Już jutro 12 lipca odbędzie się pierwsza konferencja nowej federacji CLOUT MMA. W przeddzień jej odbycia się organizatorzy postanowili "poddymić", ogłaszając kolejny pojedynek. Mowa dokładniej o pierwszej walce kobiet, zapowiedzianej na najbliższe wydarzenie federacji. W oktagonie zmierzy się Paulina Hornik, znana z Natsu World i znana streamerka, która walczyła już w High League.

Paulina Hornik w walce ze streamerką na CLOUT MMA 1

Od ponad tygodnia dochodzą nas codzienne wieści dotyczące karty walk CLOUT MMA 1. Już niebawem poznamy jej wszystkich uczestników, a może udać się to podczas pierwszej konferencji organizacji. Dzień przed jej odbyciem na social mediach CLOUT pojawiło się nowe zestawienie zawodników. W oktagonie zmierzy się Paulina Hornik oraz znana streamerka Ewa "Mrs. Honey" Wyszatycka.

Takie zestawienie mogło zaskoczyć widzów, gdyż Hornik jeszcze niedawno miała internetową kłótnię z ambasadorką federacji, Lexy Chaplin. Kobiety zmierzyły się w oktagonie na High League 6 i chociaż Paulina przegrała, to pokazała wysokie umiejętności. Ponadto influencerka ma za sobą wygraną debiutancką walkę na Prime Show MMA 3 z Martyną "Pysią" Zbirańską. W tej sytuacji to na niej leży większa presja przegranej.

W przypadku jej przeciwniczki sprawa wygląda nieco inaczej. Honey swój debiut przegrała podczas gali High League 4, kiedy to stoczyła pojedynek z Mają Staśko. Teraz powraca ze zdwojoną siłą po to, by odbić się po przegranej. Z przedstawionych informacji wynika, że czeka nas ogłoszenie jeszcze jednej walki kobiet. Chodzi zapewne o Nikitę i jej przeciwniczkę.