Federacja FAME MMA dostarcza mnóstwo contentu dla fanów freak fightów, zaczynając od konferencji, programów typu cage lub face to face po unikalną rozrywkę, jaką jest loża szyderców. Na ostatniej edycji w lutym w rolę komentujących walki w prześmiewczy sposób wcieliła się ekipa Bungee w składzie: Dzinold, bandura i Merghani. Na wcześniejszych galach w Loży Szyderców mogliśmy zobaczyć m.in. Parisa Platynova, Xayoo, członków Xayoo Industries, Ekipę WK, Boxdela, Frania i ekipę YFL. Jakich niekonwencjonalnych zabawiaczy publiki, którzy wypowiadają się na temat pojedynków z karty walk FAME MMA 18 zobaczymy tym razem?

Loża Szyderców FAME MMA 18 na kanale otwartym

Federacja zaskoczyła wszystkich wiadomością, że uwielbiana przez wszystkich Loża Szyderców tym razem pojawi się w nieco innej formie. Loża będzie transmitowana na tej samej transmisji co studio otwarte i rozpocznie się chwilę po prezentacji zawodników, czyli od starcia Natan Marcoń vs Daro Lew!

Lożę Szyderców na FAME MMA 18 podobno ma odwiedzić m.in. Boxdel, Budda, VIPy oraz zawodnicy, którzy wpadną zaraz po swoich pojedynkach. Oglądanie Loży Szyderców będzie darmowe. Chłopaki będą komentować, co się dzieje, ale na kanale YouTube walk wtedy nie będzie. Będą dostępne jedynie w PPV na FAME MMA 18.

Kto w Loży Szyderców FAME MMA 18?

Fani dowcipów, cringu i dobrej zabawy podczas największego wydarzenia z udziałem topowych twórców internetowych i influencerów będą bardzo zadowoleni. Organizacja nie zrezygnowała ze specyficznej rozrywki, jaką jest Loża Szyderców. To oznacza, że na najbliższym wydarzeniu 20 maja fani ponownie będą mieli okazję oglądać galę z nieco innej perspektywy. Kto zasiądzie na kanapie w łódzkiej Atlas Arenie?? Będą to współprowadzący konferencje: Tomasz "Gimper" Działowy i Hubert Mściwujewski oraz Marcin "Polish Zombie" Wrzosek!

Gdzie obejrzeć Lożę Szyderców na FAME MMA 18?

Loża Szyderców na FAME MMA 18 będzie darmowa. Obejrzeć ją można na oficjalnym kanale federacji @famemmatv. Najpierw rozpocznie się studio, następnie dwie darmowe walki, a później od starcia Marcoń vs Daro Lew zacznie się transmitowanie loży!

Jak ma się Loża Szyderców FAME MMA 18 do obstawiania walk?

Loża Szyderców ma podtekst wyłącznie humorystyczny, a nie merytoryczny. Nie należy się więc sugerować opiniami i wypowiedziami uczestników Loży podczas obstawiania FAME MMA 18. Warto przypomnieć, że wszystkie walki na gali FAME obstawisz u bukmachera Betclic (zobacz: kod promocyjny betclic). Podczas rejestracji otrzymujesz możliwość postawienia pierwszego zakładu bez ryzyka do 200 PLN!


Kto wystąpi na Loży Szyderców FAME MMA 18?
Zabawiać fanów będą Gimper, Hubert Mściwujewski i Marcin Wrzosek.
Gdzie oglądać Lożę Szyderców FAME MMA 18?
Loża będzie dostępna na otwartym kanale YT @famemmatv.