Galę FAME MMA Friday Arena 2 ogłoszono już jakiś czas temu, wiemy że odbędzie się 29 września. Pierwszy raz mamy do czynienia z dwoma wydarzeniami od federacji FAME w jednym miesiącu. Właśnie w zeszły weekend mogliśmy obejrzeć transmisję FAME MMA 19, na której poznaliśmy już jedną pozycję - Xayoo vs Rafonix. Jednak po kilku dniach opublikowano całą kartę walk!

Karta walk FAME Friday Arena 2

Po zobaczeniu FAME Friday Arena 1 wiemy, że piątkowe gale to okazja do przedstawienia zupełnie nowych zawodników w federacji. Podczas poprzedniej edycji poznaliśmy aż 4 nowe twarze, w tej karcie walk mamy podobną liczbę świeżych osób. Jedną z bardziej hardcorowych pozycji jest walka Crushera z Ostrym, którego mieliśmy już okazję zobaczyć podczas pierwszej gali Move Federation. To właśnie ten co-main event jest jedynym starciem w boksie, a dodatkowo jest on NO LIMIT.

Wreszcie doczekaliśmy się także walki Mandzio vs Karolek, która była przekładana już od kilku gal ze względu na kontuzję Łukasza. Minęło prawie 8 miesięcy od pierwszego ogłoszenia tego starcia.

Zobaczymy też rewanż pojedynku Prezes FEN vs Boxdel! Poprzednie starcie nie zakończyło się ciekawie, bo odmową Jóźwiaka. Jednak potem twierdził, że był to błąd sędziego, a on sam rzekomo wyrażał chęci do kontynuacji i dalszej walki.