Gra sts bez podatku od dawna budzi emocje wśród graczy, którzy z entuzjazmem przyjmują tę formę obstawiania zakładów. Jednak wielu z nich zadaje sobie jednocześnie pytanie, czy rzeczywiście fiskus jest taki życzliwy dla typerów, zezwalając legalnym bukmacherom na oferowanie zakładów z pominięciem odprowadzania podatków? W gruncie rzeczy oferta sts bez podatku nie ma w sobie nic z unikania opodatkowania za zakłady, a wszystkie umowy z graczami w ogóle nie zmieniają warunków dla Urzędu Skarbowego. Podatek odprowadzany jest zawsze, bez względu na to, jak nazywa się oferta promocyjna. Pytanie tylko, kto go zapłaci?

Dla oferty sts gra bez podatku to bukmacher decyduje się pokryć kwotę należnego podatku w imieniu gracza, zwiększając własne koszty obsługi zakładu i jednocześnie tworząc korzystniejsze warunki dla typera. Odbywa się to najczęściej w ten sposób, że do wygranej doliczana jest wartość 14%, która z nawiązką pokrywa kwotę zapłaconego podatku. W sts gra bez podatku jest możliwa dla wybranych zakładów z oferty, a promocja została ograniczona czasowo, pojawiając się z okazji specjalnych wydarzeń sportowych.

Sprawdź:

Sts bez podatku – na czym polega oferta?bez podatku sts

W sts wygrana bez podatku ulega zwiększeniu o wspomniane 14%, dzięki czemu zapłacony podatek w momencie zawarcia kuponu pozostaje dla gracza niezauważalny. Należy tu jednak wyraźnie powiedzieć, że u jednego z największych bukmacherów w Polsce oferta gry bez podatku wciąż stanowi jedną z mniej istotnych promocji. Sts niezbyt często proponuje graczom zakłady bez podatku. Zapewne ma to swoje źródło w polityce finansowej firmy, która woli kierować swoje promocje na inne tory, przynoszące większe korzyści samemu bukmacherowi. Jednak gdy na horyzoncie widać ważne wydarzenia świata sportu, jak np. piłkarskie Mistrzostwa Europy czy finał Ligi Mistrzów, zakładka aktualności w serwisie STS może zawierać ciekawe propozycje zakładów bez podatku. W sts gra bez podatku zawsze jest możliwa dzięki zwiększaniu wygranej przez bukmachera, co skutkuje de facto zniwelowaniem finansowych skutków potrącenia kwoty podatku.

Jak grać w sts bez podatku?

Aby skorzystać z okresowej promocji, jaką jest w sts gra bez podatku, należy dokonać zakładu na wskazane przez bukmachera rynki zdarzeń. Gra bez podatku nie podlega żadnym dodatkowym warunkom do spełnienia. Wystarczy zawrzeć kupon na wybrane wydarzenie objęte promocją, a wygrana automatycznie zostanie powiększona o odpowiednią kwotę. Przykładowo, dokonując zakładu na kwotę 10 zł, zapłacimy 1,20 zł podatku od gier hazardowych. Jednak jeśli z tego tytułu wygramy np. 20 zł, bukmacher powiększy naszą wygraną o 14%. Chociaż wszelkie prawne aspekty odprowadzania podatku są tu zachowane, realne skutki kalkulacji finansowej oznaczają de facto brak obciążenia podatkowego dla gracza, które przejął na siebie zakład bukmacherski.

W sts gra bez podatku jest źródłem atrakcyjnych zysków. Dlatego można tu upatrywać przyczyny, dla której ten rodzaj promocji nie pojawia się zbyt często w ofercie. Ilość osób dokonujących zakłady w STS przekracza 200 tysięcy stałych klientów. Naturalnym staje się fakt, że codziennie bukmacher wypłaca setki tysięcy złotych w wygranych. Gdyby zakłady bez podatku obejmowały swoim zasięgiem szeroki horyzont czasowy, straty bukmachera z tego tytułu mogłyby być trudne do uzasadnienia. Każdy zakład bukmacherski musi ważyć potencjał promocji do generowania większych zysków w przyszłości. Płyną one przeważnie z przyciągnięcia większej liczby nowych klientów, zwiększenia wolumenu zakładów czy zatrzymania wielu graczy na stałe. Jednak zakłady bez podatku niekoniecznie pełnią taką funkcję, a są raczej darmowym bonusem dla typerów, witanym co prawda z otwartymi rękami.

Aby mieć całościowy obraz sytuacji, należy spojrzeć na promocje z obu perspektyw. Chociaż w sts gra bez podatku ma dużo mniejszy udział w ofercie niż u innych bukmacherów, wciąż można znaleźć atrakcyjne propozycje tego typu, przeważnie wystawiane z okazji najważniejszych rozgrywek sportowych.

