Na początku kwietnia, na instagramowym profilu federacji Fame mogliśmy się dowiedzieć, że Robert "Sutonator" Pasut ma zawalczyć na Fame MMA 18 z Wacławem „Wac Toja” Osieckim. Niestety, po pierwszej konferencji mamy pewność, że do tego starcia nie dojdzie. Kto zastąpi popularnego rapera w oktagonie? Będzie to oczywiście Dawid "MrDzinold" Rzeźnik. Czy podoła on wyzwaniu? Przekonamy się już 20 maja!

Wac toja nie zawalczy na Fame MMA 18 - Oświadczenie

W trakcie środowej konferencji prasowej mogliśmy poznać wiele szczegółów dotyczących zbliżającej się gali z numerem osiemnastym. Oczywiście nie mogło zabraknąć także zamieszania z udziałem Daro Lwa i Natana Marconia. Nie było to jednak jedyne ciekawe wydarzenie, jakie miało wtedy miejsce. Konferencja pozwoliła również na poznanie nowych uczestników i zmian, w niektórych zestawieniach zawodników. Czego mogliśmy się dowiedzieć?

Wśród tych najważniejszych ogłoszeń pojawiło się to mówiące o odwołaniu walki Wacława „Wac Toja” Osieckiego z Robertem Pasutem. Czym była spowodowana ta decyzja? Raper wydał na swoim Instagram story oświadczenie w tej sprawie. Możemy się z niego dowiedzieć, że "od lutego jest mega zajechany psychicznie i wolno wraca do jakiejkolwiek formy". Podkreśla, że jest mu bardzo przykro i nigdy wcześniej się w taki sposób nie zachował.

W swojej wypowiedzi przeprasza on zarówno fanów i niedoszłego rywala, jak również samą federację Fame. Co więcej, ma on świadomość, że "dla niektórych jego decyzja może być oznaką słabości". On natomiast twierdzi, że jest to odważne posunięcie i jednocześnie przykład, że czasami należy skupić się na sobie. Co sądzicie o takiej decyzji pogromcy Fabijańskiego?

Robert "Sutonator" Pasut vs Dawid "MrDzinold" Rzeźnik

Federacja nie kazała nam się uzbroić w cierpliwość, gdyż już pojawił się zawodnik, który zastąpi Osieckiego. Jest to nikt inny, jak Dawid "MrDzinold" Rzeźnik. Popularny streamer i twórca internetowy może pochwalić się jedną wygraną stoczoną walką. Była to wygrana w trakcie Fame MMA 16 podczas starcia z Patrykiem "Bandurą" Bandurskim. Po udanym debiucie idzie po kolejne zwycięstwo.

Robert "Sutonator" Pasut ma za sobą dwie stoczone walki i w obu z nich zatriumfował. Debiut stoczył z Jakubem "Japczanem" Piotrowiczem, którego znokautował już w pierwszej rundzie. Drugie swoje starcie stoczył z Jackiem Murańskim w trakcie gali z numerem szesnastym. Czy i tym razem uda mu się pokonać przeciwnika? Odpowiedź na to pytanie poznamy już 20 maja podczas Fame MMA 18!