Gra w STS bez podatku od dawna budzi emocje wśród graczy, którzy cenią tę formę obstawiania zakładów. Jeden z liderów na rynku bukmacherskim w Polsce doskonale wie, że tego typu propozycja może przyciągać nowych graczy. Czy obecnie da się grać w STS zapewniając sobie potencjalne większe wygrane?

STS bez podatku – na czym polega oferta?

W STS wygrana bez podatku ulega zwiększeniu o wspomniane 12%, dzięki czemu zapłacony podatek w momencie zawarcia kuponu pozostaje dla gracza niezauważalny. Należy tu jednak wyraźnie powiedzieć, że u jednego z największych bukmacherów w Polsce oferta gry bez podatku wciąż stanowi jedną z mniej istotnych promocji. STS niezbyt często proponuje graczom zakłady bez podatku. Zapewne ma to swoje źródło w polityce finansowej firmy. Bonus STS częściej więc dotyczy innych aspektów gry.

Zdarza się jednak, że gdy na horyzoncie widać ważne wydarzenia świata sportu, jak np. piłkarskie Mistrzostwa Europy czy finał Ligi Mistrzów, zakładka aktualności w serwisie STS może zawierać ciekawe propozycje zakładów bez podatku. W STS gra bez podatku polega zazwyczaj na zwiększaniu wygranej przez bukmachera. Powoduje to zniwelowanie finansowych skutków potrącenia kwoty podatku. Aktualnie STS nie oferuje gry bez podatku.

Jak grać w STS bez podatku?

Co trzeba zrobić, by w pełni wykorzystać nadarzającą się okazję na grę bez podatku? Poniżej przedstawiamy wszelkie informacje, by zrozumieć, jak grać i obstawiać STS bez podatku.

  • Zagraj rynki, których dotyczy promocja - zdarza się, że gra bez podatku w STS jest możliwa tylko na wskazane rynki lub zdarzenia. Każdy bukmacher dodaje czasem bonusy z okazji najważniejszych wydarzeń sportowych. Nie inaczej jest w STS. Stwórz zatem kupon z ich wykorzystaniem.
  • Przeczytaj warunki promocji - każda promocja to osobne warunki dotyczące korzystania z niej. Przed przystąpieniem warto się z nimi dokładnie zapoznać.
  • Uwzględnij odpowiednią stawkę - może zdarzyć się, że STS wprowadzi obostrzenia w przypadku wymaganej stawki minimalnej, która zagwarantuje grę bez podatku. Pamiętaj o tym!

STS gra bez podatku – możliwe obostrzenia

Częstym zabiegiem stosowanym przez bukmacherów jest tworzenie wymogu obrotu środkami z wygranej. Bukmacher zazwyczaj zastrzega sobie w regulaminie, że środki płynące z promocji powinny zostać obrócone określoną ilość razy, po ustalonym w warunkach promocji kursie minimalnym. Jednak nie każdy z zakładów bukmacherskich odznacza się tego typu wymogami. W STS wygrana bez podatku zazwyczaj nie podlega dodatkowym warunkom, a promocja gry bez podatku często nie niesie ze sobą dodatkowych wymogów formalnych.

Jedynym obostrzeniem pozostaje fakt, że w STS gra bez podatku podlega ograniczeniom co do zakresu rynków zdarzeń. Bez podatku można obstawiać najczęściej rozgrywki piłki nożnej. Bardzo rzadko dotyczy ona meczów koszykówki. Natomiast w zasadzie nigdy nie pojawia się dla mniej znanych dyscyplin sportowych.

Co to jest STS happy hour?

Happy hour to promocja stosowana przez niektórych bukmacherów, która w określonym czasie proponuje grę bez podatku na pełną ofertę wybranego organizatora zakładów wzajemnych. Cieszy się ona bardzo dużą popularnością wśród graczy, zapewniając bukmacherowi napływ nowych klientów i znacznie zwiększając wolumen dokonywanych zakładów. W STS happy hour na razie nie występuje. Zajrzyj jednak do rankingu bukmacherów, by być na bieżąco z zaletami STS.

Wspomniana powyżej tendencja do pomniejszania rangi promocji na grę bez podatku nie wróży dobrze także dla oferty STS happy hour. Rosnąca konkurencja może w bliżej nieokreślonym czasie wymóc na STS modyfikację własnej strategii marketingowej, kierując ją w stronę oferty na grę bez podatku. Nie da się ukryć, że stworzenie w STS happy hour na wszystkie zakłady zostałoby dobrze ocenione przez wielu graczy.

STS - wygrana większa o 14% bez podatku!

Dzięki grze bez podatku można cieszyć się, że łączny kurs mnożony jest przez całą wartość stawki. Oznacza to, że potencjalny zysk z kuponu staje się automatycznie większy. Daje to możliwość tworzenia zakładów z użyciem mniejszej liczby zdarzeń, co zaś może przełożyć się na szanse powodzenia. Gra bez podatku to również łatwiejsze wyliczanie wygranej, ponieważ w procesie mnożenia dla stawki można zastosować mnożnik 1,0. Korzyści dla gracza są więc oczywiste w przypadku typowania bez dodatkowych opłat.

Wygrana bez podatku w STS - rozliczenie z urzędem skarbowym

Przepisy prawne z zakresu organizowania gier hazardowych i zakładów wzajemnych jednoznacznie nakładają obowiązek rozliczenia podatku na bukmachera. Cały proces potrącania kwoty podatku odbywa się bez udziału gracza i jest w pełni zautomatyzowany. Podatek pobierany zostaje już w momencie zawarcia kuponu, a gra bez podatku przyznaje jedynie rekompensatę ze strony bukmachera.

W STS podatek od wygranej rządzi się zupełnie innymi prawami. Nie zostaje on pobrany wcale, jeśli wygrana na jednym kuponie nie przekroczy kwoty 2280 zł. Powyżej tej wartości, naliczony podatek w wysokości 10% zostanie znowu odprowadzony do urzędu skarbowego przez bukmachera. Gra bez podatku niweluje finansowe skutki pierwszego podatku w wysokości 12% od każdego zakładu. Nie dotyczy jednak podatku od wygranej, który każdy gracz musi uiścić poprzez automatyczne odprowadzenie go przez bukmachera.

STS gra bez podatku – czy jest to atrakcyjna oferta dla typerów?

Jeśli tylko oferta gry bez podatku pojawia się w STS, jest ona bardzo atrakcyjną metodą na uzyskanie większych zysków. Każdy gracz chętnie korzysta z tego typu promocji. STS przyjął strategię ograniczonego wykorzystywania promocji na grę bez podatku, kierując swoje wysiłki na rozwijanie innych typów bonusów. Gra w STS bez podatku możliwa jest wyłącznie w ograniczonym zakresie pod względem rynków zdarzeń, jak i w określonym przez bukmachera czasie.