Pierwszym krokiem, który musimy postawić, by wejść w świat zakładów i wykorzystać bonus ETOTO będzie koniecznie wybór oraz utworzenie konta u jednego z legalnych w Polsce bukmacherów. Z uwagi na wysokie kursy oraz szeroki marketing, wielu graczy decyduje się na rejestrację u operatora ETOTO. Co zrobić, by móc obstawiać kupony za pomocą tej firmy? Dowiesz się tego z naszego artykułu!

Legalne Logowanie do Etoto

Założenie konta u bukmachera ETOTO jest bez wątpienia zgodne z polskim prawem. Wynika to z faktu, iż firma ta otrzymała pozwolenie od Ministerstwa Finansów na organizowanie zakładów wzajemnych na terytorium naszego kraju. Obstawiając za pomocą tego operatora, nie musimy się więc o nic obawiać. Bukmacher z powodzeniem działa na rodzimym rynku od ponad dekady, prowadząc działania w Internecie. Posiada również swoje punkty naziemne, w których na podobnych zasadach możemy typować rozstrzygnięcia zdarzeń sportowych.

Zobacz: Etoto Opinie

Szybka rejestracja w Etoto

zakładanie konta etoto

Proces zakładania konta jest nieskomplikowany i zajmuje niewiele czasu. Do tej pory składał się on z trzech krótkich etapów, jednak po niedawnej renowacji strony proces ten stał się jeszcze szybszy. Obecnie wystarczy uzupełnić tylko dwie strony. Rejestracja ETOTO jest również bezpłatna. Dzięki temu możemy za darmo utworzyć swoje konto i skorzystać z interesujących promocji na start u tego operatora. Rejestracja ETOTO możliwa jest zarówno z poziomu aplikacji mobilnej, jak i strony internetowej. Obie metody są identyczne w realizacji, a sposób zakładania konta nie różni się pod żadnym względem.

Jak założyć konto w Etoto?

Operator wyszedł naprzeciw oczekiwaniom graczy i omówił wszelkie niezbędne kwestie na temat rejestracji. Jak założyć konto krok po kroku ETOTO informuje nas poprzez swój formularz FAQ. Na stronie internetowej tego bukmachera opisane są wszystkie niezbędne kwestie, które mogą interesować potencjalnych klientów.

Jak założyć konto krok po kroku ETOTO:

  1. Kliknij dowolny baner lub przycisk na naszej stronie, który przekieruje Cię do formularza,
  2. Uzupełnij pierwszy etap formularza: adres e-mail, hasło, akceptacja regulaminu bukmachera i zgoda marketingowa,
  3. Wypełnij drugi etap formularza: imię, nazwisko, PESEL, nr telefonu i ewentualna zgoda marketingowa na komunikację przez telefon.

Tylko tyle potrzeba, by ukończyć rejestrację. Po uzupełnieniu formularza nastąpi automatyczne logowanie ETOTO i Twoje konto będzie gotowe do dokonania pierwszej wpłaty! Najpierw jednak będziesz musiał ustawić limity kwotowe i czasowe na grę, co jednak zajmie Ci dosłownie kilka sekund.

Etoto Logowanie – Korzyści z posiadania konta

W ETOTO rejestracja gwarantuje kilka ciekawych profitów, które z pewnością zainteresują graczy bukmacherskich. Szczególnie atrakcyjna jest promocja, dzięki której można wpłacić 100 zł i otrzymać od bukmachera potrojenie depozytu w wysokości 200% do 200 zł. Wystarczy zarejestrować się za pomocą przekierowania do tego operatora przez poniższy przycisk.

Bonus ten przypada wyłącznie na jedno gospodarstwo domowe lub adres IP, o czym warto pamiętać, jeśli nie jesteśmy jedynym typerem w rodzinie 🙂

Po wykorzystaniu pierwszego bonusu możemy dokonać drugiego depozytu na minimum 2000 zł i otrzymać dodatkowe 1000 zł.

Użytkownicy aplikacji mobilnej po rejestracji konta z kodem promocyjnym eTOTO zyskują również freebet o wartości 20 zł. Wystarczy pobrać aplikację i wpłacić dowolną kwotę.

Etoto Rejestracja Bez Dowodu

rejestracja bez dowodu etoto

Bukmacher ETOTO rejestrację bez dowodu uczynił standardowym sposobem zakładania konta. Obecnie nie trzeba już na wstępie dzielić się z firmą swoim numerem dowodu osobistego czy skanem dokumentu. Operator zbiera aktualnie bardzo nieliczne dane, potrzebne jedynie do zweryfikowania wieku osoby zakładającej konto. Przekształcenie konta tymczasowego w konto stałe może nastąpić w dowolnym czasie, dlatego nie musimy się spieszyć. Uzupełnienie profilu będzie jednak konieczne w przypadku chęci wypłaty środków. Ogólnie jednak rejestracja bez dowodu jest dostępna i bez problemów możemy utworzyć konto, nie udostępniając bukmacherowi od razu swoich szczegółowych danych.

Zobacz także: ETOTO godziny otwarcia

Etoto Logowanie – kiedy będzie możliwe?

Rejestrując się u tego operatora, nie tracimy ani chwili. Bukmacher ETOTO logowanie uczynił bowiem wyjątkowo ekspresowym. Nie trzeba nawet przekierować się na maila i potwierdzić rejestracji! Od razu po wypełnieniu formularza następuje aktywacja konta, a my możemy dokonać pierwszego depozytu i po chwili cieszyć się grą. Później, jeśli będziemy musieli wejść na nasze konto jeszcze raz, logowanie ETOTO nie powinno być dla nas trudne. Pole do wpisania adresu e-mail i hasła znajduje się w prawym górnym rogu strony.

Czy logowanie w Etoto się opłaca?

Bez wątpienia rejestracja u tego bukmachera jest ciekawą opcją do rozważenia. Od niedawna firma zainwestowała w stworzenie nowego systemu swojej strony, dzięki czemu działa ona aktualnie bardzo sprawnie. Nie inaczej postąpiono z aplikacją mobilną. Do tego nowy klient otrzymuje świetny bonus na start, a także ma dostęp do szerokiej oferty i wysokich kursów. Operator ten współpracuje również z wieloma znanymi osobami ze świata sportu. Wszystko to składa się na pozytywną rekomendację ETOTO. Warto przetestować usługi tego bukmachera!

Przeczytaj: ETOTO 20 pln bez depozytu

Zwiń
1. Czy założenie konta na ETOTO jest trudne? Nie, założenie konta na ETOTO jest proste i intuicyjne. 2. Czy ETOTO posiada szeroką ofertę? ETOTO posiada całkiem szeroką ofertę na zakłady sportowe.