Wszystkie walki Fame MMA Friday Arena 1

Wyniki FAME MMA Friday Arena 1 na żywo. Sprawdź, kto był górą w walce wieczoru lipcowej gali nowego projektu federacji FAME. Czy "Kubańczyk" pokonał i rozprawił się z Alberto? Czy pewny siebie Paweł Tyburski zdołał pokonać doświadczonego Michała Pasternaka? Który z freestyle'owców okazał się lepszy, Koro czy Edzio? Kto wygrał na FAME MMA Friday Arena 1? Jak prezentują się wyniki FAME MMA Friday Arena 1? Sprawdź naszą relację na żywo FAME MMA Friday Arena 1!

FAME MMA Friday Arena 1 wyniki - kto wygrał?

FAME MMA Friday Arena 1 za nami. Wszystkie wyniki walk FAME MMA Friday Arena mogłeś obstawić wyłącznie u bukmachera Betclic. Dla nowych graczy bukmacher przygotował atrakcyjny zakład bez ryzyka do 200 PLN w formie freebetu! Załóż konto, wpisując Betclic kod promocyjny i ciesz się z szerokiej oferty zakładów i promocji.

Jako pierwsi do klatki weszli Piotr "Edzio" Bylina i Kornel "Koro" Regel. W pierwszej rundzie zawodnicy wymieniali się kopnięciami, a Koro zważywszy na lepsze warunki, kilkukrotnie trafił Edzia w głowę. Druga runda przebiegała pod dyktando Koro, który cały czas starał się zaznaczać swoją przewagę. W trzeciej odsłonie Koro konsekwentnie okopywał rywala. Edzio dwukrotnie obalał Koro, ale nic większego z tego nie wynikło. Ostatecznie sędziowie jednoznacznie wskazali jako triumfatora Regela, dla którego była to druga walka w FAME.

Drugim starciem na FAME MMA Friday Arena 1 był pojedynek Aleksandra "Sasha" Muzheiko z Dawidem Malczyńskim. Pierwsza runda skończyła się pełną dominacją "Sashy", który już po kilku sekundach pierwszej rundy obalił Malczyńskiego i zasypał go uderzeniami na korpus. Drug runda rozpoczęła się niemal identycznie. Sasha wystrzelił w rywala serię ciosów, po której Malczyński oddał pozycję boczną, aby uniknąć dalszej nawałnicy. Po chwili już na macie Sasha zasypał ciosami Malczyńskiego i sędzia przerwał walkę.

Ciężką przeprawą miała debiutująca w FAME Olga "Nanami Chan" Sałacka. W pierwszej rundzie nadziała się na potężnego highkicka "Lizi", po którym upadła na matę. Tam "Lizi" zajęła pozycję dominującą, szukając duszenia trójkątnego z dosiadu. Brakło jednak na to czasu. Druga runda zaczęła się od błyskawicznego obalenia ze strony "Lizi". Nanami zdołała odwrócić pozycję, ale po chwili ta przetoczyła Sałacką i to ona znalazła się na górze. W trzeciej odsłonie "Lizi" ponownie poszła po obalenie i do końca rundy uderzała przeciwniczkę w pełnym dosiadzie. Ostatecznie sędziowie przyznali jednogłośne zwycięstwo Anorue.

Bardzo emocjonujący pojedynek dali Piotr "Tybori" Tyburski i Tomasz "Zadyma" Gromadzki. Ostatecznie sędziowie przyznali większościowi remis (28-28, 28-29, 28-28).

Następnie do klatki weszli Dominik "Jaxu" Jax i Adrian "Medusa" Salamon. Historyczna walka MMA vs BJJ potrwała pełen dystans. Medusa wielokrotnie próbował obalić rywala i skończyć go którąś z technik, ale już w drugiej rundzie widać było u niego potworne zmęczenie i niemoc. W trzeciej odsłonie wydawało się, że Medusa nie ma już pomysłów ani energii, uciekając od ciosów Jaxa. W końcu jednak złapał Jaxa i dominował z góry, ale ostatecznie nie udało mu się poddać rywala. Sędziowie jednomyślnie ogłosili zwycięstwo debiutującego Jaxa. 

Niestety seria dwóch zwycięstw z rzędu "Daro Lwa" została przerwana. Piotr Świerczewski kopał na tyle mocno, że Kaźmierczuk nie był w stanie wyjść do drugiej rundy z powodu kontuzji lewej nogi. Tym samym "Świr" odniósł swoje drugie zwycięstwo w karierze.

Drugi z braci Tyburskich mierzył się z doświadczonym Michałem "Wampir" Pasternakiem. Pierwsza runda zdecydowanie padła łupek Pasternaka, który w pewnym momencie wyprowadził mocny cios, a następnie kolano wprost w głowę Tyburskiego. W drugiej rundzie Tyburski jechał na swojej determinacji i charakterze, a Wampir cały czas nacierał, choć jak się później okazało, walczył z naderwanym bicepsem. W trzeciej rundzie Tyburski słaniał się na nogach i raz po raz upadał po ciosach "Wampira". W rezultacie Pasternak po pełnym dystansie jednogłośnie pokonał Pawła Tyburskiego.

Pierwszy co-main event gali FAME MMA Friday Arena 1 zakończył się nieoczekiwanie zwycięstwem niżej notowanego według bukmacherów "Josefa Bratana", który pokonał przez TKO Jakuba Nowaczkiewicza w drugiej rundzie.

W drugim co-main evencie skazywany na porażkę "Filipek" nie zdołał sprawić niespodzianki w Hali Stulecia we Wrocławiu. Marcin Dubiel wyraźnie przeważał przez całą walkę. W dużej mierze wpływ na to miały jego warunki fizyczne. Mimo to Marcinek przez pełne trzy rundy wykazywał się sporą ambicją, jednak ostatecznie przegrał na kartach sędziowskich.

W walce wieczoru przewidywania stały się faktem. Mimo iż zdaniem wielu Alberto przeważał w dwóch rundach i robił niesamowitą robotę swoimi długimi nogami i zasięgiem rąk, to musiał uznać wyższość "Kubańczyka", który wygrał niejednogłośną decyzją sędziów (29-28, 28-29, 29-28).

 

FAME MMA Friday Arena 1 wyniki walk na żywo

Wyniki FAME MMA Friday Arena 1 na żywo skierowane są przede wszystkim do osób, które nie mogły śledzić na bieżąco, co działo się 21 lipca na Hali Stulecia we Wrocławiu. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy listę wszystkich zestawień:

Walka wieczoru

Co-main event

Karta główna

kod promocyjny fame mma friday arena

Bukmacher Betclic przygotował specjalny bonus na obstawianie FAME Friday Arena 1. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem! W zamian otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 PLN przy pierwszej wpłacie. Jednak jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, otrzymasz cashback w formie freebetu w wysokości stawki pomniejszonej o podatek. Następnie wykorzystaj go, stawiając dowolny zakład z kursem minimalnym 2.14. Jeśli wygrasz, freebet możesz wypłacić.