Już w ten piątek, czyli 29 grudnia odbędzie się trzecia edycja Clout MMA. Federacja na to wydarzenie przygotowała dokładnie 10 pojedynków, w tym dwa bonusowe. Jednym z dodatkowych zestawień jest starcie Bad Boya z Bogiem Estetyki. O której godzinie walka Załęcki vs Marcoń?

Załęcki vs Marcoń - data

Walka Załęcki vs Marcoń odbędzie się 29 grudnia w Studio Polsat 1600 w Warszawie. Gala rozpocznie się studiem o 20:00, jednak warto śledzić wydarzenie od samego początku. Dodatkowo, tego wieczoru Denis zawalczy również z Wielkim Bu. Oznacza to, że pojedynek z Natanem będzie miał miejsce, jeżeli Bad Boy będzie zdolny do drugiego wyjścia.

Wszystkie pojedynki gali Clout MMA można obstawić z kodem promocyjnym Fortuna. Warto o nim pamiętać podczas rejestracji, ponieważ zapewnia on bonus bez depozytu, czyli darmowe 20 PLN!

Fortuna bonus bez depozytu

O której godzinie walka Załęcki vs Marcoń?

Tak naprawdę nie wiadomo, czy pojedynek Załęcki vs Marcoń odbędzie się pod koniec gali czy zaraz po walce Denisa z Wielkim Bu. Jednak najbardziej prawdopodobną opcją jest to, że sama walka rozpocznie się około godziny 23:00-23:15. Warto śledzić wyniki i relację na żywo z Clout MMA 3, aby nic nie przegapić.

Wszystkie walki Clout MMA 3