Superbet zakład bez ryzyka 3500 PLN otrzymasz po tygodniowym obstawianiu po dokonaniu pierwszego depozytu. Rejestracja z naszym kodem aktywuje cashback w Superbet oraz pozostałe bonusy.

Superbet Cashback - Zakład bez ryzyka 3500 PLN

W rankingu bukmacherów znajduje się obecnie około dwudziestu podmiotów. Każda z firm musi walczyć o potencjalnych klientów, oferując im coraz to bardziej atrakcyjne promocje startowe. Jedną z nich jest zakład bez ryzyka, który obecnie gwarantuje w ramach oferty powitalnej kilku operatorów. Promocja ta zyskała duże uznanie graczy, którzy mogą przetestować usługi nowego bukmachera, nie ryzykując straty kapitału.

Zakład bez ryzyka

 Do 3500 PLN
Gra bez ryzyka

Przez 7 dni

Czas na obrót

7 dni
Obrót

3-krotny, kursy SOLO/AKO z kursem min. 1.91

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom typerów, Superbet zakład bez ryzyka również wprowadził do swojej oferty na start, jednak nieco modyfikując tę promocję. Operator nazwał swoją autorską akcję "Tydzień Bez Ryzyka". Warunki promocji ograniczyły się do aktualnych możliwości firmy i nie umożliwiają na ten moment odzyskania całości postawionych środków na konto depozytowe, jednak mimo tego prezentują się one konkurencyjnie. Można więc ocenić, iż cashback Superbet jest wart uwagi dla nowych klientów tego bukmachera. Nieszablonowa oferta wyróżnia firmę spośród konkurentów z branży.

Tydzień bez ryzyka Superbet - jak grać?

Gdy Twoja promocja Tydzień Bez Ryzyka będzie aktywna, możesz rozpocząć obstawianie zakładów objętych przez cashback Superbet. Możesz więc typować dowolne zdarzenia bez żadnych minimalnych kursów. Bukmacher nie ogranicza Cię pod żadnym względem, uwzględniając wszystkie obstawione przez Ciebie zakłady. Do promocji wliczają się wszystkie postawione i rozliczone w czasie trwania okresu rozliczeniowego spotkania. Możesz więc typować zarówno prematch, jak i na żywo, a także korzystać z wszelkich dodatkowych promocji, jak podwyższone kursy.

Jak odebrać w Superbet cashback?

 • Załóż konto z kodem TYPERVIP
 • Wpłać min. 20 PLN (sugerujemy min. 50 PLN, aby odebrać pozostałe bonusy)
 • Obstawiaj przez tydzień dowolne zakłady (brak wymogów kursowych oraz liczby zdarzeń)
 • Po tygodniu zaakceptuj bonus w ciągu 7 dni
 • Bonus obróć 3-krotnie na kuponach SOLO lub AKO z kursem min. 1.91

Jak obliczyć zwrot z tygodnia bez ryzyka?

Bukmacher Superbet zakład bez ryzyka oblicza na podstawie bardzo prostego wzoru:

 • Zwrot = suma stawek - suma wygranych - podatek - inne bonusy

Przykładowo, jeżeli przez tydzień objęty promocją zagrasz za 1000 złotych, wygrasz 500 złotych i za podatek zapłacisz 120 złotych, otrzymamy zwrot 380 złotych w bonusie. Pamiętaj, iż cashback Superbet wynosi maksymalnie 3500 złotych, dlatego w przypadku odniesienia większej straty, otrzymasz tylko powyższą kwotę jako górną granicę promocji.

Rejestracja konta i odbiór cashbacku w Superbet

Aby odebrać cashback w Superbet, przede wszystkim potrzebne jest konto. Rejestracja w Superbet to proces niezwykle prosty. Konto możesz założyć zarówno na stronie internetowej, jak i w aplikacji mobilnej. Wymagane jest konto tymczasowe bez wpisywania numeru konta bankowego i wysyłania zdjęć dokumentu tożsamości. Oto co musisz zrobić, aby odebrać zakład bez ryzyka w Superbet:

 • Przejdź do formularza
  Wykorzystaj nasz reflink z kodem, aby otrzymać maksymalny bonus
 • Uzupełnij podstawowe dane
  Wpisz imię, nazwisko, adres e-mail, nazwę użytkownika oraz hasło
 • Podaj dodatkowe informacje
  Wybierz narodowość i kraj zamieszkania oraz uzupełnij numer PESEL i kod promocyjny TYPERVIP
 • Potwierdź konto
  Po zakończeniu rejestracji kliknij link aktywacyjny, który zostanie wysłany na podany przez Ciebie adres e-mail

Po prawidłowym przebiegu rejestracji możesz wpłacić pierwsze środki i zacząć tydzień bez ryzyka.

