Rozmach oferty bukmachera STS może przytłaczać osoby początkujące, którym dużą trudność sprawia odnalezienie swojego miejsca w gąszczu statystyk i strategii. STS dostrzegając ten problem, przygotował dla graczy kompleksowy przewodnik ABC gracza, dostępny na stronie internetowej serwisu. Opisuje on dla firmy STS jak grać oraz jakie parametry techniczne, brać pod uwagę. Nie znajdziemy jednak informacji w poradniku STS jak grać systemem ani szczegółowego przepisu na wygraną. U bukmachera STS jak obstawiać, żeby wygrać, zależy od wielu czynników, a nie od znalezienia jednej skutecznej metody. Prześledźmy sobie zatem podstawowe funkcjonalności oferty STS, zaczynając od założenia konta.

STS Jak Grać

STS jak grać? Aby dowiedzieć się tego, należy najpierw przejść procedurę rejestracji konta online. Mamy tu możliwość dokonania tzw. szybkiej rejestracji, dającej dostęp do całej oferty bukmachera. Należy podać podstawowe dane osobowe, co zajmuje nie więcej niż 2 minuty. Uruchomienie tymczasowego konta typerskiego zezwala na dokonywanie zakładów, korzystanie z bonusów bez depozytu czy środków promocyjnych z tytułu pierwszych wpłat. Jedyną różnicą staje się brak opcji wypłaty wygranych na konto, którą uzyskamy dopiero po przesłaniu dowodu osobistego w formie zeskanowanej i pozytywnej weryfikacji przez bukmachera. Rejestracja konta w STS jest szybka i bezproblemowa, dlatego nawet osoby niezbyt dobrze posługujące się komputerem mają małe szanse natrafienia tu na problemy.

Rozważając w STS jak najlepiej obstawić wybrany zakład, musimy w następnej kolejności zapoznać się z ofertą prematch i live, a także poddać analizie kursy na poszczególne wydarzenia. Warto zapoznać się z informacjami w STS jak obstawiać z wykorzystaniem aplikacji mobilnej, która daje dużą swobodę w zawieraniu kuponów z każdego miejsca i o każdym czasie. Większość osób zadaje sobie pytanie dla STS jak grać online, jednak są również typerzy preferujący obstawianie w punktach stacjonarnych. Dlatego powiemy sobie pokrótce również o tym, jak wygląda obstawianie meczów w lokalu, który bardzo łatwo znaleźć w każdym mieście.

Sprawdź: Co znaczy skrót STS?

STS jak obstawiać zakłady przedmeczowe?

Zastanawiając się w STS jak obstawiać, żeby wygrać w zakładach przedmeczowych, musimy wziąć pod uwagę nasze osobiste preferencje i wiedzę. Zdobywanie praktycznej wiedzy odnośnie dyscypliny sportowej, którą się pasjonujemy, jest zazwyczaj łatwe i przyjemne. Większość kibiców nawet nie ma świadomości swoich dużych kompetencji w tej dziedzinie. Przedstawienie kompleksowych porad dla STS jak wygrać przez dokonywanie zakładów, stanowiłoby materiał na całą książkę. Jednak warto po prostu wiedzieć, że najlepiej obstawiać te dyscypliny, którymi najbardziej się interesujemy. Oczywiście wraz z nabywaniem typerskiego doświadczenia można się pokusić o rozszerzenie spektrum dokonywanych inwestycji o nowe dziedziny. Natomiast na początku przygody skupmy się raczej na tym, na czym znamy się najlepiej.

STS jak najlepiej obstawić zakłady LIVE?

Zakłady LIVE można obstawiać bezpośrednio w panelu live na stronie bukmachera. Kupony zawieramy w trakcie trwania meczu, na podstawie różnych rynków. STS umożliwia typowanie, kto strzeli bramkę, jaki będzie wynik pierwszej połowy i wiele innych. Oczywiście oferta zakładów LIVE nie obejmuje wyłącznie piłki nożnej, lecz całą gamę innych dyscyplin. Chcąc dowiedzieć się w STS jak obstawiać, żeby wygrać, musimy mieć na uwadze fakt, że należy przede wszystkim chronić depozyt przed stratami. Dobieranie stawek powinno być poprzedzone analizą własnych możliwości finansowych. Poza tym zakłady LIVE rządzą się takimi samymi prawami jak zakłady prematch. W STS jest jeszcze możliwość tzw. cash-out, który daje szansę na wcześniejsze zakończenie kuponu. Usługa ta pozostaje szczególnie korzystna dla zakładów AKO, gdzie nie zawsze opłacalne jest czekanie na realizację każdej pozycji. Zakłady live warto obstawiać ze względu na wysokie kursy i solidną dawkę emocji, jednak osoby początkujące powinny nabrać trochę doświadczenia, zanim spróbują swoich sił na tym rynku.

