Superbet Cashback - Zakład bez ryzyka od bukmachera

superbet promocja bez ryzyka

Na polskim rynku bukmacherskim działa obecnie około dwudziestu podmiotów. Każda z firm musi walczyć o potencjalnych klientów, oferując im coraz to bardziej atrakcyjne promocje startowe. Jedną z nich jest zakład bez ryzyka, który obecnie gwarantuje w ramach oferty powitalnej kilku operatorów. Promocja ta zyskała duże uznanie graczy, którzy mogą przetestować usługi nowego bukmachera, nie ryzykując straty kapitału. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom typerów, Superbet zakład bez ryzyka również wprowadził do swojej oferty na start, jednak nieco modyfikując tę promocję. Operator nazwał swoją autorską akcję "Tydzień Bez Ryzyka". Warunki promocji ograniczyły się do aktualnych możliwości firmy i nie umożliwiają na ten moment odzyskania całości postawionych środków na konto depozytowe, jednak mimo tego prezentują się one konkurencyjnie. Można więc ocenić, iż cashback Superbet jest wart uwagi dla nowych klientów tego bukmachera. Nieszablonowa oferta wyróżnia firmę spośród konkurentów z branży.

Czy jest zakład bez ryzyka na Superbet?NIE
Czy jest podobna promocja do zakładu bez ryzyka na Superbet?TAK
Jak nazywa się promocja podobna do zakładu bez ryzyka na Superbet?Tydzień Bez Ryzyka

Jak wziąć udział w promocji Superbet cashback?

Aby móc cieszyć się u bukmachera Superbet zakładem bez ryzyka, zarejestruj się z kodem promocyjnym TYPERVIP i otrzymaj wszystkie aktualne promocje na start! Kod ten aktywuje wszystkie elementy oferty powitalnej, między innymi bonus 100% od pierwszej wpłaty oraz wspomniany Tydzień Bez Ryzyka. Ten aktywuje się w momencie dokonania pierwszego depozytu o wartości co najmniej 20 zł i gwarantuje odzyskanie w formie bonusu ewentualnej straty, którą poniesiemy przez tydzień gry u tego bukmachera. W najgorszym wypadku wyjdziemy więc na zero, ponieważ Superbet cashback obejmie całą potencjalną sumę "na minusie". Pierwszy depozyt musi zostać złożony najpóźniej 14 dni od ukończenia rejestracji.

Sprawdź: Kod promocyjny Superbet

Superbet cashback - jak działa?

obstawianie bez ryzyka superbet

Gdy nasza promocja Tydzień Bez Ryzyka będzie aktywna, możemy rozpocząć obstawianie zakładów objętych przez cashback Superbet. Możemy więc typować dowolne zdarzenia bez żadnych minimalnych kursów. Bukmacher nie ogranicza nas pod żadnym względem, uwzględniając wszystkie obstawione przez nas zakłady. Do promocji wliczają się wszystkie postawione i rozliczone w czasie trwania okresu rozliczeniowego spotkania. Możemy więc typować zarówno prematch, jak i na żywo, a także korzystać z wszelkich dodatkowych promocji, jak podwyższone kursy.

Superbet cashback - wysokość bonusu

Bukmacher Superbet cashback oblicza na podstawie bardzo prostego wzoru. Wysokość bonusu, który otrzymamy w następstwie udziału w promocji Superbet zakład bez ryzyka, będzie bowiem wynosić sumę stawek z odliczeniem wygranych oraz — co warto mieć na uwadze — podatków od gier. Przykładowo, jeżeli przez tydzień objęty promocją zagramy za 1000 złotych, wygramy 500 złotych i za podatek zapłacimy 120 złotych, otrzymamy zwrot 380 złotych na konto bonusowe. Pozostanie nam tylko obrócić tą kwotą, by móc przenieść ją na depozyt i wypłacić pieniądze. Do obrotu zaliczają się tylko kupony spełniające jego warunki. Pamiętajmy, iż cashback Superbet wynosi maksymalnie 3500 złotych, dlatego w przypadku odniesienia większej straty, otrzymamy tylko powyższą kwotę jako górną granicę promocji.