Superbet cashback - jak grać bez ryzyka

Aby móc cieszyć się u bukmachera Superbet zakładem bez ryzyka, zarejestruj się z kodem promocyjnym Superbet i otrzymaj wszystkie aktualne promocje na start! Kod ten aktywuje wszystkie elementy oferty powitalnej, między innymi bonus 100% od pierwszej wpłaty oraz wspomniany Tydzień Bez Ryzyka.

Ten aktywuje się w momencie dokonania pierwszego depozytu o wartości co najmniej 20 zł i gwarantuje odzyskanie w formie bonusu ewentualnej straty, którą poniesiesz przez tydzień gry u tego bukmachera. W najgorszym wypadku wyjdziesz więc na zero, ponieważ Superbet zakład bez ryzyka obejmie całą potencjalną sumę "na minusie".

Jak obrócić zakład bez ryzyka w Superbet?

Po upłynięciu okresu objętego promocją Tydzień Bez Ryzyka, w ciągu 24 godzin otrzymasz zwrot środków na konto bonusowe. Bonus uzyskany z zakładu bez ryzyka w Superbet pozostanie aktywny na Twoim koncie przez 7 dni. W tym czasie musisz obrócić bonus 3-krotnie. W promocji biorą udział zarówno kupony SOLO, jak i AKO z kursem min. 1.91.

Czym się różni cashout od cashback Superbet?

Często myśląc o cashbacku, mylimy go z inną promocją, czyli cashoutem. Jednak to dwie zupełnie różne promocje. Cashback stanowi zwrot środków za przegrany zakład. Z kolei cashout jest możliwością wcześniejszego zamknięcia zakładu. W dużym skrócie, jeśli mecz nie idzie po Twojej myśli, zawsze możesz wycofać zakład przed zakończeniem spotkania. Dzięki temu unikniesz utraty obstawionych środków pieniężnych albo jakiejś ich części.

Cashback Superbet, a inne promocje powitalne

Tydzień Bez Ryzyka to nie jedyna promocja, z której możemy skorzystać u bukmachera Superbet. Poza nim w ofercie operator posiada także inne bonusy:

 • Freebet 35 PLN za kod
 • Freebet 100% do 200 PLN od 1. depozytu
 • Freebet 20 PLN w aplikacji

Zakład bez ryzyka Superbet, a inni bukmacherzy

Superbet to nie jedyny bukmacher z bonusem bukmacherskim na zakład bez ryzyka. Obecnie praktycznie co druga firma decyduje się na ten rodzaj promocji. Nic dziwnego, gdyż jest to najbardziej opłacalna opcja dla nowych graczy, a co za tym idzie najbardziej przykuwająca uwagę.

Poniżej wymieniliśmy kilka bukmacherów z najlepszymi zakładami bez ryzyka. Osobiście polecamy wybrać te, które nie wymagają obrotu. Do nich zalicza się m.in. STS, ComeOn, TOTALbet oraz Fuksiarz. Ten ostatni nieco się różni od innych. Zamiast całkowitego zwrotu otrzymamy połowę.

Betclic

100% do 50 PLN (obrót 1x)

STS

100% do 100 PLN (brak obrotu)
ComeOn

100% do 100 PLN (brak obrotu)

TOTALbet

333 PLN (brak obrotu)
Fuksiarz

50% do 50 PLN (brak obrotu)

Superbet zakład bez ryzyka - nasza opinia

Zakład bez ryzyka Superbet jest ciekawą promocją, która — choć zapewne nie jest tak atrakcyjna, jak klasyczna forma tej promocji — pozwala graczom ograniczyć stratę kapitału. Szkoda, że cashback nie jest przyznawany na konto depozytowe, ale 3-krotny obrót bonusem również wygląda atrakcyjnie na tle innych bukmacherów.

Dodatkowo warto zauważyć, iż nie jest to jedyna korzyść, jaką bukmacher oferuje na start. Obok niej jest bowiem również bonus od pierwszej wpłaty, freebet w aplikacji oraz specjalny freebet za kod. Warto zarejestrować się u tego operatora z kodem promocyjnym TYPERVIP, by wykorzystać wszystkie promocje z oferty powitalnej!


1. Czy na Superbet można grać bez ryzyka?
Tak, jeśli założysz konto, przez pierwszy tydzień grasz bez ryzyka do 3500 zł, po tygodniu otrzymasz tyle, ile przegrałeś w postaci bonusu.
2. Czy Superbet ma ciekawe promocje?
Jak najbardziej, Superbet ma niespotykaną promocję, która nazywa się Superspin. Pozwala ona raz dziennie zakręcić kołem, w którym można wygrać do 10 000 zł.