Pandora Gate od 3 października, czyli daty wydania filmiku Sylwestra Wardęgi jest na językach całego internetu. Z tej racji pojawiają się różne spekulacje i plotki, które nie zawsze są prawdziwe. Young Leosia postanowiła zaprzeczyć jednej z nich. Mowa o jej rzekomym wyjeździe na Ibizę w towarzystwie Marcina Dubiela. Na swoim story raperka opowiedziała, jak było naprawdę.

Young Leosia o wyjeździe z Dubielem i Pandora Gate

Jak wiadomo, Marcin Dubiel jest aktualnie w ogniu krytyki po oskarżeniach Wardęgi. Sylwester zawarł je w swoim filmie "Mroczna Tajemnica Stuu i YouTuberów: Pandora Gate". Aktualnie internauci bawią się w detektywów i zwrócili uwagę na zdjęcie, które kilka dni temu Dubiel dodał na swojego Instagrama. Znajduje się on na nim z Young Leosią i Kacprem Błońskim przy samolocie, a podpis sugeruje, że wspólnie lecą na Ibizę.

Young Leosia w świetle aktualnych wydarzeń na swoim Instagramowym story odniosła się do całej sytuacji. Postanowiła wspomnieć o tym, że było to zdjęcie z samolotem, którym ona i sporo ludzi przemieszczało się ze Szczecina do Warszawy po gali Fame Friday Arena 2. Przyznała, że rzeczywiście jest na wakacjach, ale w Izraelu, a nie na Ibizie z Marcinem i że nawet nie znają się prywatnie. Raperka napisała również, że YouTube i jego twórcy nie są jej branżą.

Okazała także współczucie ofiarom, które ucierpiały w sprawie Pandora Gate. Leosia deklaruje, że nie godzi się na to, by takie sytuacje kiedykolwiek miały miejsce. Jak wiadomo, sam zainteresowany milczy, choć w jego sprawie pojawia się coraz więcej informacji. Przykładowo Trener Szyszka zawiesił współpracę z Marcinem. Czekamy na rozwój sytuacji.