Jak obrócić cashback Superbet?

obrót cashback superbet

Po upłynięciu okresu objętego promocją Tydzień Bez Ryzyka, w ciągu trzech dni otrzymamy zwrot środków na konto bonusowe. Będziemy musieli obrócić nimi 2-krotnie w czasie następnych 14 dni. Bardzo istotne jest przestrzeganie warunków obrotu, ponieważ cashback Superbet 3500 PLN obejmuje tylko niektóre zdarzenia. Przede wszystkim wszystkie zagrane w ramach cashbacku zakłady muszą być wielokrotne, a więc składać się z co najmniej dwóch zdarzeń. Do obrotu zaliczają się następujące typy:

 • kurs całkowity minimum 1.8 w przypadku zwykłych zakładów pojedynczych,
 • całkowity kurs minimum 1.8 w przypadku zakładów AKO (min. 2 zdarzenia),
 • kurs minimalny zakładów systemowych musi wynosić min. 1.8,
 • do obrotu nie zaliczają się typy z oferty Super Kursy,
 • do obrotu nie zaliczają się kupony anulowane bądź zawierające zdarzenia rozliczone jako zwrot.


Warto również podkreślić, iż zgodnie z regulaminem tego bukmachera pierwszeństwo w grze mają środki z salda depozytowego.
Oznacza to, że do obrotu będą zaliczać się tylko zakłady z konta bonusowego, które pozostanie nienaruszone, jeżeli nie pozbędziemy się najpierw z depozytu wszystkich pieniędzy. Nie wolno jednak robić tego podczas obrotu, ponieważ wtedy środki bonusowe zostaną nam odebrane. Regulamin promocji mówi również, iż jeśli kupon został postawiony równocześnie za środki depozytowe i bonusowe, to ewentualna wygrana zostanie przelana na konto depozytowe i bonusowe proporcjonalnie względem środków, których gracz użył podczas zawierania zakładu. Należy pamiętać o tych zapisach, aby na własne życzenie nie pozbawić się możliwości wykorzystania cashbacku.

Inne promocje bukmachera Superbet

Tydzień Bez Ryzyka to nie jedyna promocja, z której możemy skorzystać u bukmachera Superbet. Poza nim w ofercie operator posiada także "100% od pierwszej wpłaty", Super Spin oferujący codzienne bonusy, Super Game polegający na otrzymywaniu bonusów za bezpłatne typowanie zdarzeń w najpopularniejszych spotkaniach, Mocne Uderzenie podwyższający kurs kuponów AKO z minimum pięcioma zdarzeniami, a także liczne promocje za aktywność. Oprócz tego Superbet gwarantuje także dla fanów sportów wirtualnych grę bez podatku od 3 zdarzeń na kuponie AKO. Poza tym w ofercie jest również weekendowy cashback w wysokości 20 zł. Podwyższane są także kursy zdarzeń prematch (Super Kursy) oraz na żywo (Super Live). Jak widać, Superbet nie szczędzi promocji, a gracze mogą czerpać z nich pełnymi garściami!

Superbet ofertuje także:

 • SuperSpin
 • TenisowyReturn 25 PLN
 • SuperPrzewaga
 • Gamingowy SuperCzwartek 50/100 PLN
 • American Dream 25 PLN
 • SuperPoniedzialek 50 PLN
 • SuperDzien
 • Superbets na weekend 20 PLN

Zobacz: Superbet oferta

Podsumowanie Superbet zakład bez ryzyka

kupon bez ryzyka superbet

Zakład bez ryzyka Superbet jest ciekawą promocją, która — choć zapewne nie jest tak atrakcyjna, jak klasyczna forma tej promocji — pozwala graczom ograniczyć stratę kapitału. Dodatkowo warto zauważyć, iż nie jest to jedyna korzyść, jaką bukmacher oferuje na start. Obok niej jest bowiem również bonus od pierwszej wpłaty. Warto zarejestrować się u tego operatora z kodem promocyjnym TYPERVIP, by wykorzystać wszystkie promocje z oferty powitalnej!

Zobacz także:


1. Czy na Superbet można grać bez ryzyka?
Tak, jeśli założysz konto, przez pierwszy tydzień grasz bez ryzyka do 3500 zł, po tygodniu otrzymasz tyle, ile przegrałeś w postaci bonusu.
2. Czy Superbet ma ciekawe promocje?
Jak najbardziej, Superbet ma niespotykaną promocję, która nazywa się Superspin. Pozwala ona raz dziennie zakręcić kołem, w którym można wygrać do 10 000 zł.