje dużo lepiej. „Unikanie” podatku odnosi się tu wyłącznie do podatku pierwszego rzędu, czyli tego, który naliczany jest od każdego zawieranego kuponu. Jego stawkę ustalono na 12% całej kwoty na kuponie. U żadnego bukmachera, także w ewinner obstawianie bez podatku nie dotyczy „zwolnienia” z podatku od wygranej po przekroczeniu na pojedynczym kuponie ustalonego w przepisach progu 2280 zł. Podatek od wygranej w wysokości 10% naliczany jest zawsze, niezależnie od promocji oferowanych przez bukmacherów.

✔️Na czym polegają zakłady bez podatku w ewinner?

bez podatku ewinner

Podsumowując to, co zostało powiedziane powyżej, można stwierdzić, że zakłady bez podatku w ewinner stanowią ukłon w stronę graczy i prezent od bukmachera. W swojej istocie nie różnią się bardzo od innych promocji, gdyż opierają się de facto na zwiększeniu wygranej gracza. Nazewnictwo jest tu kwestią umowną, gdyż tak naprawdę stwierdzenie „bez podatku” znacznie mija się tu z prawdą. Dużo bardziej precyzyjna byłaby nazwa „bez konsekwencji podatkowej”, która jednak pozostaje dużo mniej atrakcyjna marketingowo.

Podatek od zawierania kuponu jest zawsze automatycznie odprowadzany do fiskusa, jednak w ewinner gra bez podatku skutkuje zwrotem tej kwoty przez bukmachera na rzecz gracza, na wypadek pojawienia się wygranej. Zostaje ona wówczas zwiększona o kwotę zapłaconego wcześniej podatku. Pojawia się tu jeszcze interesujące pytanie: co w przypadku, gdy na skutek zwiększenia wygranej będącej rezultatem zadziałania oferty gry bez podatku, przekroczymy próg 2280 zł, który automatycznie uruchamia nałożenie kolejnego rodzaju opodatkowania (10%)? Okazuje się, że taka sytuacja balansująca na podatkowej granicy spowoduje, że gracz będzie musiał zapłacić dodatkowy podatek, czego wcześniej nie musiałby robić. Wysokość wygranej można jednak z góry przewidzieć. Dlatego jeśli zauważymy, że zwycięstwo w grze bez podatku poskutkuje zbliżeniem się do granicy kwoty nakładającej dodatkowy podatek od wygranej, lepiej rozbić obstawiane zdarzenia na dwa kupony.

Jak wygląda w ewinner gra bez podatku?

Aby korzystać z promocji ewinner bez podatku, należy stosować się do zasad ustalonych przez bukmachera ewinner. eWinner stworzył wiele różnorodnych propozycji na zakłady bez podatku, które warto znać i wykorzystywać. Nie obowiązują one jednocześnie i nie dotyczą najczęściej całej oferty bukmachera, a jedynie wybrane rynki. Można tu się pokusić o ogólne stwierdzenie, że promocja na zakłady bez ryzyka podlega największym ograniczeniom u bukmacherów w Polsce, w porównaniu z innymi ofertami promocyjnymi. Jest ona bowiem najbardziej obciążająca dla budżetu bukmachera, który chce dać graczom atrakcyjne narzędzia do obstawiania, jednak dba zarazem o własne zyski i nienadwyrężanie budżetu.

Pierwszą kategorią zakładów, w których często obowiązuje w ewinner gra bez podatku, stanowią zakłady na E-sport. eWinner ustalił tutaj szczegółowe parametry obowiązywania promocji. Aby z niej skorzystać, należy zawrzeć kupon na trzy zdarzenia z oferty na rozgrywki e-sportowe, po kursie minimalnym każdego z nich wynoszącym – 1,20. Istnieje jeszcze wymóg stawiania kuponów wyłącznie z salda głównego. Promocja działa w systemie 24/7 i wliczane są typy przedmeczowe i live.