STS jak grać systemem?granie systemem sts

Wiele osób dopiero wchodzących w świat zakładów bukmacherskich, próbuje wyszukiwać na forach typerskich odpowiedzi na pytania „STS jak wygrać”, „STS jak grać systemem”. Trudno im skonfrontować się z faktem, że nie ma jednej skutecznej metody, oferującej pewne i stałe zyski. Wiedza i doświadczenie grają tu ogromną rolę, jednak świat sportu rządzi się swoimi prawami i nie każdy wynik jest możliwy do przewidzenia. Z jednej strony stanowi to właśnie o pięknie sportu, z drugiej – rodzi ogromną trudność dla typerów. Odpowiedź na pytanie w przypadku bukmachera STS jak wygrać, pozostaje właściwie jedna – wiedzieć, jak najwięcej o wybranej dyscyplinie, prowadzić analizy przedmeczowe i właściwie zarządzać środkami na depozycie, dobierając niewygórowane stawki zakładów. Wówczas sukces finansowy będzie w zasięgu ręki.

STS jak grać, żeby wygrać w aplikacji

Wykorzystanie aplikacji mobilnej jest następnym krokiem w szybkim typowaniu. Usługi mobilne STS stoją na najwyższym poziomie technicznym i wizualnym. Nie trzeba chyba wspominać, że nie odbiegają zakresem od tego, co znajdziemy na stronie internetowej. Zapewniają jednak wiele dodatkowych funkcji, które łatwo podlegają personalizacji. Można tu np. ustawiać powiadomienia o pojawieniu się wybranych typów zakładów, śledzić wyniki meczów czy oglądać transmisje spotkań na żywo. Obstawianie zakładów również odbywa się za pomocą jednego przycisku. Chcąc w STS jak najlepiej obstawić ulubione rozgrywki, warto dokonywać zakładów w aplikacji mobilnej, gdyż powiadomienia zdejmują graczowi z umysłu ciężar śledzenia rozwoju wydarzeń, pozwalając mu się skupić wyłącznie na analizie prognostycznej. Baza statystyczna, którą zawiera aplikacja STS, także zasługuje na uznanie. Dzięki niej typerzy mogą z łatwością porównać dane historyczne i wypracować własny model probabilistyczny dla wyników w przyszłości.

Jak grać w punktach stacjonarnych STS?

STS nie jest bukmacherem o największej liczbie punktów stacjonarnych w Polsce (wyprzedza go pod tym względem Fortuna), jednak siatka 400 placówek z łatwością pokrywa zapotrzebowanie tych osób, które wciąż pragną dokonywać zakładów w wersji analogowej, na papierze. Pełna lista punktów udostępniona została pod linkiem: www.STS.pl/pl/top-menu/lokale-STS/. Są one otwarte codziennie, bez względu na niedziele handlowe. Odpowiedź na pytanie dla punktów stacjonarnych STS jak grać, żeby wygrać, zależy od takich samych czynników jak dla zakładów online. Zasada jest tu identyczna, chociaż placówki fizyczne pozwalają odizolować się od internetowych rozpraszaczy i skupić na jednym zadaniu. Otoczeni wydrukami statystyk na tablicach możemy w ciszy zastanowić się nad możliwym przebiegiem spotkań. Zawierając zakład, otrzymujemy papierowy kupon, który jest jednocześnie dowodem i jedyną podstawą odbioru wygranej. Nie można go zniszczyć ani zgubić. Po zakończeniu wszystkich meczów na kuponie (wyniki można oczywiście sprawdzić online), należy się udać do placówki w celu odbioru wygranej.

Przeczytaj nasz wpis: Opinie STS


W STS obstawianie przez Internet możliwe jest po założeniu konta, które zakłada się poprzez formularz rejestracyjny. Cały ten proces trwa zaledwie kilka minut.
Bukmacher STS w znaczniej większości otrzymuje pozytywne opinie od graczy. Ponadto ten operator posiada bardzo bogaty pakiet powitalny oraz szeroką ofertę sportową. Odpowiadając na pytanie – Tak, warto grać u bukmachera STS.