Wielu graczy wybierając bukmachera zwraca uwagę na możliwość gry bez podatku. To z pewnością jedna z najbardziej atrakcyjnych promocji. Czy STS oferuje grę bez podatku?

STS bez podatku – na czym polega oferta?

Gra bez podatku polega na zwiększeniu naszej potencjalnej wygranej, poprzez pokrycie 12% podatku przez bukmachera. Trzeba jednak podkreślić, że w STS gra bez podatku niestety wciąż stanowi jedną z mniej istotnych promocji. STS raczej rzadko proponuje graczom zakłady bez podatku. Bonus STS częściej oferowany jest w innej formie.

Obecnie STS nie oferuje gry bez podatku na całą ofertę. Co warte odnotowania, w ostatnim czasie STS wprowadził zmiany w zakładzie bez ryzyka. Obecnie bukmacher nie potrąca podatku przy zwrocie stawki w razie przegranej. W związku z tym kwota zwrotu wynosi do 100 PLN.

Jak grać w STS bez podatku?

Co trzeba zrobić, by w pełni wykorzystać nadarzającą się okazję na grę bez podatku? Poniżej dowiesz się jak grać i obstawiać w STS bez podatku.

  • Obstawiaj rynki, których dotyczy promocja - najczęściej gra bez podatku w STS będzie możliwa tylko na poszczególne zdarzenia lub wybrane rynki. Każdy bukmacher dodaje czasem bonusy z okazji najciekawszych wydarzeń sportowych. Stwórz kupon z ich wykorzystaniem
  • Przeczytaj warunki promocji - każda promocja posiada odmienny regulamin. Zanim zagrasz kupon koniecznie się z nim zapoznaj
  • Uwzględnij odpowiednią stawkę - może zdarzyć się, że STS wprowadzi obostrzenia w przypadku wymaganej stawki minimalnej, która zagwarantuje grę bez podatku. Pamiętaj o tym!

STS gra bez podatku – możliwe obostrzenia

Częstym zabiegiem stosowanym przez bukmacherów jest tworzenie wymogu obrotu środkami z wygranej. Bukmacher zazwyczaj zastrzega sobie w regulaminie, że środki płynące z promocji powinny zostać obrócone określoną ilość razy oraz po ustalonym kursie. Jednak nie każdy z zakładów bukmacherskich odznacza się tego typu wymogami. W STS wygrana bez podatku zazwyczaj nie podlega dodatkowym warunkom.

Jedynym obostrzeniem pozostaje fakt, że w STS gra bez podatku podlega ograniczeniom co do zakresu rynków zdarzeń. Bez podatku możemy najczęściej obstawiać rozgrywki piłki nożnej. Rzadziej dotyczy ona meczów koszykówki. Natomiast gra bez podatku w zasadzie nigdy nie pojawia się dla mniej popularnych dyscyplin sportowych.

Co to jest STS happy hour?

Happy hour to promocja, który mają w swojej ofercie niektórzy operatorzy. Polega ona na tym, że bukmacher w określonym czasie proponuje grę bez podatku na pełną ofertę. Cieszy się ona bardzo dużą popularnością wśród graczy. W STS happy hour obecnie nie występuje. Zajrzyj jednak do rankingu bukmacherów, by być na bieżąco z zaletami STS.

Wspomniana powyżej tendencja do pomniejszania rangi promocji na grę bez podatku nie wróży dobrze także dla oferty STS happy hour. Z pewnością stworzenie w STS happy hour na wszystkie zakłady spotkałoby się z dobrym przyjęciem.

STS - wygrana większa o 14% bez podatku!

Dzięki grze bez podatku można cieszyć się, że łączny kurs mnożony jest przez całą wartość stawki. Oznacza to, że potencjalny zysk z kuponu staje się automatycznie większy. Daje to możliwość tworzenia zakładów z użyciem mniejszej liczby zdarzeń, co zaś może teoretycznie przełożyć się na większe szanse powodzenia. Gra bez podatku to również łatwiejsze wyliczanie wygranej, ponieważ w procesie mnożenia dla stawki możemy zastosować prosty mnożnik 1.0.

Wygrana bez podatku w STS - rozliczenie z urzędem skarbowym

Przepisy prawne z zakresu organizowania gier hazardowych i zakładów wzajemnych jednoznacznie nakładają obowiązek rozliczenia podatku na bukmachera. Co to oznacza? Cały proces potrącania kwoty podatku odbywa się bez naszego udziału. Podatek pobierany jest automatycznie, już w momencie zawarcia kuponu, a gra bez podatku przyznaje jedynie rekompensatę ze strony bukmachera.

W STS podatek od wygranej rządzi się zupełnie innymi prawami. Nie zostaje on pobrany wcale, jeśli wygrana na jednym kuponie nie przekroczy kwoty 2280 PLN. Powyżej tej wartości, naliczony podatek w wysokości 10% zostanie znowu odprowadzony do urzędu skarbowego przez bukmachera. Gra bez podatku rekompensuje nam finansowe skutki pierwszego podatku w wysokości 12% od każdego zakładu. Nie dotyczy jednak podatku od wygranej, który jest automatyczne odprowadzany przez bukmachera.

STS gra bez podatku – czy jest to atrakcyjna oferta dla typerów?

Jeśli tylko oferta gry bez podatku pojawia się w STS, jest ona wartą uwagi metodą na uzyskanie potencjalnie większych zysków. Faktem jest, że wielu graczy z chęcią korzysta z tego typu promocji. Bez podatku w STS możemy postawić zakład bez ryzyka do 100 PLN - bukmacher nie potrąci go przy zwrocie stawki w razie przegranego kuponu.