Sprawdź: Oferta STS

Sts gra bez podatku – możliwe obostrzenia

Analizując obostrzenia dla gry bez podatku, częstym zabiegiem stosowanym przez bukmacherów jest tworzenie wymogu obrotu środkami z wygranej. Bukmacher zazwyczaj zastrzega sobie w regulaminie, że środki płynące z promocji powinny zostać obrócone określoną ilość razy, po ustalonym w warunkach promocji kursie minimalnym. Jednak nie każdy z zakładów bukmacherskich odznacza się tego typu wymogami. W sts wygrana bez podatku najczęściej nie podlega dodatkowym warunkom, a promocja gry bez podatku, chociaż rzadko wykorzystywana w strategii marketingowej bukmachera, nie niesie ze sobą dodatkowych wymogów formalnych.

Jedynym obostrzeniem pozostaje fakt, że w sts gra bez podatku podlega ograniczeniom przestrzennym co do zakresu rynków zdarzeń. Bez podatku można obstawiać najczęściej rozgrywki piłki nożnej. Bardzo rzadko dotyczy ona meczów koszykówki. Nigdy natomiast nie pojawia się dla mniej znanych dyscyplin sportowych. Słaba reprezentacja promocji gry bez podatku u bukmachera STS nie oznacza, że gracze nie znajdą tu atrakcyjnych promocji innego typu.

Co to jest jest sts happy hour?happy hour sts

Happy hour to promocja stosowana przez niektórych bukmacherów, która w określonym czasie proponuje grę bez podatku na pełną gamę ofertową wybranego organizatora zakładów wzajemnych. Cieszy się ona bardzo dużą popularnością wśród graczy, zapewniając bukmacherowi napływ nowych klientów i znacznie zwiększając wolumen dokonywanych zakładów. Jednak w sts happy hour na razie nie występuje. Nie wiadomo, czy ten typ promocji kiedykolwiek ujrzy światło dzienne u największego bukmachera w Polsce.

Wspomniana powyżej tendencja do pomniejszania rangi promocji na grę bez podatku nie wróży dobrze także dla oferty sts happy hour. Nie należy liczyć na to, że bukmacher nagle otworzy graczom szerokie drzwi do zwiększonych zysków na wszystkie zakłady z oferty, skoro niechętnie oferuje tego typu promocje nawet na rynki zdarzeń piłki nożnej. Jednak rosnąca konkurencja może w bliżej nieokreślonym czasie wymóc na STS modyfikację własnej strategii marketingowej, kierując ją w stronę oferty na grę bez podatku. Nie da się ukryć, że stworzenie w sts happy hour na wszystkie zakłady byłoby marzeniem wielu graczy.

Wygrana bez podatku w STS – Rozliczenie z urzędem skarbowym

Przepisy prawne z zakresu organizowania gier hazardowych i zakładów wzajemnych jednoznacznie nakładają obowiązek rozliczenia podatku na bukmachera. Cały proces potrącania kwoty podatku odbywa się bez udziału gracza i jest w pełni zautomatyzowany. Podatek pobierany zostaje już w momencie zawarcia kuponu, a gra bez podatku przyznaje jedynie rekompensatę ze strony bukmachera. Podatek od wygranej rządzi się zupełnie innymi prawami. Nie zostaje on pobrany wcale, jeśli wygrana na jednym kuponie nie przekroczy kwoty 2280 zł. Powyżej tej wartości, naliczony podatek w wysokości 10% zostanie znowu odprowadzony do urzędu skarbowego przez bukmachera. Gra bez podatku niweluje finansowe skutki pierwszego podatku w wysokości 12% od każdego zakładu. Nie dotyczy jednak podatku od wygranej, który każdy gracz musi uiścić poprzez automatyczne odprowadzenie go przez bukmachera.

Sprawdź: Jak grać STS?

Sts gra bez podatku – czy jest to atrakcyjna oferta dla typerów?sts gra bez podatku

Jeśli tylko oferta gry bez podatku pojawia się w STS, jest ona bardzo atrakcyjną metodą na uzyskanie większych zysków. Każdy gracz chętnie korzysta z tego typu promocji, jednak również bukmacherzy starają się zachować równowagę pomiędzy ich oferowaniem a utrzymaniem własnych zysków na odpowiednim poziomie. STS przyjął strategię ograniczonego wykorzystywania promocji na grę bez podatku, kierując swoje wysiłki na rozwijanie innych typów bonusów. Gra w STS bez podatku możliwa jest wyłącznie w ograniczonym zakresie pod względem rynków zdarzeń, jak i w określonym przez bukmachera czasie. Wszelkie informacje o najnowszych propozycjach promocji można znaleźć w zakładce dotyczącej aktualności w serwisie internetowym bukmachera.

Zobacz także: Jaki jest podatek od wygranej STS?


STS dość rzadko umożliwia graczom grę bez podatku, jednak sporadycznie organizowane są akcje umożliwiające grę z mnożnikiem 1.0. Należy bacznie śledzić działania firmy, by wiedzieć o tego typu promocjach.
Zwykle promocje STS związane z grą bez podatku nie są obwarowane żadnymi szczególnymi wymaganiami poza obstawieniem konkretnej dyscypliny czy turnieju. Jeżeli firma proponuje przykładowo grę Ekstraklasy bez podatku, wystarczy wybrać zakłady z oferty polskiej ligi i zagrać je.