Jeśli chodzi o inne rynki zdarzeń, zakłady bez podatku w ewinner możliwe są także dla popularnych sportów wirtualnych. Tutaj konieczne jest zawarcie kuponu AKO na przynajmniej 3 mecze, bez ograniczeń kursowych. Ponownie musimy obstawiać za swoje pieniądze, a nie z konta bonusowego. Promocja eWinner bez podatku na wirtuale jest dostępna tylko w poniedziałki!

Najważniejsze rozgrywki

Bardzo interesującą ofertą jest w ewinner gra bez podatku na najważniejsze rozgrywki piłkarskie na poziomie europejskim. Mowa tu oczywiście o Lidze Mistrzów oraz Lidze Europy. Te, w ewinner bez podatku można typować w określone dni tygodnia – wtorki, środy i czwartki. W sezonie bukmacher wprowadza również grę bez podatku na popularną Bundesligę i Ekstraklasę. Promocje cyklicznie się zmieniają, dlatego warto je sprawdzać każdego dnia.

System bukmachera został zaprojektowany w taki sposób, aby wszelkie promocje były naliczane automatycznie. Nie ma tu konieczności wypełniania dodatkowych wniosków, ani klikania na specjalne opcje w kolejnych zakładkach. Typowania dokonujemy tak samo jak zawsze. Jednak po spełnieniu określonych warunków bukmacher przyznaje środki promocyjne bez jakiejkolwiek ingerencji ze strony gracza. Jest to doskonały sposób na funkcjonowanie wszelkiego rodzaju promocji. Nie wydłuża czasu, nie wprowadza zamętu. W dodatku, pełna automatyzacja sprawia, że typerzy mogą korzystać z promocji bez poznawania dodatkowych funkcji serwisu internetowego.

Piątek bez podatku co tydzień

Zakłady bez podatku w ewinner oferowane są niekiedy dla użytkowników aplikacji mobilnej, dla których bukmacher przygotowuje okresowo specjalne okienka, podczas których gracze mają szansę obstawiać spotkania bez ponoszenia kosztów podatkowych. Bardzo dużą popularnością cieszy się tutaj promocja „Piątek bez podatku co tydzień”. Obowiązuje ona kilka razy do roku w ściśle określonym czasie. Korzystanie z aplikacji mobilnej w eWinner już samo w sobie należy do przyjemnych doświadczeń. Jednak połączone z potencjałem zaoszczędzenia dużych kwot na podatku staje się niezwykle atrakcyjne.

W każdy piątek gracze zalogowani do aplikacji mobilnej w godzinach od 12:00 do 18:00 mają szansę na zwiększone wygrane. Zasady promocji są niezwykle proste – postaw kupon AKO z min. 3 zdarzeniami, kurs pojedynczego musi wynosić co najmniej 1.30. W grę wchodzą jedynie zakłady przedmeczowe oraz live. Należy pamiętać, że nie można korzystać ze środków bonusowych, systemu cashout, oferty z custom bet oraz zakładów systemowych.

ODBIERZ BEZ RYZYKA

DO 110 PLN Z KODEM

TYPERVIP
ODBIERAM >>

Regulamin eWinner gra bez podatku

gra bez podatku ewinner

Przed skorzystaniem z promocji ewinner obstawianie bez podatku, zalecamy zapoznanie się z regulaminem jej stosowania. W tekście o niewielkich rozmiarach znajduje się wiele praktycznych informacji i zasad. Natomiast ich przestrzeganie gwarantuje przejrzystość i nie daje pola do pomyłek. Szczególnie ważne jest przestudiowanie warunków, które uprawniają do skorzystania z gry w ewinner bez podatku. Są to wszelkiego rodzaju wymogi odnośnie do czasu trwania promocji, specyficznych rodzajów zakładów nią objętych. Jak również warunków dotyczących minimalnej stawki zakładowej i ustaleń kursów minimalnych spotkań znajdujących się na kuponie. W ewinner obstawianie bez podatku nie jest np. możliwe na zakłady custom bet. Regulamin dokładnie precyzuje, jakie typy zdarzeń wchodzą w zakres promocji.

eWinner znany jest z przyznawania graczom szeregu przywilejów, takich jak cashout. Ten, który uprawnia do ratowania zysków i wcześniejszego zakończenia kuponu AKO. Jednak cashout nie ma zastosowania, kiedy elementem gry czynimy w ewinner obstawianie bez podatku. Decydując się na spełnienie warunków zakładu bez podatku, dokonując zakładu automatycznie włączającego kupon do promocji, nie możemy skorzystać wówczas z mechanizmu cash-out.

