Podczas dzisiejszego programu CAGE: Fight Card, poznaliśmy kartę walk FAME MMA 21. Ogłoszona juz jakiś czas temu gala zaplanowana jest na sobotę 18 maja. Odbędzie się w Arenie Gliwice. Głównym wydarzeniem wieczoru będzie pojedynek pomiędzy BandurąTomaszem Adamkiem - legendą pięściarstwa nie tylko w Polsce, ale także na arenie międzynarodowej.

Wiemy, kto zawalczy na FAME MMA 21!

Główna walka wieczoru będzie prawdziwym wydarzeniem dla fanów boksu. Legenda – Tomasz "Góral" Adamek, zmierzy się z jednym z największych youtuberów i streamerów w Polsce, Patrykiem "Bandurą" Bandurskim. Galę rozpocznie walka byłej mistrzyni świata w boksie, Ewy Piątkowskiej, z młodą zawodniczką MMA, Klaudią Sygułą.

W co-main evencie zobaczymy starcie dwóch znanych zadymiarzy. Konflikt między nimi narastał od czasu występu w znanym reality show. Don Kasjo, po dwóch zwycięstwach stanie naprzeciwko Alana Kwiecińskiego.

Nowy zawodnik - Kaleson, którego możecie kojarzyć z ekipy Bungee, zadebiutuje w swojej karierze. Stoczy walkę z potężnym Guźcem, który niedawno pokonał Adama Security na gali FAME REBORN.

Będziemy mieli okazję zobaczyć długo wyczekiwany pojedynek znanego z tiktokera – Mrozzo, który zmierzy się z popularnym kulturystą ze Śląska, Młodym Ninją. Nie mogło zabraknąć również rewanżu! Paweł Tyburski ponownie zawalczy z Michałem Pasternakiem. Poprzednia konfrontacja zakończyła się zwycięstwem Pasternaka. Co przyniesie kolejne starcie? Dowiemy się już 18 maja.