Warunek, nakazujący typerom korzystanie z promocji zakładów bez podatku z wykorzystaniem środków z kapitału własnego jest istotny. Ma to znaczenie w szczególności dla początkujących graczy. Tych, którzy mogą próbować wykorzystać fundusze bukmachera z tytułu innych promocji (jak np. freebet). Jak rónież kumulować ich efekty, obstawiając jednocześnie zakłady bez podatku. Takie działanie jest jednak zablokowane zapisami w regulaminie.

Próbując dokonywać uogólnienia zakresu promocji, w ewinner wygrana bez podatku możliwa jest dla zakładów przedmeczowych. Co więcej,live dla piłki nożnej, wobec wybranych przez bukmachera lig i rozgrywek. eWinner słynie z rozszerzania swojej oferty. Dlatego też niewykluczone, że aktualizacji ulegnie w najbliższym czasie także promocja na zakłady bez podatku.

Bukmacher eWinner – happy hours

Happy Hours to promocja znana przeważnie z oferty bukmacherów Fortuna czy Betfan. Polega ona na tym, że w określonym czasie gracze mogą dokonywać zakładów bez podatku na bardzo atrakcyjnych zasadach. Jednak w ewinner happy hour na razie nie występuje. Bukmacher ewinner happy hour traktuje z przymrużeniem oka, koncentrując swoje wysiłki na innych typach promocji. Wydaje się to dosyć nietypowym podejściem.

Wiadomo powszechnie, że ta oferta jest bardzo doceniana przez graczy. Dla ewinner happy hour mogłyby być dobrym sposobem na zwielokrotnienie w danym czasie wolumenu dokonywanych zakładów. Ponadto, to bezpośrednio przełożyłoby się na przychody. Z drugiej strony, bukmacher ma dobre pokrycie na zakłady bez podatku w ramach najważniejszych rozgrywek piłki nożnej. Tak, więc chyba nie ma na co narzekać. Biorąc pod uwagę rozwój bukmachera, wcale nie byłoby zaskoczeniem, gdyby w ewinner happy hour się pojawiło.

Opinie na temat gry bez podatku w eWinner

brak podatku ewinner

Każdy gracz doskonale zdaje sobie sprawę, że w ewinner wygrana bez podatku jest łakomym kąskiem nie do pogardzenia. Wypełniając wszystkie wymogi promocji w ewinner wygrana bez podatku ulega zauważalnemu zwiększeniu, co tylko pokazuje, jak dużym obciążeniem stają się nakładane zobowiązania podatkowe. Z pozoru wartość 12% na pierwszy rzut oka nie wydaje się znacząca. Natomiast po sumowaniu się dokonanych zakładów w skali miesiąca lub roku, rodzi ona spore kwoty finansowe.

U każdego bukmachera, wygrana bez podatku, jako jedyna daje szansę na zwrot 12% stawki podatkowej. Co ważne, kupony przegrane nie uczestniczą w promocji. Jednak dalej jest to ciekawy rodzaj promocji, pozwalający na znaczne oszczędności i powiększające się zyski.

Zobacz: eWinner opinie

1. Czy bukmacher eWinner oferuje grę bez podatku? Regularnie eWinner organizuje promocje, które sprawiają, że gracze mogą cieszyć się większą wygraną dzięki grze bez podatku. Chociaż są to tylko ograniczone czasowo akcje, klienci tego bukmachera nie mogą narzekać na ten aspekt. Często gra bez podatku umożliwiana jest np. na Bundesligę. 2. Jak grać bez podatku na eWinner? Przeważnie gdy eWinner tworzy promocję związaną z grą bez podatku, jedynym warunkiem do spełnienia jest obstawienie konkretnej ligi czy meczu. Jeżeli to zrobimy, mnożnik na kuponie zostanie podniesiony z 0.88 do 1.0.